Autor Wątek: Suknie wieczorowe.  (Przeczytany 8615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agulla2121

  • Hipnotyzuj Mnie ...
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani ... Zaczarowani :*.
  • data ślubu: 14.08.2010
Suknie wieczorowe.
« dnia: 11 Grudnia 2009, 21:13 »
Dziewczynki jaka suknie bedziecie mialy na poprawinach  ::)?
Ja fajna kreacje widzialam w gazecie ... mocny czerwony kolor ... sliczna ... ale nie pamietam w jakim sklepie to bylo ...

Aaaa mam pytanie odnosnie sukienek wieczorowych ... moze ktos ma do sprzedania sukienki wieczorowe ... potrzebuje dla druhenek moich, a to tylko na jedna noc , wiec moze byc juz wczesniej noszona.

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudnia 2009, 21:44 »
Dziewczynki jaka suknie bedziecie mialy na poprawinach  ::)?
Ja nie planuję organizowania poprawin, ale zamierzam przebrać się w suknię wieczorową od razu po oczepinach. Pewnie dopiero wtedy będę mogła swobodnie potańczyć ;) Mam już upatrzoną jedną sukienkę (czarno-biała do kolan), ale jeszcze się na nią nie zdecydowałam.

Skoro już poruszyłaś ten temat, to spytam od razu, czy ktoś zna w Bydgoszczy lub Toruniu jakiś sklep z ładnymi i niebanalnymi sukniami wieczorowymi? Wiem, że duży wybór mają na Wełnianym Rynku (tam kupiłam sobie piękną suknię na studniówkę, ale to było daaawno temu... ;))

Offline agulla2121

  • Hipnotyzuj Mnie ...
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani ... Zaczarowani :*.
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudnia 2009, 21:50 »
Nemezis :  Zobacz moze na hali ... przed sylwestrem jest tam duzy wybór.Co 2 stoisko suknie wieczorowe.Tak co roku bylo i mysle ze i w tym roku tak jest  ::).Tak samo na gieldzie.
Nawet tam mozna sie potargowac  :D.

Offline laureczka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudnia 2009, 11:44 »
Dziewczyny, Spory wybór jest w salonie sukien ślubnych i wizytowych na schulza na błoniu.  Warto zajrzeć

Offline agulla2121

  • Hipnotyzuj Mnie ...
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani ... Zaczarowani :*.
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudnia 2009, 15:26 »
"Dziewczyny, Spory wybór jest w salonie sukien ślubnych i wizytowych na schulza na błoniu.  Warto zajrzeć "



Jak tam jest cenowo ?

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Grudnia 2009, 23:40 »
Nie wiem jak wieczorowe ale ślubne mają bez żadnej promocji po 900zl więc za wieczorową dużo pewnie nie biorą ;)

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudnia 2009, 00:56 »
a co myślicie o białej sukience na poprawiny?? nie taka normalna suknia ślubna, tylko zwykła, prosta wieczorowa sukienka, do kolan, ale cała biała lub z jakimś delikatnym dodatkiem innego koloru?? bo ja trochę zastanawiałam się nad poprawinami i wymyśliłam że chciałabym wyglądać inaczej niż wszyscy,wyróżnić się, że to ja brałam ślub a nie ktoś inny, dlatego myślałam nie o ślubnej sukni a innej ale białej ::) co Wy na to?? czy lepsza będzie jakaś innego koloru??

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudnia 2009, 10:02 »
sezorg - ja też myślałam o białej wieczorowej, jestem tego samego zdania co Ty :) trzeba się jakoś wyróżnić ;) i powiem Ci, że to wcale nie jest jakiś wymysł - często na poprawinach spotykałam się z tym, że panna młoda miała białą sukienkę :)

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudnia 2009, 12:56 »
W Maju bylam u mojej kuzynki na slubie i poprawinach. Wiec powiem Wam ze Ona miala biala sukienke do kolan z jakimis krysztalkami na poprawinach.


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudnia 2009, 14:54 »
Też uważam, że panna młoda powinna się wyróżniać. Dlatego, wybierając suknię wieczorową na swoje wesele, będę szukała czegoś bardzo oryginalnego, nietypowego i może bardziej odważnego niż zwykle ;) oczywiście w granicach dobrego smaku ;) Problem w tym, że takie suknie pochodzą zwykle z markowych kolekcji i nie są dostępne w powszechnej sprzedaży a poza tym są dość drogie. Moja wymarzona suknia wieczorowa kosztuje 1600 zł :-\ Z drugiej strony, w porównaniu co cen sukien ślubnych to niewiele, a jednak mam opory, żeby wydać tyle kasy... Dlatego rozważam, czy nie zlecić w jakimś zakładzie krawieckim uszycia podobnej sukni na podstawie zdjęcia. Może znacie jakiegoś krawca w Bydgoszczy, który podjąłby się tego zadania? :)

W Maju bylam u mojej kuzynki na slubie i poprawinach. Wiec powiem Wam ze Ona miala biala sukienke do kolan z jakimis krysztalkami na poprawinach.
Właśnie taką sukienkę widziałam na Dworcowej za niecałe 400 zł. Bardzo ładna. Nie pamiętam pod jakim numerem znajduje się ten sklep, ale mają tam tylko  suknie wieczorowe (również na wystawie).

Offline marzenka.o
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Sierpnia 2017, 12:24 »
Ja wybrałam długą suknię maxi w pastelowym odcieniu różu. Na gorsecie dodatkowo były kryształki - dzięki temu nawiązywała do sukni ślubnej, ale wyglądała jak typowa sukienka wieczorowa.

Offline JoAnka89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Suknie wieczorowe.
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Sierpnia 2017, 12:46 »
To taka suknia byłaby idealna dla świadkowej. Ja wybieram się na wesele i chyba postawię na klasykę, ale w długim wydaniu. Myślę o jakiejś eleganckiej sukni wieczorowej. I raczej coś w ciemniejszym kolorze, ale nie czarnym, to oczywiste. Podoba mi się kilka sukienek z LINK USUNIĘTY. Mają tam różne fasony, myślę, że wybiorę coś dla siebie.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia 2017, 12:47 wysłana przez ~Ania~ »