e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WALENTYNKI - czyli święto dla zakochanych i kochających....  (Przeczytany 6091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilku-fkp Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30 czerwca 2007r.
Przypominam ze dzisiaj są walentynki. Nie zapomnijmy przytulić mocno naszej drugiej połowki i szepnąć do uszka te magiczne słowa......... Badżmy dzisiaj wyjątkowi ale kochajmy zawsze tak samo mocno. :serce:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Wilku, ja tak poza tematem.....czy jesteś jakoś osobiście zwi.ązany z forum, do którego link jest poniżej? (dot. sympatyków Fiesty)
Bo mam pytanko.....czy link do forum e-wesele jest umieszczony w Twoim profilu na tamtym forum?...wiesz, tak coś za coś :P

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
My niestety spędzamy walentynki osobno :( Tomek w pracy dalego ode mnie :( ale to nic bo nasze serduszka i tak mocno biją dla siebie  :serce:

Szczęśliwych walentynek życzy Madziulek  :serce:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
U mnie jest identycznie madziulku :)

Wszystkim życzę fajnego dnia :serce:

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Cytat: "wilku-fkp"
szepnąć do uszka te magiczne słowa

Nie jestem przeciwnikiem Walentynek ale magiczne słówka proponuje mówić częściej, nie tylko od święta.

Offline Antalis

• Chuck Norris
Dla nas walentynki to świeto murarzy i budowniczych "Walę tynki " :P. Nie sztuka raz w roku sie bardzo kochac a przez reszte zreć z ta drugą osobą.Ja przy Rafale caly rok mam walentynki - i tak trzymać :)

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
E tam....święto jest może i kiczowate, ale miłe....równie dobrze można podobnie podchodzić do wszystkich innych uroczystości. No powiedz pioteras, czy życzysz Ani wszystkiego najlepszego na co dzień czy tylko od święta? pewnie, że na co dzień, co nie zmienia faktu, że z okazji urodzin pewnie składasz jej życzenia :P

Offline Antalis

• Chuck Norris
Powiem inaczej - nie jestem za hucznym obchodzeniem tego święta. Kiczowate ale jest ... co innego kochać co dzień co innego tylko od swięta.Moj misiek dzis w parcy dzien cały ale dostanie malenki upominek :) no i oczywiscie buziaka:P

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ja też uważam, że Walentynki to bardzo miłe święto  :D
Myśle o osobach, które już znalazły swoje polówki ale i o tych, którzy są singlami a to święto może im pomóc w okazaniu uczuć. Nie wszyscy są odważni a w tym dniu mogą za pomocą kartki, smsa czy kwiatka wyrazić głęboko skrywane uczucia.
Zgadzam się oczywiście z tym, że miłość powinno się sobie okazywać codziennie ale ten dzień w tym nie przeszkadza  :D

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
Cytat: "Antalis"
Nie sztuka raz w roku sie bardzo kochac a przez reszte zreć z ta drugą osobą.

antalis w 100% sie z Tobą zgadzam..wg mnie codzinnie nalezy pokazywać drugiej osobie jak bardzo sie ją kocha, pokazywać jak bardzoi jest ważna w naszym życiu.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Taaaa, ale i kota można zagłaskać na śmierć, a taki dzień się przydaje, wtedy można być słodkim jak całe pole buraków cukrowych :wink:  :mrgreen:

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
No właśnie można znaleźć chwilkę żeby wyjść gdzieś tylko po to by spędzić 2 godziny na patrzenie sobie w oczka...ja lubię to święto zawsze jakoś je sobie planujemy żeby szybciej wyrwać się z pracy i więcej czasu ze sobą mile spędzić, tylko we dwójkę....dla mnie nie chodzi tu o miłość bo pona towarzyszy nam codzień tylko o czas spędzony mile w ten dzień, żeby zrobić razem coś wyjątkowego....dlatego choic są kiczowate to lubie walentynki i staram się zawsze coś miłego przygotować dla mojego kochanego  :mrgreen:

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
Cytat: "Agnieszka32"
Taaaa, ale i kota można zagłaskać na śmierć

piotruś mnei jakoś nie zagłaskał jeszcze..uwielbiam jak mi mówi że mnie kocha.mogłabym tego słuchać cały czas..może sobie to nagram :mrgreen:

Offline groszek

• maniak
My świętujemy Walentynki wręczając sobie kartki z miłym wyznaniem i drobnymi upominkami. Choć upominek dla mnie nie był w tym roku taki drobny- złoty pierścioneczek z opalem, w sumie przypadek. Spodobał mi się, on zapytał, czy chcę go, a ja powiedziałam, że owszem i mi go kupił jakieś 2 tygodnie temu mówiąc, że to juz na Walentynki. A dziś dostałam różyczkę. Ale podobnie, jak Antalis, staramy się, aby Walentynki trwały u nas cały rok.

• uzależniony
Ja szykuję dziś kolacyjkę :D Ania idzie na przymiarkę jakiejś sukni  :mrgreen:
jak wróci to powita ją kolacja i odpowiednio dobrany klimat.
Czasem lubie cos upichcić ;)

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
My Walentynki zrobilismy sobie wczoraj. Byliśmy w Szczyrku na nartach, a później na smakowitej kolacji. :serce:  Dzisiaj mój Rafcio musiał iść na 14:00 do pracy, więc mieliśmy wspólny poranek Walentynkowy. :serce:

Offline Moongirl Kobieta

• zapaleniec
Dla nas 14.02. zawsze będzie wyjątkowy, bo mój Przemek ma w ten dzień urodziny:) Niestety w tym roku spędzamy je oddzielnie, bo muszę pisać pracę mgr...wrrr... ale w piątek sobie odbijemy:) Widzicie co mi się trafilo? Dziecko miłości:))))))

Offline wilku-fkp Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30 czerwca 2007r.
Wilku, ja tak poza tematem.....czy jesteś jakoś osobiście zwi.ązany z forum, do którego link jest poniżej? (dot. sympatyków Fiesty)
Bo mam pytanko.....czy link do forum e-wesele jest umieszczony w Twoim profilu na tamtym forum?...wiesz, tak coś za coś :P

Jestem zwiazany z klubem fiesty i oczywiście link do tego forum jest tam umieszczony w moim podpisie. pozdro...

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
A ja jakoś za tym świętem nie przepadam :/ Pamiętam, że jeszcze parę lat temu, kiedy nie miałam jeszcze z kim popatrzeć sobie w oczka w ten dzień wyłam w poduszkę i zastanawiałam się kiedy ta moja miłość nadejdzie... ja się doczekałam swojego Szczęścia, ale mam w pamięci te okropne uczucie kiedy jest się samym jak paluszek a to święto co sekundę o tym przypomina! Dzisiejszy dzień to miłe święto dla zakochanych :serce: , ale także najsmutniejszy dzień w roku dla wszystkich samotnych :(
I myślę tak jak przedmówcy- miłość trzeba sobie okazywać na codzień, nie tylko od święta :)

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Cytat: "wilku-fkp"
link do tego forum jest tam umieszczony w moim podpisie. pozdro...

i tak trzymać :)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
a ja tam lubie walentynki fajowe są
byliśmy w kinie i na obiadku i kolacyjce i było milusio :serce:  :serce:

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2006
Witaj w klubie Monngirl, mój przyszły mąż też obchodzi dzisiaj urodziny  :D  Także mieliśmy co świętować :serce:

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak

Taką różę dostałam od mojego Walentynkowego Męża   :i_love_you:  
Akcja została zorganizowana w tajemnicy przede mną, a róża wręczona na oczach klientów restauracji (przez kelnerkę)  :serce:  Byłam bardzo zaskoczona, bo nie wiedziałam, czy każda Pani otrzymuje kwiatka od lokalu?? Zorientowałam się ,że tak nie jest - dały mi to do zrozumienia wyrzuty w oczach innych pań zerkających wymownie na swoich lubych   :p  

Było bardzo milutko, a do tego przepyszne jedzonko  :obiad:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Sylvia, czy istnieje możliwośc wypozyczenia Twojego Walentego na przyszłość :wink:  
Bo mój to mi sms wysłał :mrgreen: A Twoja rózyczka taka piękna....i kolacja....itd....
A tak serio, to zawsze jakoś tak się składa, że walentynki spędzamy osobno....takie życie :?

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
Sylvia, czy istnieje możliwośc wypozyczenia Twojego Walentego na przyszłość

Ja nie widzę przeszkód, tylko ciekawe co na mnie mój Walenty  :lol:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Cytat: "Sylvi"
tylko ciekawe co na mnie mój Walenty

Walenty, tylko nie udawaj, że nie widzisz tego postu :wink:  :mrgreen:

• uzależniony
Walenty zapewne rozważa wszystkie "za" i "przeciw"  :mrgreen:

A ja zrobiłem pyszną kolację, łososia w ziołach z sałatką grecką i ziemniaczkami zapiekanymi. Do tego oczywiście wino, świece, muzyka i nastrój. Żarcie wyszło po prostu pyszne, nie spodziewałem się że aż tak wyjdzie, no i fajnie było, przynajmniej dla mnie ;) druga połowa może się też wypowie jak zechce :)

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
Cytat: "pioteras"
druga połowa może się też wypowie jak zechce

jedzonko było przepyszne..moje kochanie postarało się i to bardzo..świece, winko, muzyka :serce:  oj kochanie replay trzeba zrobic     :obiad:  :mrgreen:

Offline groszek

• maniak
A ja w Walentyki byłam od samego rana niesamowicie pociągająca ... nosem   :Placz_1:  

Daliśmy sobie po walentynce (ja dostałam kwiatka, a wcześniej inny miły prezent, ale nie będę się chwalić, jaki) i tyle. Nawet buziaka, jedynie w policzek. Bo nie chciałam zarażać. A poza tym jak mam katar, jestem do niczego. Mój brat u nas mieszka w tygodniu (żeby nie musiał dojeżdząc do szkoły) więc namiętnej atmosfery też nie dało się zrobić. A poza tym, co można robić namiętnego z gorączką...???      :||

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ja na Walentynki dostałam kwiatki oraz....śliczny łańcuszek z serduszkiem  :D
Zaskoczył mnie mój mężuś  :serce:
A wieczorkiem, po pracy, zjedliśmy kolacyjkę przy świecach  :D