e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy..." ---> 06.08.2011r J&M  (Przeczytany 29802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
:serce:"... A kiedy przyjdzie już ten czas,
by pójść przez życie razem.
Pójdziemy zachwyceni wraz -
miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
i złączmy serc swych bicie.
Wspólny nam los i wspólny dom -
na całe nasze życie..."  :serce:

Kochane forumki!

Przyszedł czas i na mnie  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Równo za rok, za 365 dni odbędzie się nasz ślub...
W związku z czym, ogłaszam wszem i wobec, iż odliczanie czas zacząć
 :brewki: :brewki: :brewki:

justys0101 zaprasza do odliczania!  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

« Ostatnia zmiana: 4 listopada 2010, 19:25 wysłana przez ela »

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Bardzo chętnie będę z Tobą odliczać :)
No i jestem pierwsza  :jupi:

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Oooo to mnie zaskoczylas - wlasnie w watku zniecierpliwionych pisalam nt. Twojego odliczanka, a tu prosze - juz zalozylas  ;)
Melduje sie wiec i ja  ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
ja też Ci chętnie potowarzyszę  :-* :-* Pisz jak najwięcej  i nie szczędź zdjęć ;D

Hihi załapałam się na podium  :P

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Ja też chcę uczestniczyć w organizacji! ;D

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
Ja też dołączę :) Gratuluję roczku :) Za rok o tej porze zabawa nam się będzie zaczynać  ;D

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej

• Chuck Norris
zabawex  :Daje_kwiatka:
Roksana :Daje_kwiatka:
ylka :Daje_kwiatka:
Paulincia:) :Daje_kwiatka:
JolaM85 :Daje_kwiatka:
Asiste :Daje_kwiatka:
mkarolinka :Daje_kwiatka:
shar3ware :Daje_kwiatka:
Aneczq1987 :Daje_kwiatka:
słodka_wanilia :Daje_kwiatka:
misia241
:Daje_kwiatka:
patrycja_4r :Daje_kwiatka:
aganio87 :Daje_kwiatka:

Witam dziewczyny!!!  :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Tak do końca, to nie jestem przekonana czy nadaję się do prowadzenia odliczanka - talentów pisarskich brak  :brewki: - ale będę się starać!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najwyżej wątek umrze śmiercią naturalną  :pogrzeb:

• M&D&M
  • Chuck Norris
To my Ci pomożemy żeby nie umierał ;D

To może ja zacznę.... ;)
Opowiedz nam coś o sobie.Jak się poznaliście...zaręczyny...

Miłej soboty życzę  :-*

• Chuck Norris
Oj tam,oj tam!Będzie dobrze!  ;D My Ci pomożemy,żeby nie umarł śmiercią naturalną ani żadną inną  ;D

• Chuck Norris
Nasza historia nie jest jakaś ciekawa  ;) W sumie w obliczu Waszych, to nie ma o czym pisać  :D ;)

Z Michałem poznaliśmy się 3 lata temu. On pracował w jednym z urzędów a ja dzięki mojej przyjaciółce załapałam się tam na okres moich wakacji (lipiec - sierpień). Po raz pierwszy spotkałam M., mijając się z nim na korytarzu urzędu. Niby nic, ot zwykły chłopak - urzędas. Aczkolwiek pewnego dnia, mijając się na korytarzu nasze oczy spotkały się i zatrzymały w bezruchu na parę sekund. Do dziś pamiętam to przenikliwe spojrzenie. To było coś  :Serduszka: Od tego czasu jego wzrok siedział mi w głowie, a ja każdorazowo wychodząc na korytarz modliłam się, żeby go spotkać...
Moje modły jednak szybko zostały wysłuchane. Parę dni później wykonując w swoim pokoju jakieś prace, podnosząc głowę zza biurka zauważyłam wchodzącego do mojego pokoju M., Moje zdziwienie było ogromne...  :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: Okazało się jednak, że nasze pokoje są zależne od siebie, w związku z czym pracownicy z pokoju M., musieli przychodzić do mojego pokoju o czym wcześniej nie wiedziałam  :mdleje:- nie modliłabym się tak żarliwie,  żeby go spotkać, bo i tak wiedziałabym, że to się stanie  :D :D :D ;) O ja głupiaaa  :glupek:
Oczywiście to nie M., musiał do mnie przychodzić - ale jak mi później powiedział - zawsze wyrywał się na ochotnika  :los:
I w ten oto sposób zaczęliśmy widywać się częściej, jak nie na korytarzu urzędu, to u mnie w pokoju...
Jednak spotkania te nie utwierdziły mnie, że M., jest fajnym facetem, ale że jest d.e.b.i.l.em., który się mnie bezpodstawnie czepia...   :boks: I nie ma nic wspólnego z facetem, którego spojrzenie mnie zauroczyło i wbiło w ziemię...
M., bowiem dla wszystkich pań był milutki, pomocny, każda go uwielbiała a mnie wiecznie dogryzał - matkooo jak on mnie irytował  :boks_4: :boks_4: :boks_4:
No ale cóż... irytacja irytacją - a on dalej mi się podobał  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

• M&D&M
  • Chuck Norris
o super historia!
Takiej jeszcze tutaj nie czytałam.
Takie  nastolatkowe zauroczenie aż po miłość aż po grób ;D

• Chuck Norris

• Chuck Norris
Takie  nastolatkowe zauroczenie aż po miłość aż po grób ;D
Nastolatkowe, to już raczej nie... To były wakacje akademickie  ;D
Jak poznałam M., miałam 22 lata  ;) Ale mądrze do tej pory nie mamy w głowach  :D :D :D ;)

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
zgadzam sie kto sie czubi ten sie lubi też tak miałam :P :) :)

Ślicznie razem wyglądacie :) :) :) :) :taktak: :taktak:

• Chuck Norris
Ciąg dalszy naszych początków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zatem lipiec upłynął nam na głupich przepychankach słownych itd.  ;) Dawało się jednak wyczuć, że coś wisi w powietrzu...  :los: Dostrzegałam to nie tylko ja, ale nawet panie z pokoju, które były już wiekowe i zwyczajnie w świecie miały radochę jak nas patrzyły i nasze głupie gadki  ;) Swoimi komentarzami dawały nam do zrozumienia, że czas najwyższy się umówić a nie zachowywać jak podlotki...  :D ;) No, ale my jakoś w tym kierunku nic nie robiliśmy. Wtedy nie wiedziałam czemu :drapanie: Ale później się sprawa wyjaśniła - o czym w dalszej części ;D ;D ;D

Dni mijały i na horyzoncie pojawił się sierpień. Sierpień był miesiącem gdzie nasze spotkania przystopowały. Do działu M., przyjęli dziewczynę i to ona zaczęła przychodzić do mojego pokoju załatwiać wszystkie sprawy, które wcześniej załatwiał M., Chyba nie muszę pisać jakie rozczarowanie malowało się na mojej twarzy, gdy któregoś dnia zamiast niego, przyszła ona i poinformowała, że przejęła sprawy M., Sympatii tym mojej nie wzbudziła  :D :D :D Za miła chyba dla niej też nie byłam  :ckm:
Wkurzałam się, bo zdałam sobie sprawę, że zależy mi na M., moja umowa dobiegała końca - miałam pracować do 30 sierpnia a między nami nic się nie rozwiązało...
W związku z czym, któregoś pięknego dnia postanowiłam oświecić M., że mój okres panowania w urzędzie dobiega końca, bo biedny nie był tego świadomy...  :brewki: :brewki: :brewki: licząc, że może to skłoni go do działania...
Tak też się stało... M., zaproponował w niedługim czasie spotkanie... Radość była ogromna, w końcu dopięłam swego  :hopsa: :hopsa: :hopsa: Jednak nie trwała długo...
Następnego dnia spotkałam na korytarzu tę cudowną koleżankę z pokoju M., spytałam gdzie jest M., a ona mi wypaliła, że przyjechała jego dziewczyna i M., zwolnił się z pracy wcześniej... Nogi się pode mną ugięły  :mdleje: :mdleje: :mdleje:
Byłam wściekła  :Kill: :Kill: :Kill: i rozżalona  :Placz_1: :Placz_1: :Placz_1:
Jakbym go wtedy spotkała, to chyba nic by z niego nie zostało...  :biczowanie: :biczowanie: :biczowanie:

• M&D&M
  • Chuck Norris
O kurcze.Też bym się  wkurzyła z tą dziewczyną  :-\

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
heh o kurcze ale sie porobilo.. ;D ;D ;D

pisz Justys pisz bardzo przyjemnie mi sie to czyta ;) ;) ;D

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r

Offline netka0003 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02 lipca 2011
witam u ciebie :)

historia dosc ciekawa :)

czekam na ciag dalszy  ;D ;D

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Dołączam i niecierpliwie czekam na ciąg dalszy ;)

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
nono rozkrecasz sie widze ;D czekamy dalej :)

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Justys, co Ty mowisz ze historia malo ciekawa - ciekawa, ciekawa  ;D
Pisz dalej i nie rob takich dlugich przerw  :brewki: