e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jakie lokale polecacie  (Przeczytany 56623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
jakie lokale polecacie
29 listopada 2004, 13:32
podpowiedzcie coś, ze statystyk wiem, że zaglądają tu także goście z grodu smoka wawelskiego... i trzeba zainicjować jakąś listę dla iinych
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Dementor

• nowicjusz
Odp: jakie lokale polecacie
14 grudnia 2004, 15:26
Kurcze wpadłem tutaj by namierzyć jakiś lokal... co prawda termin na czerwieć 2006 roku, ale mojej tak odwaliło z tym ślubem że to jedyne co teraz ma na głowie... a ja niestety przez nią... nie macie za bogatej listy ;) po swoim weselu opiszę Wam lokal w którym się odbyło... a na razie udaje się na dalsze poszukiwania.
Pzdrw

Offline asik45

• nowicjusz
9 stycznia 2005, 11:30
Polecam Hotel "Justyna"-byłam tam na weselisku i sama bede miała tam wesele 30.04.2005.Jest to hotel z restauracją-elaeganckie wnetrze,sala do tańczenia osobno :D, nie potrzba duzo dekoracji,bo wnetrze jest samo w sobie bardzo piekne! :lol: (i zbyt duzo balonów tylko zepsułoby wystrój)Szef bardzo sympatyczny,duzo doradzi,podpowie.Warto-byłam,bawiłam się i wybrałam bez wahania!:)

Offline diana

• nowicjusz
26 stycznia 2005, 14:25
Ja polecam Zajazd Szlachecki w Krakowie :))) bardzo polecam. Byłam, widziałam, skorzystałam ;) Po pierwsze niedrogo ;) a poza tym ładnie, z kominkiem w sali, nastrojowo, przepyszne jedzenie, typowo staropolskie jak na tamtejszy klimat przystało:)

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
26 stycznia 2005, 14:41
O rany! Zajazd Szlachecki!! Brzmi fantastycznie!!

Offline Panda

• nowicjusz
9 sierpnia 2005, 21:14
Hej!
Szkoda że tak mało osób z Krakowa, myślałam że się czgoś dowiem o lokalach, bo to największy kłopot i chyba od niego zależy najbardziej czy wesele bedzie udane!

Offline 20Aga

• użytkownik
21 sierpnia 2005, 17:33
Ja polecam lokal trochę na obrzeżach Krakowa ale za to tanio i 5 km do Rynku. Jest to restauracja "Złoty Pazur" na ul.Mackiewicza 14b. Obok jest park i Dworek Białoprądnicki więc do zdjeć bardzo ładna okolica. Z tego co się orientuję jest bardzo tanio ale za to bardzo smacznie. Można też zamówić z muzyką gdyż właściciel ją zapewnia. Fajna atmosfera i miła obsługa. Bliższe informacje mogę podać mailem:20aga@poczta.fm.

Offline aszko

• nowicjusz
23 sierpnia 2005, 14:39
Znaleźliśmy świetną restaurację/dom weselny na ul. Bulwarowej - we wrzesniu idziemy do znajomych, ale i tak juz zdecydowalismy sie na ten lokal :D
ceny calkiem umiarkowane, powiedzialbym nawet ze w porownaniu do innych miejsc ktore odwiedzilismy sa przystepne

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
10 listopada 2005, 14:21
a jak się to ma do menu????

masz może coś przykłądowego żeby porównać ze standardem w szczecinie???

Offline Sysunia

• nowicjusz
13 marca 2006, 12:16
Jeśli ktoś pragnie mieć wesele jak z bajki polecam Dworek Paszkówka Jest to wymarzone miejsce bylam tam na weselu  jednak koszt dosc wysoki .

Dworek w Tomaszowicach tez zrobil na mnie ogromne wrazenie.  Koszt mniejszy nic w dworku wyzej wymienionym.

te miejsca polecam na lato.

Offline siwa

• nowicjusz
13 marca 2006, 13:15
serdecznie witam,
szukam opini na temat slubu na statku sobieski :roll: chcialabym zorganizowac tam wesele jednak nie wiem czy korzystac z ichniejszego cateringu  :?: Prosze o pinie  :D
siwa

Offline asiula-kra

• nowicjusz
25 maja 2006, 13:22
ja natomiast mialam wesele w  Goscincu na os. gorali w Krakowie, i jestem zachwycona sala jest przepiekna ogromna jedna, nie trzeba sie nigdzie przemieszczac, a jedzenie jest przepyszne i duzo ja placilam 110 od osoby w tym mialam wszystko oprocz wódki(było ciasto, szampan, 3 dania gorace i obiad lody tort). Goraco polecam a okolica tez jest spokojna mimo z huta, sali i gosci pilnuja ochroniarze na zewnatrz.Ide wlanie w ta sobote na wesele tez tam i jestem druchna wiec wiem ze sie swietnie wybawie, i pojem :D
Pozdrawiam dworek w tomaszowicach jest fajny ale jedzenie takie sobie, bylam skosztowalam :lol:

Offline Adka_

• nowicjusz
12 czerwca 2006, 10:44
my zdecydowalismy sie na hotel Sympozjum na Ruczaju

Offline Basia Chylinska

• nowicjusz
25 czerwca 2006, 19:09
My bedziemy miec wesele wlasnie w Paszkowce. Piekne miejsce polecam i wcale nie takie drogie. A moze juz ktos mial tam wesele???

Offline skibek

• nowicjusz
24 lipca 2006, 11:38
Ja natomiast jestem z mężem bardzo zawiedziona po weselu w "Pazurku" . Zgadzam się jedzenie pyszne ale niestety tylko tyle pozytywnego mogę tu napisać. Załoga starała się tylko do godziny 23 może 23.30 później niestety - Panie z Panem na czele przysypiali za barem, o kieliszki, szklanki czy inną zastawę trzeba było się prosić, co i tak z łaską Panie robiły. Druga sprawa poisłki - nie były wydawane wszystkim - o nas jako o młodych po prostu zapomniano - ponad to w momencie kiedy jeszcze resztka naszych gości dobrze się nie rozeszła "załoga" rozpoczęła prace porządkowe - to już był szczyt .. ale i nie koniec niespodzianek - w każdym lokaliku - co bardzo istotne - jeżeli coś zostaje - Szef restauracji dzieli na dwie rdziny - tu musieliśmy się prosić - choć wiemy że sporo zostało - i tak nie otrzymaliśmy tego co nasze a Panie z tego faktu że wogóle się upomnieliśmy były nie zadowolone - niestety - parę brytwanek ciast "znikło", tak jak i wiele innych rzeczy. Pan mnie unika i to bardzo a chciałam z nim porozmawiać o jeszcze bardzo jednej niesympatycznej kwestii ale jak widać wie że nie dotrzymuje słowa ani umowy więc później znika jak dziki kot ...P.S. Pani pisała o  muzyce..niestety to też nie prawda - Pan ją tylko "może" puszczac. Reasumując jeżeli dziś miałabym robić w tym lokalu po raz drugi przyjęcie to tak : załoga mogła by tylko ugotować ale na tym koniec. Wystawiam tu subiektywną ocenę nie przez żal, czy gniew ale raczej ku ostrożności innym,.bo moja noca już minęła ..a pred wami dopiero się roztacza ,,,

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
25 lipca 2006, 12:26
Sorki za te wielkie litery  :) , ale torche techniki i się człowiek gubi  :wink:
U nas narazie przygotowania w powijakach. jedna rzecz to obejrzeliśmy kilkanaście m0sc na wesele i musimy zdecydowac pomiędzy dwoma lokalami..I Musimy to zrobić dość szybko - bo terminy są już w dużej mierze pozajmowane!!  :roll:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
25 lipca 2006, 14:45
powiedzcie mi - czy wszędzie jest tak trudno o dobry lokal w jakims krótszym terminie niz rok wczesniej!! Ja sądziłam, że to tylko takie opowieści, a tu proszę - objechałam ok 6-7 lokali - i w więkoszości juz częśc terminów nawet wrzęsniowych porezerwowana!! I teraz musze szybko się decydować...a najbliższa moja wizyta w okolicach gdzie będę brac slub dopero za dwa tygodnie...oby mi nie zniknęły wsyztskie wolne m-sca a mam na oku tlyko dwa..reszte odrzuciłam!! Myslicie ze lepiej zdeydować sie i zarezerwowac wstepnie telefonicznie..i powiedziec z ebede wtedy i wetdy - dokładnie!!

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
25 lipca 2006, 14:50
:roll: problem tkwi jednak w fakcie, ze spośród dwóch które ewentualnei by nas interesowały - jeden widziliśmy, a drugi tlyko w necie i jakis czas tmeu na zywo, ale tylko jego częśc.. Rozmawiałm telefonicznie  i dowiedziałm się ze zwykle robia wesela na 60 os..moje pewnie jakies 80os(może ciut więcej), ale powiedzieli mi ze robili tez takie na 115 osob i wtedy łącza sale...i własnei to mnie niepokoi..tam jest naprawde ładnie i klimatycznie, ale nie moge sobie wyobrazić na odelgłośc tego łączenia sal..czy to sa drzwi, czy co...bez sensu jak goscie beda w róznych m-scach..ale pewnie oni maja na to jakies sprytne rozwiązanie... No i jestem w kropce!!Jak odszukam w kompie linki to wam podeśle :) pomożecie mi w decyzji:)

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
25 lipca 2006, 14:53
hej dziewczyny dwa linki... do m-sc w których ewentualnie chcemy zrobic wesele... musimy zdecydowac w ciagu najbliższych dni..bo terminy uciekają (porażka, jeszcze ponad rok czasu) poradzcie ....
Pierwszy to nie podaje się linków  cena spoko - 100zł/os..spanie dla gości w hotelu 50 zł/os (bedzie ok 20 os. spało). odległośc jakieś 10 km od kościoła.
Drugi nie podaje się linków  , cena tez 100 zł/os, noclegi ok 65zł/os..tyle tylko, jak już pisałam - nie ma jednej tak dużej sali, tylko sa łączone ...i to mi średnio się widzi, a raczej  nie wiem jak to wygląda..ale jest ładnie  Odległośc jakies 20 km
czekam na wskazówki  :o

Podajcie sobie na priva, raz-że to temat tylko odnośnie dat ślubu!! A dwa że nie podaje się linków

Offline Lilkuś

• uzależniony
25 lipca 2006, 14:55
Vall co do łaczenia sal to chyba w każdym lokalu sa jakieś drzwi, kotara oddzielajaca i wszysy goscie bawia sie razem, a nie w róznych miejscach :)

u nas właśnie jest kotara i zamykaja ja jak jest już 80 osób i wtedy cała restauracja jest dla nas :) :serce:

edit:

Vall obie sale sa fajne:) mi sie podoba ta druga - fajny kimacik przedstawia, taki staromodny... marzenie. A łaczenia sal sie nie martw....

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
25 lipca 2006, 15:03
dzięki lilkuś :) tez bardziej optuje za tą drugą :)

Offline Lilkuś

• uzależniony
25 lipca 2006, 15:13
nie za ma co  :lol:  :lol:

nie ma to jak klimatyczny lokalik, który doda całej oprawie slubnej własnie tego niezapomnianego klimatu :) fajnie, ze cos takiego masz na oku  :D

Offline Duffka

• nowicjusz
27 lipca 2006, 12:32
Witam,
Polecam restauracje Margerita.
Ok. 2 lata temu wybudowali salę weselną. Obsługa świetna - do rana z uśmiechem. Jedzenie pycha. Problem jest tylko z rezerwacją - ja rezerwowałam 1,5 roku wcześniej. Ceny: 140 zł/os. Gdy wesele w piątek lub niedzielę jest taniej - ok 115zł/os.
Stronę internetową mają ubogą - przedewszystkim nie ma na niej zdjęć sali.
Warto podjechać i obejrzeć. Właścicielka jest niezwykle sympatyczną osobą. Dodatkowo można skorzystać z usług filmowania po bardzo przystępnej cenie
Polecam:)

Offline 20Aga

• użytkownik
7 sierpnia 2006, 22:35
skibek no przykro,że coś było nie tak w lokalu, który polecałam. Ja byłam tam na paru imprezach i zawsze goście i młodzi byli zadowoleni.Co do szefa to niewiem dlaczego twierdzisz,że Cię unika bo wydawało mi sie,że naprawdę dobrze można sie z nim dogadać. Co do muzyki to nie bardzo rozumiem o co chodzi bo jest taka mozliwość,żeby lokal to zapewniał i z tego co wiem to nie ma wtedy żadnej dopłaty ani nic więc nierozumiem Twoich słów.Wiadomo,że jeśli chcesz to możesz sobie wziąść osobno kapele lub dj.  :roll:

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 29.09.2007
21 września 2006, 19:57
Hejka!
Wiem że temat jakoś nie był uczęszczany ostatnio, ale co tam mam nowe info więc piszę. Jeśli chodzi o salki w Krakowei to ja na razie zwiedziłam trochę Huty i sprawa na os.Górali ma się następująco: sala rzeczywiście super (w ramach dekoracji światełka imitujące gwiaździste niebo) duża 400m2 koszt ok2400zł plus jedzonko catering firmy Gościniec.
Oprócz tego fajna jest firma "weselmy się" która ma salki w różnych miejscach Krakowa: tj Łęg, Tonie, Węgrzce. Tylko nie mają terminów które mnie interesują ;(
Może ktoś mógłby coś napisać więcej... jakieś zna niedrogie sale na wesele i nie daleko od Krakowa???
Pozdrowionka

Offline jusia

• nowicjusz
22 września 2006, 10:01
cześć :)
Napisze Wam o salach,które nam sie spodobały, kiedy szukaliśmy czegos na nasze przyjęcie:)
Na początku były dwie sale ,które braliśmy pod uwage : sala konferencyjna w Centum konfrencyjnym Witek oraz restauracja Parlament.
Witek ma do zaoferowania 3 sale, jedna to tzw Witkowa Chata do 100 osób ( sala drewniana,klimatyczna,ale nie każdemu sie podoba, ta akurat była dla nas zbyt mała). Bardzo się nam podobała natomiast  ( głównie mnie :wink: ) sala konferencyjna, bardzo duża ,wysoka, spokojnie mieści sie tam 200 osób:) Jak dla mnie cudo:)Ślicznie ją ubierają :)
jeśli chodzi o ceny to za wynajem Chaty 1000zł a konferencyjnej 2000zł + menu które zaczyna sie od 120zł/ osobę:)

Restauracja Parlament bardzo się podobała mojemu mężczyźnie :wink: Ceny są podobne tylko nie płaci się za wynajem jak na przyjęciu będzie powyżej 100 osób :)

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Hotel Qubus:) Oboje umieściliśmy ich salę konferencyją na 1 miejscu w naszych rankingach :D więc wygrali :jupi: Sala jest duża,przestrzenna z przepięknym widokiem na Wisłę i krakowski Kazimierz:)
pozdrawiam

Offline nicole_lucy

• użytkownik
22 września 2006, 10:20
Hej Hej!
Kasiq a na ile osob szukasz :?:  :?:  Moze cos Ci bede mogla podpowiedziec.
No fakt, "Weselmy sie" ma fajne sale. Mi sie ta w Toniach podobala bo taka drewniana. Ale i tak jestem zadowolona, bo szukalismy jednej na okolo 150 osob, na ktorej bedzie i jedzenie i tance: mamy ta w Wegrzcach :!:  :!:  Jak bylismy tam pod koniec lipca to zarezerwowalismy ostatni wolny na nia termin na przelomie czerwiec-wrzesien (byly jeszcze wolne pierwsza sobota czerwca i ostatnia wrzesnia, ale wiem, ze tydzien po nas juz byly zajete). Catering tez maja fajny, elastyczni sa. Tzn. narazie tak mi sie wydaje. Wszystko sie okaze po 14 lipca. I wtedy wystawie odpowiednia obiektywna opinie.

W Parlamencie beda mieli nasi przyjaciele. Cena 137zl najtansze menu.

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
22 września 2006, 11:00
Cytat: "nicole_lucy"
Kasiq a na ile osob szukasz

Szukamy na około 100-120 osób mniejsze nie ma sensu bo chcemy żeby każdy miał miejsce do baletowania :)

mamy ta w Wegrzcach

...zazdroszczę ...:)))

W Parlamencie beda mieli nasi przyjaciele. Cena 137zl najtansze menu

...niestety zbyt drogo... :((

powodzenia i dzięki za info

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
22 września 2006, 11:03
Cytat: "jusia"
zdecydowaliśmy się na Hotel Qubus:)

a ile płacicie (co macie wliczone) i jakie duże macie mieć weselicho??
rzeczywiśie okolica jest urocza a te zachody słońca nad Wisłą...ehh szkoda gadać tego nie da się opisać

Offline jusia

• nowicjusz
22 września 2006, 12:07
W Qubusie wliczone jest wszystko oprócz alkoholu, cena niestety troszke wyzsza niż w Parlamencie :(
jeśli szukasz czegoś tańszego to jak tylko Ci pasuje to polecam przejechać się drogą na Olkusz / koło Makro/ tam oprócz Margerity są inne sale.Nie pamietam nazw tych zajazdów bo byłam tam dość dawno ale na 120 osób zrobią przyjęcie.Ceny nie przekraczały 120zł. Tylko tez zwróć uwage na to co dają za tą cenę , bo może się okazać ze cena nie obejmuje ciasta, tortu, ubrania sali,napojów i wtedy po podliczeniu wyjdzie że tak tanio nie było :cry: .
 Znam też Zajazd Krakowiak w Balicach czy jak ktoś woli w Kryspinowie. Tam też nie było drogo, tylko,że mnie akurat sala, wystrój i pani właścicielka nie przypadli do gustu :( ale to wcale nie znaczy ,że jest tam źle.
Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napisze :)
Znowu wracam do Witków bo pamietam ,że nie tak dawno mieli jeszcze wolne terminy na wrzesień 2007 / sama miałam wstepną rezerwacje na 29/ możesz sie przejechać jak masz blisko bo ich cena obejmuje wszystko oprócz ciasta i alkoholu.