e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ... jeszcze 14 dni... 7.08.2010  (Przeczytany 1037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
... jeszcze 14 dni... 7.08.2010
23 lipca 2010, 15:25
Trochę późno się zabrałam... ale co tam zawsze można zacząć, tym bardziej, że teraz zaczął się gorący okres... Już prawie wszystko dopięte, choć mi cały czas się o czymś tam przypomina. Mam z 5 list i muszę to jakoś pogrupować...

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Pierwsza!!
Trzymam kciuki i czekam na szybką relację z przygotowań!!! :)

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Ja też dołączam. Masz racje, nigdy nie jest za późno, żeby założyć odliczanie. Tylko teraz masz mało czasu, zęby nam opowiedzieć jak się poznaliście, jak zaręczyliście, gdzie ślub, gdzie wesele itp.  ;D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Dołączam :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
I ja też będę podczytywać  :D

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Witam Was Dziewczyny!
Dziękuję, że do mnie dołączacie.
A więc tak. Znamy się już dziesięć lat, a w związku jesteśmy od sześciu. Poznaliśmy się w liceum i po jego zakończeniu pojawiło się to "coś" ;). Także już sporo czasu za nami. Mieszkamy ze sobą już też od jakiegoś czasu, więc zdążyliśmy się dotrzeć. Zaręczyliśmy się we wrześniu 2008 roku w Chorwacji. Ale jakoś do ślubu nam się niespieszyło, bo postanowiliśmy, że najpierw urodzi nam sie dzidziuś. No i szczęśliwie 10 maja 2009 r. urodziła się Zuzia :). (o tym że się pojawi dowiedziałam się roku później w Chorwacji). W ten o to sposób w czerwcu 2009 zapadła decyzja o ślubie.
Od razu ustaliliśmy, że wesele będzie do 55 osób. Mamy małe rodziny, a większość gości stawić będą przyjaciele. Także ciężko nam było znaleźć mały lokal. Zależało nam też na restauracji, a nie typowej sali weselnej. I tak typ padł na Valentino.
No i tak rozpoczęły się przygotowania. Od razu zdecydowaliśmy się na reportaż i sesję w ESTE. Ślub bierzemy w kościele na Przecławiu. Wczoraj dograłam dekorację. Dzisiaj byliśmy odebrać garnitur (ale bedzie na wtorek), kupiliśmy cukierki na ewentualną bramę, bieliznę dla naszej Trójki ;). W sumie zostałam nam jeszcze wódka, alkohole typu wino (ale to kupimy w Niemczech). W tym tygodniu bede miala II przymiarkę, próbny makijaż, fryzurę no i 31 lipca Panieński. W piątek czeka nas jeszcze poradnia rodzinna... No i oczywiście lekcja tańca. Także tak to się rysuje ;)

Offline aneta.dg Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: cywliny 19.12.2009, Kościelny 23.10.2010
jestem i ja :)
czekamy na jakieś fotki  ;D ;D ;D

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Ja też dołączam :) Chcemy fotki  :tupot:

Offline suprynka Kobieta

• maniak
No właśnie fotek nie będę umieszczać ze względu na nieprzyjemności, które kiedyś z tego faktu miałam...

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Witaj Suprynko! Fajnie, ze zalozylas odliczanko,oczywiscie bede podczytywac ;D

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Witaj Doti ;). Może dołączysz? Jak tam u Ciebie?

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Ja odliczanka nie bede zakladac,ale relacje ze slubu napewno napisze.
Teraz chetnie bede zagladala do Ciebie ;D
A jak sie czuje przyszly tesciu?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Z Teściem na całe szczęście lepiej. Chociaż jutro po tomografii będzie można coś więcej powiedzieć. Także jutro sądny dzień. Wierzę, że wszystko będzie dobrze...
Wczoraj siedziałam na prezentacją z naszymi zdjęciami. Wyszła super! I stwierdziliśmy, że będzie ona podziękowaniem dla wszystkich gości i zarazem naszą historią.
Poza tym wczoraj byliśmy po farby, bo po naszym ślubie, wtedy kiedy będzie w podróży poślubnej, będziemy mieli remont.

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
No właśnie fotek nie będę umieszczać ze względu na nieprzyjemności, które kiedyś z tego faktu miałam...
Ale nie chcesz w ogóle fotek zamieszczać, czy tylko waszych fotek?
Bo może mogłabyś nam wkleić zdjęcie sukni, chociażby z katalogu i inne takie :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Tak piszę o naszych. Co do sukni, to jak znajdę ją w internecie, to wkleję, bo ostatnio pozmieniali strony z kolekcją i nie mogę jej znaleźć ;/

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
przytulasy poniedziałkowe :)

co słychać?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Pomalutko znowu dopada mnie fala stresu. Dzisiaj dzien na luzie, nic nie mamy do zalatwienia. Muszę tylko parę telefonów wykonać. Czekam na buty, mam nadzieje, że w tym tygodniu przyjda.

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
Dołączę ;) Jeśli można  ::)

Jak nie chcesz dołączać swoich fotek, to prosimy o szczegółowe opisy sukni, fryzury, makijażu i bucików  ;D

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
suprynka to i ja dolaczam do odliczanka i bede podczytywac co tam u Ciebie. Pozdrawiam!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
No i widzę, że wcieło mi posta ;/.
A wiec tak. Suknia jest ecru w kształcie litery A, na kole z tafty. Góra jest zdobiona kamieniami Swarovskiego, a z boku też jest podobny wzorek. Suknia jest na dole "szczypana" i ma tren.
Co do fryzury i make up'u, to bedzie je ustalac w czwartek i sobotę na próbnych. Zobaczymy jak to widzę.
Właśnie czekam na buty, który mają przyjść jutro albo w czwartek ;). Były robione na miarę więc zobaczę, co z nich wyjdzie.
Kundzia witaj!

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
suprynka a suknia z trenem jest wygodna? Bo moja tez ma tren, ale ide na przymiarke dopiero za tydzien i tak sie zastanawiam, czy nie bedzie mi za ciezko jak go zepne? ??? Jejku, zeby nie bylo goraco, bo juz dluga suknia z kilkoma warstwami to mozna sie ugotowac. Przydaly by sie jakies majtki z klimatyzacja chyba.... :-)
Pozdrawiam!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Wiesz co było mi wygodnie. Jutro o 16 druga przymiarka, więc jeszcze raz zobaczę. No troche tych warstw jest...Ale co tam. Damy rade!!!

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Jestem i ja ;D ;D ;D