e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wyprzedaz zabawek  (Przeczytany 1952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
Wyprzedaz zabawek
23 lipca 2010, 14:55
Czesc Dziewczyny

Mam kilka zabawek po moich maluchach. Moi syowie juz sie nimi nie bawia. Moze ktoras z was chciala by je kupic dla swoich pociech. Zdjecia robione starym aparatem wiec po czesci nie oddaja kolorow. Zabawki od 2 sierpnia bedzie mozna osobiscie obejrzec w Szczecinie. Gdy juz odbiore kabel USB bede mogla zrobic fotki lepszej jakosci, dla tych z was ktore chcialyby dokladnie sie im przyjrzec. Zapraszam serdecznie

Grzechotki, gryzaki, pluszowa rybka i pilka - kazda zabawka po 2 zl

Grzechotki. Niektore z nich wygrywaja melodyjki - kazda po 4 zl

Zabawny robaczek - male kolorowe kuleczki w plastikowych kulach, szeleszczące nozki, wszystko w barwnych kolorach. Cena 6 zl

Uploaded with ImageShack.us

Kolorowy walec z materialu przeznaczony do nauki raczkowania. Kazde ze zwierzatek wydaje jakies dzwieki lub posiada elementy ktore przyciagaja uwage dziecka Cena 8 zl

Kolorowe rybki firmy IKEA cena 5 zl

Zabawka do wozka - 4 zl, Grzechotka 2 zl, Duza pszczolka ma wbudowana pozytywke, pasek z rzepami umozliwiajacy zawieszenie zabawki, szeleszczace skrzydelka - cena 8 zl, Mala pszczolka - wibruje gdy pociagnie sie ja za ogonek, ma na brzuchu mini ksiazeczke z obrazkami - cena 5 zl

Zabawka dla najmlodszych. Zamiast kupowac droga mate edukacyjna kupila takie cos za 10€ i kladlam synkow na duzym grubym kocu. Mieli super zabawe i duzo miejsca. Motylek i beczulke mozna sciagnac i powiesic tam dowolna zabawke. Cena 15 zl

Do tego mam do sprzedania
laktator reczny Aventu,
sterylizator do mikrofalowek Aventu,
rowerek Smart Trike 3 w 1 dla dzieci od 10 miesiaca zycia,
nosidelko dla dzieci do 9 kg.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Wyprzedaz zabawek
24 lipca 2010, 11:19
Ja z drugiego zdjęcia byłabym zainteresowana:

- zebrą - tylko co ona gra jak się przyciśnie przycisk?
- to po lewej stronie obok zebry (ten stwór z żółtymi bokami) - on coś robi?
- to następne coś po lewej obok stworka - to coś robi?

Z pierwszego zdjęcia:

- żabą - grzechocze?

Ten walec to on duży jest??

Chyba wsio... Sorkki za głupie pytania, ale wolę się wszystko dopytać :)

A Ty będziesz w Szczecinie po 2 sierpnia?

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
26 lipca 2010, 09:34
Czesc Ricardo

Zebra wygrywa krotka melodyjke - tylko nie wiem co to dokladnie jest. Trzeba nacisnac zolty przycisk z nutka.
Stwor jest bardzo mily w dotyku, ramiona sa szeleszczace i na 2 z nich sa sprezynki, podczas potrzasania stwor wydaje cichy dzwiek.
To cos po lewej stronie ma na jednej stronie brzuszka kolorowe kuleczki w przezroczystej bance, a z drugiej 2 przyciski - gdy nacisniesz jeden to drugi wyskakuje do gory,
Zaba grzechocze  :)

Walec ma ok 35 cm dlugosci i 20 cm srednicy.

Ja przyjezdzam do Szczecina 2 sierpnia. Wszystkie zabawki bedzie mozna sobie dokladnie obejrzec. Wstepnie rezerwuje ci wspomniane wyzej zabawki. Na miejscu zdecydujesz sie na ich zakup.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
26 lipca 2010, 09:56
Ok, to ten walec ten mi zarezerwuj ok? :)

Jak obejrzę na żywo to pewnie jeszcze na coś się zdecyduje tylko muszę sama się tym pobawić najpierw ;)

Acha, a z pierwszego zdjęcia to coś po prawej stronie na górze, to co to dokładnie jest? Taka łapka z kółkiem?

I z drugiego zdjęcia w prawym dolnym rogu pszczółka - co ona robi?

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
26 lipca 2010, 10:55
To na gorze po prawej ma specjalna przyssawkę, ktora montowałam na blacie krzeselka do karmienia i moj synek obracal zabawke a ja w tym czasie go karmilam  :)

Pszczolka - ogonek kreci sie wokół wlasnej osi, na ogonku jest przezroczysta banka z kuleczkami, glowka tez sie obraca, skrzydelko jest gryzaczkiem.

Na zywo zabawki wygladaja o wiele bardziej kuszaco  :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
26 lipca 2010, 12:45
To te 2 też narazie mi zarezerwuj - muszę je looknąć na żywo :)

Jak już będziesz w Szczecinie to będziesz miała neta? Czy wysłać Ci mój nr kom na priva?

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
27 sierpnia 2010, 15:41
Halo halo - mam pytanko czy zabawki sa jeszcze na sprzedaz ? Jesli tak to co zostalo ... ??

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
12 października 2010, 07:29
Dawno nie zagladalam na forum. Z wystawionych wszesniej zabawek juz nic nie zostalo  :(
Mam jeszcze do sprzedania zabawki, ktore widac na ponizszych zdjeciach:
zabawka zakladana na fotelik samochodowy

zabawki zawieszki, w tym rybki firmy IKEA, mis Chicco, grajaca pszczolka, robaczek