e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 29 kwietnia potrzebny dobry kamerzysta najlepiej z pakietem  (Przeczytany 1289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zdjęciowym, obdzwoniłam firmy, które polecacie i niestety terminy mają już zajęte, zaczynam przeżywać horror!!! dziewczyny ratujcie!!!! :serce:  :serce:  :serce: [/u][/i][/b]

Offline okruszek

• maniak
Gosia, a dzwoniłas do PaGoMa? Oni maja pakiet : foto-filmowanie.
Oj, szybko się obudziałaś z poszukiwaniem kamerzysty. To trzeba załatwiać duzo, duzo wczesniej - co najmniej 6-8 miesięcy wstecz.

Okruszku kochany, wiem, wiem, że to za późno na poszukiwania kamerzysty, ale na szczęscie wszystko ułożyło się ok, zdecydowwałąm się na Wyli studio, maja wolny termin, byłam dziś oglądałąm i podobało mi się. Natomiast Pagoma ma zajęty 29, więc nietsety, ale Pani Małgosia jest super milą w profesjonalna, mimo, ze nie ma  wolnego terminu, poświęciła mi mnóstwo czasu, wymienilaysmy chyba z 10 maili, w tym ostatni dotyczący porad przy wyborze kamerzystay z jej strony jest wręcz elaboratem,. Dziwię, sie, ze jej sięchciało tak długo pisać ;) Buziaczki

ps. POSZUKIEANIA KAMERZYSTY ZAKOŃCZONE SUKCESEM, POST JUŻ NIEAKTUALNY ;)

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
gosiu, zamknąć temat ?

Offline okruszek

• maniak
Cytat: "gosia_kwiecień"
Pani Małgosia jest super milą w profesjonalna, mimo, ze nie ma wolnego terminu, poświęciła mi mnóstwo czasu, wymienilaysmy chyba z 10 maili, w tym ostatni dotyczący porad przy wyborze kamerzystay z jej strony jest wręcz elaboratem,. Dziwię, sie, ze jej sięchciało tak długo pisać  

Z tego co wiem, to zawsze jest taka pomocna. Ja też się wymieniam meilami jeśli coś mnie dręczy.  :wink:
Cytat: "gosia_kwiecień"
zdecydowwałąm się na Wyli studio

no to świetnie, bardzo się cieszę, że kamerzysta zakończony powodzeniem :) Masz z głowy  :wink: A foto też ?
Z tego co przeczytałam na wątku madziulek była szybsza  :wink:

kochana Moderatorko, bardzo proszę temat zamknąć :serce:  :serce: