Autor Wątek: hotel FOX  (Przeczytany 13073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kornelia123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
hotel FOX
« dnia: 25 Czerwca 2010, 18:22 »
Witam! Czy ktos z forumowiczow moze wypowiedziec sie na temat przyjec weselnych w hotelu Fox?
Czy ktos mial wesele?
Bo mam to miejsce na oku ale nie wiem czy warto. . . ?
bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam!

Offline mini8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel FOX
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Lipca 2010, 14:53 »
Hejka!
Ja miałam wesele w ubieglum roku w hotelu Fox i jestem bardzo zadowolona.  Po pierwsze piękny wystrój sal. .  sa dwie jedna do tańczenia druga do jedzenia bardzo dobre jedzenie i miła obsługa i co najważniejsze cena też przystępna także z czystym sumieniem moge polecić to miejsce.  Słyszłam jeszcze ze ten hotel sie rozbudowuje jakieś apartamenty beda czy coś takiego.
coż mogę jeszcze powiedzieć. .  ciekawe sa tez pokoje czysciutko no i w każdym łazienka
ja jak i zarówno moji goście byli zadowoleni
mam nadzieje ze pomogłam
Pozdrowionka.

Offline radek796
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hotel FOX
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Lipca 2010, 15:39 »
Witam!
Pobralismy sie z żona w listopadzie 2009 r.  i mielismy wlasnie wesele w hotelu fox no i szczerze przyznam ze jestem mile zakoczony a dlaczego? a dlatego że zona byla zahwycona wystrojem i jedzeniem zreszta ja tez fajna tez jest promocja nie wiem czy jeszcze aktualna ale warto zapytac gdzyz kto pobierze sie w miesiacu bez litery r to dostanie soki i cole gratis takze bardzo fajnie.
Warto tez wspomniec ze na zewnatrz jes ciekawa fontanna ze zlotymi rybami i to prawdziwymi.  Moja zona sie smieje ze przyniosly nam szczescie.  Nie mowie ze nie moze tak byc.
takze odpowiadam pani powyzej ze. . . . .  warto!
Pozdrawiam

Offline Karczer
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Skąd:: Skierniewice
  • Ślub w: Skierniewice
sale w skierniewicach
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Września 2018, 15:09 »
Witam

Chciałabym reaktywować wątek.
Nie mieszkam w Polsce i od czasu kiedy mieszkałam w Skierniewicach bardzo dużo się pozmieniało. Czy mogłybyście mi pomóc z doborem sali. Może macie jakieś ciekawe opinie. Sama do końca nie wiem czy patrzeć na sale czy restauracje. Planujemy też oczywiście poprawiny przez co wydaje mi się, że wynajęcie sali i osobno kucharki wydaje się logiczniejsze. Pomóżcie proszę.