Autor Wątek: Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!  (Przeczytany 44809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« dnia: 10 Lutego 2006, 22:50 »
Witam wszystkich!
To forum powstało z inicjatywy nielicznych udzielających się tu mieszkańców Pomorza Środkowego. Myślę, że osób jedynie przeglądających e-wesele, a będących z wyżej wymienionego regionu jest więcej.

Pewnie każdy wchodzi na forum e-wesela aby się czegoś dowiedzieć, powymieniac informacje, znaleźć ciekawe pomysły na zorganizowanie swojego ślubu i wesela.
Sporo osób wchodzi tu także, aby dowiedziec się, kto jest najbardziej polecanym fotografem, jaki zespół muzyczny jest najlepszy, w jakim lokalu warto organizować wesele, a w jakim nie bardzo. Ostatecznie też wiele osób szuka wsparcia, bratniej duszy ogarniętej tak, jak my "amokiem" ślubnym, która to osoba rozumie nasze uczucia, zwiększające się radosne napięcie i oczekiwanie a także stres.
Zauważyłam, że ludzie z jednego miasta naprawdę sobie pomagają. Wymieniają się adresami lokali, sklepów, krawcowych, firm dekoratorskich itp...

To forum powstało z intencją, aby i mieszkańcy Pomorza Środkowego mogli się gdzieś wypowiedzieć w tematach ściśle związanych z regionem, poznac się, wymienić się istotnymi informacjami.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!! Mieszkańcy Koszalina, Słupska i okolic- ujawnijcie się  :jupi:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego 2006, 10:45 »
no.. groszku.. wreszcie doczekałaś się swojego ukochanego działu....

nonono.. srodkowe pomorze.. gdzie wy???  

spokojnie.. znajdą się.. :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lutego 2006, 08:18 »
Pewnie, że się znajdą....może nie od razu, hurtem, ale z czasem będzie przybywać ludzików. :)


Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lutego 2006, 18:48 »
Cześć.  Mieszkam 30km do Koszalina. To mój pierwszy dzień od zalogowania i bardzo się cieszę :lol: , że jest takie forum dla Koszalina i okolic. Dorota

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lutego 2006, 23:21 »
A ja cieszę się jeszcze bardziej!! A w którą strone od Słupska mieszkasz, jesli można zapytać? Tez planujesz ślub? Na kiedy? Jak twoje plany?

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lutego 2006, 12:38 »
Cześć.
Mieszkam między Koszalinem a Sławnem w srtonę Polanowa. Do Słupska mam dużo dalej. Slub planujemy na 12 sierpnia, ale dopiero jesteśmy na początku załatwiania spraw związanych ze ślubem. Mamy jeszcze trochę czasu, chociaż wiem, że to szybko zleci. :D

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lutego 2006, 19:57 »
Jeśli planujecie  wesele z orkiestrą to radzę szybko się uwijać, bo my szukalismy od połowy stycznia i już większość zespołów nie miało wolnych terminów.
My załatwiliśmy salę (też terminy topnieją), zespół fotografa na plener i teraz pora odsapnąć. Ale najgłówniejsze sprawy trzeba załatwiać szybko.

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lutego 2006, 21:49 »
Orkiestra już jest załatwiona, tylko musimy dogadać się co do programu (mniej więcej co maja grać), ale jak doniosły mi leśne duszki to są super  :koncert:  .
Fotografa i kamerzysty nie musimy załatwiać bo sprzęt mamy swój. :lol:

Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
No nareszcie!
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marca 2006, 20:55 »
Witam,

wlasnie znalazlam to forum i ciesze sie nieziemsko, ze w koncu moge pogadac z kims z okolic. Mieszkam w Miastku i niedlugo bede miala mnostwo pytan do "ziomalek" ze Slupska i Koszalina chocby w kwestii zaproszen. Pozdrawiam.


Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Marca 2006, 21:14 »
:hello:
Mozesz założyć wój własny post na powitanie :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Marca 2006, 08:22 »
Witaj na forum "mandzia".  My mamy około 50km do Miastka i Słupska. Mieszkamy bliżej Polanowa około 15km. Widzę że ślubujecie tydzień po nas, więc jesteście w trakcie przygotowań tak jak my. My chcemy sami robić zaproszenia, więc może jakoś wspólnie damy sobie radę :lol:
Mam nadzieję, że zacznie się coś dziać na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic! Może jeszcze ktoś do nas dołączy :?:  :?:  :?:  
Byłoby fajnie :lol:  :id_juz:  :lol:

Offline Olga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 146
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Marca 2006, 13:59 »
hehe... widzę że jest nas coraz więcej... Piszcie dziewczyny, piszcie jeżeli macie jakies pytania czy problemiki... Razem zawsze raźniej, bo co dwie (nie mówiąc o większej liczbie) głowy-to nie jedna :!:

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Marca 2006, 19:38 »
O, fajnie, że ktos cos wreszcie tu napisał! Próbowałam rozreklamować , ale trochę bezskutecznie!! Witam tym goręcej tych, co sami znaleźli to forum!!

Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Marca 2006, 17:22 »
Koszalin wita :!:  :!:  :!:  

Pozdrawiam Ania

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Marca 2006, 19:47 »
Witaj Aniu.
Nareście Koszalin  :jupi:    :jupi:    :jupi:

Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Marca 2006, 21:33 »
Witam was serdecznie i ciebie Dorota 77 również czy tylko my jesteśmy z Koszalina i okolic czy jeszcze ktoś?????????  Widzę że ty jako pierwsza powiesz TAK, ja troszkę po tobie :wink: . Gdzie odbędzie się ta uroczystość?

Offline agaga

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Marca 2006, 23:15 »
A ja jestem z Czaplinka więc też byłe koszalińskie Pozdrawiam

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Marca 2006, 19:10 »
Witam was dziewczyny.
Jak już pisałam wcześniej mieszkamy około 30km od Koszalina. Mieszkamy na wsi, a nasza uroczystość będzie 5km od naszego domku. Wesele będzie na około 60 osób i wszystko robimy sami. Wszystko już załatwione, musimy tylko dogadać szczegóły z orkiestrą (co mają grać) i kucharzem (co ma ugotować). Sala już jest, tylko trzeba będzie ją przystroić, ale to już ze 3 lub 2 dni przed ślubem. Sukienkę kupię lub wypożyczę w Koszalinie, ale jeszcze nie chodziłam po salonach z sukniami.
A jak tam wasze przygotowania :?:  :roll:  :?:  :roll:  :?:  :roll:  :?:

Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Marca 2006, 19:47 »
My najszybciej zaklepalismy sale, piekny osrodek nad jeziorem niedaleko Miastka, w ktorym niestety juz nie bedziemy robic wesela, poniewaz wlasciciele zrobili nas w bambuko. Dobrze, ze zdazylismy zalatwic inna restauracje. Co prawda nie nad jeziorem i nie poza miastem, ale przynajmniej na 1000% pewnosci. W pazdzierniku podpisalismy umowe z orkiestra, w listopadzie z kamerzysta, a w lutym z fotografem i krawcowa.  :D Termin w kosciele tez zaklepany. Kwestie strojow zostawiamy do maja. W tej chwili codziennie siedze na Allegro i sprawdzam, co ciekawego sie pokazalo.


Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marca 2006, 10:12 »
A u mnie to wygląda tak: Kamerzysta jest bo to nasz znajomy, orkiestra też bo rodzice są muzykami  :koncert: i nie było z tym problemu. Sala też jest zarezerwowana w Unieściu w ośrodku kolonijnym, Będą noclegi i poprawiny na powietrzu przy ognisku i grillu i jako atrakcja - przejażdzki konne. Kościół zaklepany.Obrączki są.  Praktycznie wszystko mamy zostało nam tylko formalności w kościele dekoracja auta i zaproszenia.  :D

Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Marca 2006, 19:15 »
Ech.... impreza na powietrzu.  :(  Musze sie pozegnac z ta mysla, a tez tak mialam w planach. Zazdroszcze ci Aniu.Tymczasem dookola mojej sali tylko chodniki i betonowa szosa.


Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Marca 2006, 19:53 »
A gdzie będzie wesele?

Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Marca 2006, 20:03 »
Wesele bedzie w restauracji. Niedaleko od ruchliwej szosy dosyc czesto uzywanej przez samochody typu TIR.  :? Niestety tylko taka udalo nam sie zalatwic po klapie z wczesniej zamowiona sala.  :roll:


Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Marca 2006, 18:50 »
mandzia- powiedz, kto cię wystawił do wiatru, będzie ostrzeżenie dla innych!

A gdzie masz wesele? Bo ja też przy ruchliwej trasie- wylotowa ulica ze Słupska, ale sala jest ładna i pani była miła, mamy referencje znajomych, myślę, że będzie ok :)

Anonymous
  • Gość
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Marca 2006, 17:35 »
Chodzi o osrodek agroturystyczny "Szlachecki dwor" w Wegorzynku. Bywalam tam kilka razy i wszystko bylo ok, mila obsluga, pyszne i duze porcje obiadowe  :D , piekne pokoje.  Poza tym doszla lokalizacja, jakiej zawsze chcialam na wesele.

W tej chwili mamy zarezerwowana restauracje przy szosie na Slupsk.  :D Sala jest sredniej urody, ale duza, a obsluga doswiadczona w organizowaniu podobnych imprez.

Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Marca 2006, 17:38 »
Ten post wyzej to bylam ja- mandzia.  :D  Przeoczylam logowanie sie.


Offline bozena

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:31 »
A ja niestety zdecydowałam się na ślub w Koninie, bo teraz tu mieszkam. I niestety marzenia o ślubie w Koszalinie i weselu nad morzem we Florynie odleciały :( Ale ze zdjęć w sukni ślubnej nad morzem nie zrezygnuję  :twisted:

Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Maja 2006, 10:18 »
Cytat: "bozena"
A ja niestety zdecydowałam się na ślub w Koninie, bo teraz tu mieszkam. I niestety marzenia o ślubie w Koszalinie i weselu nad morzem we Florynie odleciały :( Ale ze zdjęć w sukni ślubnej nad morzem nie zrezygnuję  :twisted:


Masz na myśli Floryn koło promenady? czy ten ośrodek kolonijny Floryn w Unieściu?

Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Maja 2006, 10:27 »
Dorota77 znalazłaś już sukienkę dla siebie. Daj znać :!:  :!:
Czekam niecierpliwie :D

Offline Dorota77
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • data ślubu: 12.08.2006
Witam na forum dla słupszczan i koszalinian i okolic!
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Maja 2006, 11:50 »
Jeszcze nie znalazłam sukienki, ale za kilka dni jadę do Koszalina i napewno dam znać jaką wybrałam.  :ok: