Autor Wątek: Zajazd Rycerski  (Przeczytany 7190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Zajazd Rycerski
« dnia: 11 Czerwca 2010, 23:04 »
hej, potrzebuje opinii na temat Zajazdu Rycerskiego w Czeladzi, moze ktos juz tam cos organizowal ??

Offline sophisticated

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwca 2010, 10:17 »
Też pytałam o ten zajazd i zero odzewu. Widziałam jak były przygotowane stoły przed weselem, wyglądały pięknie. I tylko tyle mogę napisać... Wtedy było organizowane spore wesele, więc na jednej sali tej po prawej było siedzenie i jedzenie, a na tej głównej po lewej miały być tańce. Miejsce bardzo mi się podoba ale u mnie 2 osobne sale odpadają :(

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwca 2010, 10:30 »
no ja wlasnie tam bylam ogladalam i mamy sporo osob na wesele takze 2 sale sa odpowiednie dla nas, tylko ze nie wiem jak tam z jedzeniem obsluga itd a wiem wlasnie ze juz kilka wesel tam sie odbylo i fanieby bylo jakas opinie zebrac. . . 

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwca 2010, 10:27 »
Dziewczynki, były dwa - trzy wesela tam na razie. Na jednym z nich bylam :) Nie wiem co chcecie wiedziec, ale pytajcie smiało :) Napiszę ogólnie, że jedzenie dobre, może tylko uwaga odnośnie podawania, że długa przerwa była pomiędzy obiadem a zimną płytą, ale to taki szczegoł, bo przeciez wszedzie cos musi byc :) Podobało mi się, ze kawa i herbata przez całe wesele i poprawiny stała na stoliku okob stołów weselnych i w każdej chwili kto mial ochotę mogl sobie podejsc i nalac :) Powitanie bylo ze strony lokalu tradycyjne. My mielismy tak, ze obydwie sale byly nasze, bo duze wesele i na jednej jedzenie a na drugiej zabawa :) Jak cos chcecie wiedziec to pytajcie, bo nie wiem co Was interesuje :)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwca 2010, 15:19 »
my tez mamy zamowione wesele na dwie sale, a chcialabym sie jeszcze zapytac o dekoracje, bo jak bylam i widzialam wystoj przed weselem to strasznie delikatnie bylo, wrecz nie bylo widac ze to bedzie wesele, nie wiesz czy mozna samemu wniesc kwiaty itp ? mieliscie moze podstawione jakies krzesla w sali tanecznej zeby goscie tam tez mogli usiasc? hmm co jeszcze, wiesz moze czy mozna zorganizowac samemu czy tez od nich stol ze swojszczyzna, zamias tych polmiskow co proponuja ?  :) no i przede wszystkim czy polecilabys ta knajpe?

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2010, 14:17 »
Karina04 byc moze bylas na weselu, na ktorym ja bylam :) Mlodzi nie chcieli stroic dodatkowo sali, poniewaz podobal Im się sam wystroj, te ławy i stoły ale to kwestia gustu :) Wiem, ze jak chce się przystroić salę to można samemu stroić dowolnie, ale zastanawiam się po co chcesz kwiaty, jak pewnie dostaniecie od gosci i mozna je wtedy ustawic wokol stolow :) W sali tanecznej byly ustawione lawy do siedzenia pod oknami, wiec spokojnie mozna bylo siedziec. Co do stolu wiejskiego to wiem, ze u mnie sie zastanawiali nad tym, ale zrezygnowali poniewaz drogo to wychodzilo i nie wiem czy mozna samemu taki stol zrobic. Generalnie wszystko ok, powitanie fajnie ze srony lokalu. Jednak musisz wziac pod uwage, ze i tak jak robisz wesele na ok.100 osob, to podawanie posilkow nie bedzie tak, ze wszyscy dostana w tym samym czasie ;/ Aha i Para Mloda miala dla siebie swoj apartament od lokalu :) powiem, ze baaardzo fajny ten apartament ::) Jak cos to pytać smialo :) Generlanie lokal polecam :) Ale ja szukam innego ze wzgledu na to zeby nie miec w tym samym miejscu :)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2010, 16:13 »
oo super dzięki dzięki za wiadomości :D co do kwiatow masz racje, ale po prostu bylam raz na weselu gdzie przed panstwem mlodym byl piekny bukiet z bialych tulipanow i tak bardo mi sie to podobalo ze sama chcialabym taki miec :D co do podawania posiłków to zdaje sobie z tego sprawe, mam tylko nadzieje ze podawane dania beda gorące i smaczne ;] o wlasnie co do menu, powiedz mi czy dań gorących bylo wystarczajaco czy za malo, my myslimy o tym menu za 170zl z malymi zmianami i tak sie zastanawiam czy oprócz obiadu 3 kolacje gorace beda wystarczajace. . . .  ?

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Czerwca 2010, 09:46 »
Karinka a o której macie kościol ? My na sali bylismy o 18 byl obiad, i pozniej byly 2 cieple posilki jeszcze, jeden ok.22 a drugi ok. 2 w nocy juz, i powiem Ci ze bylo wystarczajaco :)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Czerwca 2010, 10:21 »
hmm no wlasnie tego jeszcze nie mamy zalatwionego do końca ;p no ale mam nadzieje ze ok 16-16. 30 to juz bedziemy na sali. . .

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Czerwca 2010, 10:40 »
To myślę, że spokojnie Ci starczy :)

Offline sophisticated

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Czerwca 2010, 11:15 »
Fajne tam mają krzesła dla pary młodej :) Takie trony :D:D:D
A powiedzcie czy impreza na 2 osobnych salach się sprawdziła? Mnie to trochę przeraża

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Czerwca 2010, 11:47 »
a ja taka malutka jestem ze zgine na tym tronie hahahaah, a co do dwoch sal no to ja tez jestem tym przerazona bo zawsze jak bylam na weselu to byla jedna sala i do tanca i siedzenia, ale szujakac sali bralam pod uwage miejsce do tanca a jak ma sie zaplanowane wesele na ok 130 osob, to musialaby to byc jakas remiza chyba, zeby byla swoboda w tancu i zabawie :) nie znalazlam innej fajnej sali w poblizu S-ca co pomiescilaby tyle osob.  Mam nadzieje jednak ze nie bedzie to sprawialo jakiegos problemu dla gosci :) a z reszta nigdy nie zaplanuje sie czegos co bedzie sie wszystkim podobalo :)

Offline AnekPiekarek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwca 2010, 18:49 »
dołączam tutaj i ja ;D


Mamy wesele 4. września . Wstępnie chcieliśmy na 1 sali ale niestety przy naszej liczbie gości mamy 2 sale, napiszcie proszę właśnie coś więcej o dekoracji: należy do Nas tzn sama muszę przystrajać sale czy stroją właściciele?

karina04  - kiedy macie wesele? z tego co wiem stół " wiejski" organizują oni - ale szczerze powiem , że nie wychodzi bardzo drogo a maja bardzo ciekawe propozycje. Też zamówiliśmy ;D szczerze też przeraża mnie wesele na 2 salach no ale z dużą liczbą gości nie ma innego wyjścia :(


 pativiki- kiedy byłaś na weselu?




Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwca 2010, 09:05 »
Bylam na weselu 2 tygodnie temu :) Tanczenie na jednej sali a konsumpcja na drugiej nie jest zle aczkolwiek radze aby np. jak orkiestra czy dj zaczyna grac po przerwie, to zeby przyszedl do sali konsumpc. wtedy goscie beda wiedzieli ze znowu zabawa jest :)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwca 2010, 11:06 »
Ja mam wesele 17. 09. 2011r.  :D no to jak mówisz ze ciekawe propozycje to tez zamowimy :D mam nadzieje ze po weselu umiescisz opinie jak bylo, a powiedz mi menu za ile zamawialiscie?

Offline werka71
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwca 2010, 19:34 »
Witam
Byłam tam na uroczystości komunijnej, i zarówno obsługa jak również jedzenie pyszne, sala też bardzo ładna

Offline werka71
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Czerwca 2010, 21:25 »
kolezanka która organizowała komunie mówi że oferta menu jest zróżnicowana  i manager indywidualnie podchodzi w kwestiach oferty menu do każdego z gosci  (umie doradzić i przekonać - widać że zna sie   na tym co robi,  on sam tez niczego sobie  :o :o :o)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lipca 2010, 12:27 »
Halo, halo może coś nowego o Zajeździe Rycerskim ;D ??

Offline spodenki1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sierpnia 2010, 20:34 »
Hej Wam ;)

A czy możecie mi powiedzieć ile ów zajazd liczy sobie mniej więcej za osobę/parę ??
I co wchodzi w tą cenę??

Ja byłam w tym zajeździe na ślubie w lipcu i musze przyznać że było cudownie: świetna obsługa, bardzo dobre posiłki, otwarty bar i generalnie bardzo ładnie i dodatkowo z klimatyzacją :D
Jedynym minusem było toże ślub był na ponad 100 osób, więc goscie byli w jednej sali a kapela w drugiej i niestety mało osób to zachęcało do tańczenia ;)

Pozdrawiam ;) I czekam na odpowiedź ;)

Offline karina04
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpnia 2010, 22:21 »
hej.
Jest kilka rodzajów menu. Z tego co pamietam to pierwszy zestaw zaczyna sie mniej wiecej od 170zl/os i nie zawiera alkoholu ciasta i tortu. w cenie jest obiad, deser, dosc obszerna zimna plyta, III cieple kolacje, napoje i deser.
Co do sal tez mi sie bardzo podobaja, wg mnie jedynym nieudanym elementem dekoracji, jest zwisające "Coś" nad krzesłami państwa młodych, nie pasuje to zupełnie... ;/ miejsce dla  Młodych powinno byc szczegolnie ładne...

Offline sophisticated

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Sierpnia 2010, 15:56 »
Spodenki podaj maila to Ci prześlę menu.


Offline martitka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lutego 2011, 10:55 »
Czy wie ktoś ile łącznie mają miejsc noclegowych?

Offline micka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.05.2012
Odp: Zajazd Rycerski
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Lutego 2011, 11:09 »
Jakieś nowe opinie o rycerskim? Czy pobierają korkowe ? MAcie może jakieś zdjęcia z wesela na tej sali, interesuje mnie tez widok z zewnątrz, będe wdzięczna za przesłanie zdjęć :)))