Autor Wątek: GOŚCINIEC POD ANIOŁAMI opinie o lokalu, obsłudze i jedzeniu (po weselu)  (Przeczytany 3408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 81marta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-09-2010
Witam serdecznie.

Kochani.  Napiszcie mi proszę jaka jest Wasza opinia o tym lokalu.  Jak sie bawiliście, jak smakowało jedzenie, czy odpowiadała Wam ilość ciepłych posiłków na weselu i inne informację.  Będę bardzo wdzięczna.  Pozdrawiam :)

Offline szczesciara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13. 08. 2011
Witam!

W ostatni tydzien sierpnia mialam mialam przyjmnosc uczestniczyc w weselu wlasnie w tym goscincu i bylo naprawde super!
Jedzonko przepyszne, nie mozna im nic zarzucic, ale to oczywiscie wszystko zalezy od tego jakie menu sobie wybierzecie. 
Ogolnie lokal godny polecenia!!

pozdrawiam

Offline 81marta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-09-2010
Odp: GOŚCINIEC POD ANIOŁAMI opinie o lokalu, obsłudze i jedzeniu (po weselu)
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Września 2010, 11:31 »
Tak się bałam że może coś nie wypalić ale miałam niedawno tam swoje wesele. Bardzo ale to bardzo polecam ten lokal. Jedzenie pyszne, obsługa szybka, właściciel konkretny. Bawiliśmy się nie martwiąc się o nic. Żeby już naprawdę super się bawić polecam jeszcze dobry zespół weselny (my mieliśmy FamaBand). Wtedy 100% zadowolenia.

Offline ELKA11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: GOŚCINIEC POD ANIOŁAMI opinie o lokalu, obsłudze i jedzeniu (po weselu)
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Września 2010, 22:18 »
Cytat: 81marta link=topic=20999. msg1275736#msg1275736 date=1275397268
Witam serdecznie. 

Kochani.   Napiszcie mi proszę jaka jest Wasza opinia o tym lokalu.   Jak sie bawiliście, jak smakowało jedzenie, czy odpowiadała Wam ilość ciepłych posiłków na weselu i inne informację.   Będę bardzo wdzięczna.   Pozdrawiam :)

Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
ogladalam i nie spodobal mi sie ten lokal w ogole... ciasno i po stromych schodach...ale to kwestia gustu... sama szukam sali i opinia opinii nierowna-ciezki wybor przede mna:(

Offline aga30
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Witam

Jesteśmy po weselu w Gościńcu Pod Aniołami.  Lokal pięknie ustrojony,  wszystko wg ustaleń. 
Jedzonko pyszne , mielismy menu  za 190 zł i nie moglismy narzekać na ilości -  było dużo  i smacznie. 
Jedyny minus, na co trzeba zwracać tam uwagę- pomiędzy posiłkami zdarzało się, że brakowało gościom talerzyków. . . 
Mielismy na drugi dzień poprawiny, również jedzonko pyszne.  Jedynie narzekalismy trochę na obsługę,  trzeba było się czesto upominać o napoje, talerze, ciasto itd.  Trochę brakowało nam większego zainteresowania ze strony obsługi.   
Jest to jedyna rzecz na którą trzeba uczulić rezerwując tam wesele.  Ogólnie polecam .  Wesele było bardzo udane, goście zadowoleni .  Gdybym miala ponownie decydować, mimo tych minusów, wybrałabym tak samo, jedynie zwracając uwagę na lepszą obsługę.