e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 33 dni do, czyli Sezorgowe odliczanie do cudownego dnia:)  (Przeczytany 1319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 03.07.2010:)
Witam wszystkie forumki ;D
Jako że trójka jest moją szczęśliwą liczbą, postanowiłam zacząć oficjalne odliczanie od 33 dnia 8)
Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w tym ostatnim miesiącu przygotowań do tego wspaniałego dnia ::)
Niedługo opowiem więcej o nas..
Pozdrawiam i zapraszam do odliczanka :-* :-*

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
I ja będę zaglądać ;)

Offline aneta.dg Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: cywliny 19.12.2009, Kościelny 23.10.2010

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Witam Was wszystkie :-* :-*
Nie mam już siły, mamy remont w domu i już mam dosyć tego sprzątania  :-\
ale postaram się coś napisać.. Zacznę od historii poznania 8)
A więc poznaliśmy się przypadkowo, moja koleżanka, która chodziła do klasy z M. pisała z nim często sms. Pewnego razu padła jej bateria i pożyczyła ode mnie telefon.. numer M. został a ja zupełnie przypadkowo puściłam sygnał.. i tak od sms do sms zaczęliśmy pisać.. po 2 tygodniach było pierwsze spotkanie :D a miesiąc od pierwszego spotkania bawiłam się z M. na weselu jego kuzynki.. tak mi łobuz nagadał, że mimo iż nie znałam nikogo to poszłam... i było super :) to wszystko działo się 6 lat temu... 9 czerwca 2004 roku narodziła się ogromna miłość, która trwa do teraz i trwać będzie już na zawsze ;D a równo rok później zaręczyliśmy się.. ale o tym już następnym razem ;)
wracam do pracy :( nie chce ktoś za mnie posprzątać ::)
wieczorkiem postaram się dodać jakieś zdjęcie..
buziaczki :-* :-*

• Chuck Norris
Czyli połączyło was przeznaczenie  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

oj sprzątania nie zazdroszczę!!!  ;D
A foki i historia zaręczyn koniecznie musi byc !!!  ;D ;D ;D

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
jestem i ja   :hello:  :hello:  :skacza:

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Dołączam się i ślubuję zaglądać  ;D

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Przykro mi bardzo, dziś zdjęć nie będzie :P bo jestem u M. a tu jest taki słaby internet że szok :-\
jutro jak będę u siebie to wrzucę coś...
a historia zaręczyn... w sumie to było tak 'pospolicie'. to wyszło tak, że oboje bardzo chcieliśmy już być małżeństwem...  więc M. wziął sprawy w swoje ręce i w 1 rocznicę znajomości zaprosiłam jego rodziców do nas..  No i M. razem z siostrą w ciemno kupił pierścionek. przyjechał z rodzicami i w tajemnicy przede mną wszystko ukartował ::) były kwiatki, wszyscy w wielkim szoku... parę dni później, już tak prywatnie, tylko we dwoje, M. jeszcze raz spytał mi się o rękę :D
Niby nic orginalnego, ale dla mnie to były momenty wyjątkowe i najpiękniejsze ;D
jutro napiszę Wam co mamy załatwione, a czego nie.. bo od jutra równy miesiąc został nam ;D ;D
pozdrawiam :-* :-*

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
O, kogo ja widzę - koleżanka z wątku kujawsko-pomorskiego ;D I w dodatku z bardzo fajną datą ślubu ;) Możesz napisać gdzie bierzecie ślub i gdzie organizujecie weselicho? :)

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Nemezis witam, witam :D ślub bierzemy w mojej parafii w Żninie, w kościele św. Marcina. A weselicho jest w restauracji "Panorama" w Gąsawie, 15km  od Żnina.
Pragnę Wam drogie Forumki ogłosić, że pozostało
30 dni doślubu ;D ;D ;D

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Można jeszcze???
Chętnie potowarzyszę przy odliczaniu :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
Pochwal się nam, co tam już macie załatwione (fotki oczywiście bardzo mile widziane ;D) a co Wam jeszcze zostało na ten ostatni miesiąc :)

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Oto nasze obiecane zdjęcie ::)

zabawex ależ oczywiście że można ;D

A więc tak, załatwione mamy:
•   Data ślubu - potwierdzona, USC załatwione, spisany protokół i księdza.
•   nauki przedmałżeńskie - zaliczone w liceum
•   sala - zamówiona- restauracja "Panorama" w Gąsawie
•   orkiestra potwierdzona, pozostało podanie piosenki na pierwszy taniec i ustalenie wyglądu oczepin
•   suknia zakupiona - odbiór 30.06.2010
•   bolerko i welon- kupione
•   biżuteria
•   buty- zamówione, odbiór jutro ;D
•   obrączki- leżą i czekają
•   fotograf - załatwiony, pozostało ustalić plener
•   kamerzysta - zamówiony
•   alkohol- odebrany- 230 butelek, do kupienia wino i szampany
•   makijażystka- zamówiona,
•   fryzjerka- zamówiona, próbna fryzura za 2 tygodnie
•   tort i ciasta- zamówione, spis też jest
•   Samochód- zamówiony, 2 tygodnie ustalenie dekoracji
•   strojenie kościoła - zamówione
•   bukiet panny młodej, świadkowej i butonierka, bukiety dla rodziców - zamówione
•   zaproszenia- wysłane, większość potwierdzona
•   koszyki do noszenia alkoholu i na telegramy- robią się
•   napoje i soki- kupiona coca cola i sprite

Pozostało do zrobienia:
•   zamówić owoce- tydzień przed weselem
•   balony i wstążki- do kupienia
•   zawiadomienia- wypisane, nie wysłane
•   kwiaty przed dom
•   brak zawieszek
•   garnitur, koszula, spinki, buty PM
•   bielizna dla mnie
•   śpiewaczka- poszukiwana
•   poradnia rodzinna - pozostało 1 spotkanie
•   sukienka i buty na poprawiny

A więc powoli wszystko zamykamy :)
Zastanawiam się jeszcze z mamą co położyć na stół przy błogosławieństwie- jakieś kwiatki?? Co proponujecie??
PS. Ale mi wyszedł dłuuuuugi post  :o

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Witam :D Właśnie wróciłam z Kołobrzegu, rodzice zabrali córkę na wycieczkę ;) tak się opaliłam że całe plecy mnie bolą :P
to jak z tym błogosławieństwem, nikt nic nie wie??  :(

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
Zwykle stawia się kwiaty :)

• Chuck Norris
Na stół na pewno biały obrus,na pewno powinien tam stac krzyżyk do błogosławieństwa...kwiaty też mogą-zresztą to chyba nie ma znaczenie bo raczej nikt nie będzie zwracał na to uwagi  ;)

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
No właśnie mama chciała postawić jakiś bukiecik kwiatów, ale ja musiałam się upewnić czy mogą stać ::)
a teraz z innej beczki...
za tydzień mam obronę pracy magisterskiej  :o dopóki nie wiedziałam o terminie było ok, a teraz to zaczynam denerwować się.. w ogóle to nie wiem jak to będzie wyglądać.. niby promotor mówił, ale w sumie to on sam do końca nie wie.. dopiero w piątek będę wiedzieć czy będę losować pytania czy zadadzą mi te, które podali :P trzeba jeszcze jakieś kwiaty dać im, nie?? ale komu, wszystkim?? ma być promotor, recenzent i dziekan.. i po obronie już, tak?? bo ja już nic nie wiem :(
ambitnie zaczynam się uczyć już dziś ::)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Wklejam przykładowy stół do błogosławieństwa. Tak było u mojego kuzyna. Te kwiatki co stoją, to bukiet panny młodej, świadkowej i butonierki. Oprócz tego poduszeczka na obrączki, poduszeczka z kotylionami (u nich jest taki zwyczaj), Krzyż. Księga gości to tylko sobie leżała, a wpisywano się już na weselu.
Może coś Cię zainspiruje ;)

Uploaded with ImageShack.us

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
beaberry dziękuję bardzo :-* chyba tak zrobimy, że będzie jeden bukiet w wazonie, mój i obrączki.. no, zobaczymy jeszcze :)
Ale dziś załatwiliśmy kolejne sprawy do wesela ;D W końcu odebrałam buty, pasują jak ulał ;D poza tym kupiłam napis "Serdecznie witamy miłych gości" i zamówiłam w końcu kosmetyczkę... za tydzień mam próbną fryzurę razem z balejażem u fryzjerki i potem próbny makijaż u kosmetyczki ;D jejku, jak ten czas leci, od dziś do ślubu pozostało tylko 25 dni[/size]   ::)
zostawiam wtorkowe :-* :-*

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
U nas na obronie było tak, że razem z dziewczynami, które broniły się tego samego dnia (w sumie 3 osoby) zrzuciłyśmy się na bukiety (dla każdego członka komisji). Kiedy ostania się obroniła, to weszłyśmy razem, podziękowałyśmy, wręczyłyśmy kwiaty i zaprosiłyśmy panów na mały poczęstunek (kawa, ciasto, owoce). Swoją drogą zabawnie było, bo tego dnia broniły się same dziewczyny a w komisji siedzieli sami panowie, więc pewnie czuli się trochę niezręcznie, jak baby wręczały im kwiaty ;D

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
Witam kochane :-*
Ostatnio ciągle siedzę nad książkami i nawet nie mam czasu napisać nic :-[ trzymajcie jutro kciuki, o 9.30 mam obronę. denerwuję się jak diabli :'( i mamy dziś 20 dni do ślubu ;D ;D
odezwę się jutro i dam znać jak poszło..
pozdrawiam :-* :-*

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
oooj to mocno trzymam kciuki ;D ja mam za dwa tygodnie, ale już mnie stres zżera :mdleje:

• Chuck Norris
Będzie dobrze!!!Będę trzymała kciuki!  ;D

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
i jak tam po obronie? :)

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
jejku, jestem strasznie szczęśliwa ;D ;D stres ogromny, ale niepotrzebny :D profesorowie mili, recenzent dał banalne pytanie, wszystko odbyło się z uśmiechem na twarzy 8) i 5 na dyplomie ;D a najlepsze było przy ogłaszaniu wyników, pani prodziekan mówi tak- gratuluję pani magister, ocena bardzo dobra. a ja tak- :o hehe tak pięknie to brzmi ;)
kochane, nie wierzę, jestem już panią magister inżynier ;D

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
To wielkie gratulacje Pani Magister ;D