Autor Wątek: Kościół Garnizonowy pw. NMP Królowej Pokoju ul. Bernardyńska 2 Bydgoszcz  (Przeczytany 4807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Witajcie  :hello:  :D mam pytanko Czy ma ktoś w tym kościele ślub, jak odbywa się tam strojenie? A wiecie jak wygląda "wystrojona" kaplica tego kościoła??  nas bedzie prowadził ks. Ireneusz  ;D wydaje się spoko ale czy kogoś też prowadził??
pozdrawiam wszystkie pary a w szczególności październikowe a już w ogóle te z 9 października :) :) :)

Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Witajcie  :hello:  :D mam pytanko Czy ma ktoś w tym kościele ślub, jak odbywa się tam strojenie? A wiecie jak wygląda "wystrojona" kaplica tego kościoła??  nas bedzie prowadził ks. Ireneusz  ;D wydaje się spoko ale czy kogoś też prowadził??
pozdrawiam wszystkie pary a w szczególności październikowe a już w ogóle te z 9 października :) :) :)

Hej,

Mój ślub był dokładnie 21 sierpnia 2010 i właśnie w Kościele Garnizonowym  :) Strojenie kościoła odbywa się w ramach współpracy kościoła z kwiaciarnię. Ogólnie jest tak, że płaci się 50 zł za strojenie i w to wchodzi zestaw podstawowy (5 bukietów kwiatów, nakrycie krzeseł, dywan oraz drobne dekoracje na ławkach). Ja miałam to strojenie właśnie za 50 zł i byłam zadowolona - niestety zdjęć jeszcze nie otrzymałam od fotografa.

Nas do ołtarza prowadził ks. Ireneusz. Powiem tak, lepszego księdza nie mogliśmy sobie wymarzyć :brawo_2:  Już  od samego początku na zakrystii podczas podpisywania dokumentów z nami żartował, później bardzo sympatycznie nas przywitał i wprowadził do kościoła. Kazanie śliczne, skierowane do nas. Mówił tak, jakby nas znał, a to nie jest moja ani mojego męża parafia :) Później podczas ceremonii również, coś powiedział, że wszystkim uśmiech pojawił się na twarzy  :) ;D Aaa i po przysiędze, było hasło: "możecie się teraz pocałować"  ;D ;D

Mój mąż i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z ceremonii właśnie w tym kościele. Również goście mówili nam, że było przepięknie  :)


Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Baby to super wiedziałam że ks. Ireneusz taki sympatyczny jest ale wiesz nerwy pewnie wezmą górę...:) :)

kochana a powiedz mi gdzie i jaki miałaś bukiecik robiony bo szukam dobrej kwiaciarni może małe zdjątko???

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
No i wielkie gratulacje na nowej cudnej drodze życia :)

Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Serdecznie dziękuję za gratulacje :)

Ja bukiecik miałam robiony w kwiaciarni na św. Trójcy, koło Shella. A opinię o bukieciku przeczytaj tutaj: https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=2831.30 wkleiłam także zdjęcie. Jak się nie otworzy to daj znać, podeśle na maila :)

Oczywiście jako świeżo upieczona mężatka chętnie odpowiem na Twoje pytania :)

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Baby dzięki bukiecik śliczny :)

Napewno skorzystam i bede pytać napewno :)

ale przyznam że mały strasik jest :)

Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
aganio87 , ja przed ślubem byłam nadzwyczaj spokojna, już nawet znajomi na polterabencie dzień przed ślubem mówili, że mnie nie poznają  ::)  Bo prawdą jest, że nawet na uczelni jak miałam przedstawić jakąś prezentacje to miałam mega nerwy i stres. A co tu mówić o ślubie  ::) Wszyscy też powtarzali, że skoro przed ślubem się nie denerwuje to w dniu ślubu też nie będę. Jednak ja miałam inne wrażenie, że właśnie ten spokój odpuści w dniu ślubu i przyjdą nerwy…ale nic takiego nie miało miejsca! Rano fryzjer, potem kosmetyczka, przesympatyczne i w mega luźnej atmosferze zdjęcia w plenerze (plener od 11:20 do 15:30) - nie było czasu myśleć i się denerwować  :) Potem błogosławieństwo w domu i wyjazd do kościoła. Podpisanie dokumentów i czekanie na księdza pod chórem  ;D Jedyny moment gdy serce mi mocniej zaczęło bić, to na dźwięk dzwonków rozpoczynających mszę  ;D Ale jak już zobaczyłam księdza idącego w naszą stronę - tętno się uspokoiło, pojawił się uśmiech, ciepłe słowa na przywitanie  a następnie pewnym i dumnym krokiem poszliśmy do ołtarza.  :)

Nie ma co się denerwować (wiem, że łatwo mi teraz tak mówić) ale jeśli mniej będziemy zdenerwowani tym więcej zapamiętamy z tak cudnej uroczystości.  :)

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Kochana a z spraw związanym z ubiorem :)

gdzie kupowałaś butki ?? bo ja całe miasto obeszłam i nic na mieście nie ma:(

no i szukam też sukienki na poprawiny jakiejś wyjątkowej i też nic ;(

jutro ide z mamą na giełde może coś tam sie znajdzie .....

Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
aganio87 z butami o niestety nie pomogę, gdyż ja mam nietypowy rozmiar stópki i buciki miałam robione na miarę, przez pracownię zajmującą się produkcją butów do tańca towarzyskiego  :)

Niestety tak to jest, jak człowiek szuka czegoś oryginalnego bądź na wyjątkową okazję to w sklepach nic nie może znaleźć.  :-\ Ale mam na dzieje, że jutro na giełdzie coś Ci wpadnie w oko. Daj znać co udało się kupić  :)

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
napewno jutro zdam kolejną relacje z poszukiwań a tak to zapraszam do siebie na odliczanko


https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=21505.new#new

Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
napewno jutro zdam kolejną relacje z poszukiwań a tak to zapraszam do siebie na odliczanko


https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=21505.new#new

Ogłaszam, że się zameldowałam w odliczanku  ;D