e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zespół muzyczny Idol z Katowic ?  (Przeczytany 999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zespół muzyczny Idol z Katowic ?
13 Kwietnia 2010, 09:19
zdecydowalismy się na zespół Idol z Katowic
na nasze wesele w przyszłym roku,
proszę o opinię,kontakt mailowy do pary u której grał?

Offline obserwator

Jak już  zdecydowaliście się to po co opinie, może lepiej nie wiedzieć? Myślę, że wybraliście ten zespół bo się Wam podobał. Niech tak zostanie bo im więcej opinii i "życzliwych" ludzi tym gorzej.

Offline gosiamateusz Kobieta

zespol Idol gral na naszym weselu tydzien temu! jestesmy bardzo zadowoleni i z calego serca polecamy! poprowadzili nasze wesele bardzo fajnie.  Pani Kasia prowadzi fajne zabawy, ktore mozna z reszta bez problemu z nimi uzgodnic.  pomogli sie gosciom poznac, widzac duzo dzieci zrobili dodatkowe konkursy dla najmlodszych uczestnikow wesela.  a glos pana Mirka na zywo brzmi wile lepiej na zywo niz na demo.  na prawde polecamy!!!

Odp: zespół muzyczny Idol z Katowic ?
9 Września 2010, 11:53
Zespół Idol grał u nas w czerwcu tego roku i zrobili na nas ogromne wrażenie.
Facet śpiewa w tym zespole ale normalnie każdy utwór brzmiał prawie jak oryginał.
Nad ranem żegnając się ,goście dziękowali nam za super zabawę i pytali skąd taki zespół wzieliśmy a grali aż musieliśmy im sami powiedzieć że kończymy. Grają w 2 osobowym składzie a muzyka ze sceny płynie jak by grał profesjonalny 6 osobowy zespół,nawet lepiej bo u siostry grała kapela 5 osobowa to po 2 godz wesela już nie mogłam ich słuchać,grali wszystko na jedno kopyto i każdy utwór brzmiał tak samo.
Co do zabaw to zespół przeprowadził je na odpowiednim poziomie.

Offline obserwator

9 Września 2010, 14:22
Nie znam tego duetu i nie wiem jak graja, ale to co piszesz to mi zjeżdża krypciochą ;)

9 Września 2010, 22:04
...Grają w 2 osobowym składzie a muzyka ze sceny płynie jak by grał profesjonalny 6 osobowy zespół.

MGI1 - zobacz, piszą o Was  8)

Offline obserwator

10 Września 2010, 12:36
.... muzyka ze sceny płynie jak by grał profesjonalny 6 osobowy zespół .....

Jak się sklonują ... ;D

Offline MELODYJKA

16 Września 2010, 08:35
złosliwców to tu nie brakuje :(

Offline obserwator

16 Września 2010, 09:05
No cóż, samo życie ... :)