e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: POSZUKIWANA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU W SZCZECINIE !!!  (Przeczytany 1198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 81marta Kobieta

Witam serdecznie.  Możliwe że jest już taki wątek ale przeszukałam forum na ten temat i nic nie znalazłam konkretnego.  Może ma ktoś namiary na zespół lub osoby pięknie grające i śpiewające.  Będę wdzięczna :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.  :)

Witam,
jeżeli nadl szukasz zespołu na wesele to mogę Ci polecić zespół Lost Fm.  Grali ostatnio u mojej przyjaciółki na weselu-byli świetni! Już zarezerwowałam ich na swoje wesele. Grają trochę niestardardowo bo w repertuarze mają wiele dobrych, starych hitów a także dosyć dużo nowości. Graja na żywo, wokalista oraz wokalistka maja piękne głosy i bardzo dobrze śpiewają.  Świetnie prowadzą oczepiny, prowadzą dużo ciekawych zabaw.  Oczywiście są w stanie zagrać przygotowany przez ciebie zestaw piosenek :) Polecam! Jeżeli jesteś zainteresowana dokładniejszymi informacjami to na priv. :)
Pozdrawiam serdecznie :)

Offline axela2008 Kobieta

ja jadę w piątek posłuchać PAB z choszczna podobno pięknie grają a w sobotę Key ze szczecina też są podobno świetni.
zobaczymy myslę że wybiorę któryś z nich...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
zarówno o  oprawie muzycznej w kościele jak i o zespołach jest niejedn temat.. proszę o nieklonowanie tematów.. wystarczy  otworzyć  faq

Offline 81marta Kobieta

Dziekuję serdecznie za podpowiedzi ale szukam zespołu do kościoła na slub bo na wesele juz mam, ale dzięki za fatygę. Pozdrawiam :)

Offline doti29 Kobieta

Ja polecam pana Darka Koronczewskiego i jego muzykow, ktorzy grali u mnie na slubie.
Sa swietni, pieknie graja i spiewaja. Goscie i my bylismy zachwyceni i nawet ksiadz sie wzruszyl jak grali kanon Johanna Pachelbela
Namiary moge przeslac na priva.

Offline 81marta Kobieta

Dziekuję bardzo. Udało mi się znaleźć oprawę muzyczną ślubu. To zespół Pani Anny Kozioł ze Szczecina. Pozdrawiam :)

Offline Monika_2 Kobieta

Proszę o pomoc z sprawie oprawy muzycznej w Szczecinie. Pani Anna Kozioł niestety odpada, termin już ma zajęty.
Dziękuję

Szczerze polecam Panią Kasię Borecką.  Jest niesamowita - gra i śpiewa co zechcesz i naprawdę przepięknie :) Naprawdę się naszukałam i moi goście byli zachwyceni.  Oczywiście wszyscy płakali;) Namiary podam na priva.  Pozdrawiam.