e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ślub Kościelny,ale nie w kościele:)na Powietrzu!!!Miał Ktoś?????  (Przeczytany 4354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 14.08.2010
Czesc Wam, miał ktoś, lub planuje mieć ślub w ogrodzie, parku?Nie chodzi mi o wesele-zabawę, ani o S.Cywilny,
lecz o ślub, prowadzony przez księdza!!!!
Czekam na odp!!!!!WAZNE

Offline hanka Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 1.05.2010
To chyba będzie ciężka sprawa z takim ślubem - chyba, że masz jakiegoś znajomego księdza ale podejrzewam, że będziecie musieli pozałatwiać jakieś zgody w kurii i - znając politykę Kościoła - zapewne słono za to zapłacić.
Osobiście byłam tylko na ślubach cywilnych na świeżym powietrzu i wiem, że jest z tym trochę załatwiania ( i w USC i Urzędzie Miasta ) - jak doszedłby do tego Kościół to chyba byłaby już totalna gonitwa po urzędach ;)
Ale sama jestem ciekawa czy to w ogóle możliwe ? Powodzenia !

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
Mój Małżon chciał na łące i mimo, że mieliśmy znajomego księdza, który udzielał nam sakramentu, niestety nie udało się, bo ciężko w ogóle uzyskać zgodę, kiedy kościołów dookoła tyle...

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja będę miała ślub na powietrzu :) Ślub poza kościołem jest możliwy w kaplicy, w przypadku zagrożenia życia i w świętym miejscu  :drapanie: Tak mi ksiądz tłumaczył :) Ja będę miała w Świętej Wodzie ;)

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
hmmm, no mze byc ciężko, tym bardziej ,ze ślub w tym roku-w sierpniu!
Ale dla chcącego nic trudnego, chociaz.............. hmmm?????????
Są 2 powody, dla których chcemy ślub "w plenerze"

1. Inaczej, ciekawie, fajna sceneria, itd.
 2. Zle się czuję w pomieszczeniach, gdzie jest dużo ludzi i wiem,ze nie mogę wyjść kiedy tylko chce......

Offline zosia442 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08-2010
Ja będę miała ślub na powietrzu :) Ślub poza kościołem jest możliwy w kaplicy, w przypadku zagrożenia życia i w świętym miejscu  :drapanie: Tak mi ksiądz tłumaczył :) Ja będę miała w Świętej Wodzie ;)
2. Zle się czuję w pomieszczeniach, gdzie jest dużo ludzi i wiem,ze nie mogę wyjść kiedy tylko chce......

Co prawda przebywanie w takim pomieszczeniu nie zagraża Twojemu życiu, ale może uda Ci się jakoś przekonać Księdza, że będziesz się źle czuła i mozesz nawet zemdleć z nerwów a nie chciałabys tego na własnym ślubie, wkoncu to ma być Twój dzień!!:)

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
no zobaczymy, moze sie uda, muszę zacząć działać!

Offline silena Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: czerwiec 2010
Słyszałam ( chociaż nie jest to informacja potwierdzona), że ślub na powietrzu może się odbyć na terenie będącym własnością Kościoła, danej parafii. Nie wiem czy to prawda, ale może to jakaś wskazówka w którą stronę uderzyć.

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
acha, hmm :-\, a my chcemy kolo Restauracji.........

Offline martika131 Kobieta

• nowicjusz
no fajnie, ale co zrobicie gdy zacznie padać, albo chociaż mocno wiać?
myśleliście o tym?

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
liczę ,ze nie...Ale roznie to bywa, dlatego będzie zadaszenie, ktore wynajmiemy:) tzw. "wiata":)))

• nowicjusz
no to trzymam kciuki żeby ładne słonko było :D

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
    • Julenkowe odliczanie :)
Jedna z forumek - Rajdówka, miała właśnie taki ślub coś pięknego! Oprawa cudo!
Pamiętam jej relacje..
Wiem, że fotek już nie ma w relacji ale może jej popytaj :)

Życzę powodzenia :)

• nowicjusz
kamagl@ widzę że u Ciebie też będzie Marcin Koperski - dobry wybór. Zagadaj z nim, bo jak się kiedyś spotkaliśmy w mieście to opowiadał mi właśnie o takiej historii na powietrzu w deszczu. Może on Ci coś  doradzi.

Offline kamagl@ Kobieta

• użytkownik
tak Marcin:)))Nie jest tani-ale tez mysle ze to dobry wybór:)
Ok, zagadam z nim:)
dzięki!

• nowicjusz
wybór najlepszy!
moi goście byli zaskoczeni klimatem na imprezie, światłami i całą otoczką jaka on tworzy
na imprezie w ogóle go nie widać, bo nie używa żadnych halogenów na kamerach i nie wali światłem po oczach, ba nawet zdjęcia bez flesza robił
normalnie nie wiedziałam kiedy on te wszystkie zdjęcia zrobił.