Autor Wątek: Na jakie zabiegi poprawiajace urodę chodzicie w Rzeszowie i gdzie?  (Przeczytany 2633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Lubię dbać o siebie i często chodzę na przeróżne zabiegi na ciało i twarz.  Chcę się podobać mojemu narzeczonemu.  Często chodzę na masaże i muszę przyznać, że czuję się po nich fantastycznie.  Mój Misiaczek jest bardzo zadowolony.  Sam nawet chciał spróbować.  No to zabrałam go do Strefy Urody w Rzeszowie, gdyż sama tam chodzę na masaż relaksacyjny w ramach nagrody za zabranie mnie na wypoczynek w góry.  Kobiety mówię wam mój mężczyzna był mi tak wdzięczny, że . . .  a co do reszty domyślcie się same.  ;D ;D ;D
Oprócz masaży, robię sobie często pilingi, oczyszczanie twarzy i na różne ważniejsze okazje makijaż.  :)
A Wy na jakie zabiegi chodzicie?
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Na jakie zabiegi poprawiajace urodę chodzicie w Rzeszowie i gdzie?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja 2010, 11:37 »
Kobietki przecież dbacie o siebie, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, polećcie zabiegi, takie które poprawiają urodę.
Wybrałam się ostatnio na japoński manicure, robiła mi go Pani Violetta.  Mogę polecić, paznokcie prezentują się świetnie.  ;)
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline vanilasky
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Na jakie zabiegi poprawiajace urodę chodzicie w Rzeszowie i gdzie?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja 2010, 13:46 »
Hej dziewczyny ja ostatnio byłam w studiu urody ZARA w Rzeszowie, u Pani Pauliny, którą poleciła mi koleżanka, wybrałam się tam w celu pozbycia się celullitu, a skonczylo się na tym,że zrobilam sobie makijaz pernamentny i efekt jest powalający naprawde teraz moge normalnie z chlopakiem pojsc na basen i nie martwic sie oto ze makijaz spłynie heh naprawde wszystkim gorąco polecam