Autor Wątek: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!  (Przeczytany 3358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fili25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« dnia: 8 Kwietnia 2010, 13:44 »
Poszukuję fryzjera który mnie uczeszcze 01.05, jest to dzień wolny więc mam naprawdę problem , bo do wielu już dzwoniłam i wszyscy odmówili.Jestem w kropce. Może znacie jakiegoś?

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Kwietnia 2010, 14:45 »
nie wiem czy będziesz miała szczęście ale zadzwoń do salonu capillus (na ul. kaszubskiej) i zapytaj o pana marcina..... jeśli nie on to może jakaś inna pani tam będzie chętna

powodzenia



Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Kwietnia 2010, 18:25 »
To jest właśnie kłopot ze ślubami w majowy weekend, bo ciężko kogoś ściągnąć. Ja w Twoim mieście nie pomogę, ale wiem, że jak np czeszesz się Ty i np. mama, teściowa, świadkowa czy ktokolwiek, to też jest dla salonu inaczej, bo co tu sie oszukiwać chodzi o kasę. Niektórym się po prostu nie będzie opłacało przyjść dla jednej osoby :/
Powodzenia!



Offline Fili25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Kwietnia 2010, 21:42 »
Dziewczyny dzieki za radę, znalazłam Panią z House of Beauty, nigdy tam nie byłam, więc zobaczę po próbnej co i jak. Jakby co zadzwonię do Pana Marcina. Tak jak mówisz Carollaa organizacja ślubu własnie w dzień wolny od pracy, gdzie ustawowo w sumie wszystko jest zamknięte jest trochę trudne i nie wiem czy bym teraz daty nie zmieniła, bo rezerwując salę dwa lata temu miałam duży wybór!!!Pozdrawiam

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Kwietnia 2010, 21:50 »
Daj znac, jak tam probna, trzymam kciuki :)



Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Kwietnia 2010, 08:06 »
ale radziła bym tobie już teraz zadzwonic to pana marcina i zaklepać termin albo ustal przynajmniej do kiedy musisz dać znać w salonie. tak będzie bezpieczniej moim zdaniem...... wiesz, żeby sie nie okazała że tam ktos będzie na 1 maja ale już wszystko jest zajęte......

powodzenia



Offline ad31cia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Stycznia 2011, 11:17 »
Hej dziewczyny!
ja mam teraz identyczny problem! slub bierzemy 24 kwietnia tego roku i nie mam ani fryzjera ani makijazystki! to jest wielkanocna niedziela, jestem ze stargardu, moze znacie kogoś kto przyszedl by do domu? pliss pomozcie!!!

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Stycznia 2011, 08:29 »
wcześniej proponowałam pana marcina z salonu capillus, ale on obecnie mieszka w warszawie.....
może tobie sie uda u pani justyny siwek (truskawkowe pole - wystarczy wpisać w google i znajdziesz jej strone)
może u niej się uda....... ona robi i włosy i makijaż



Offline ad31cia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Stycznia 2011, 19:59 »
Myszuś wielkie dzięki! ale powiedz mi coś więcej prosze, może wiesz czy ta pani robi ładne fryzurki, czy widziałaś jakieś itd.  Zanim do niej zadzwonie chciałabym wiedzieć czy jest po prostu dobra . . .  naszczęście makijażystkę już znalazłam gorzej z wyborem fryzjerki:/ aha i czy ona jest ze stargardu??? dzięki wielkie za odpowiedz!!!

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Fryzjer w dzień wolny, 01.05. POMOCY!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Stycznia 2011, 08:25 »
pani justyna jest ze szczecina ale dojeżdza do domu klientki
wejdz na jej strone (truskawkowe pole) i pooglądaj sobie troszkę..... ja będę się z nią umawiała w lutym na próby fryzury i makijażu, ale słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o niej - dla tego ją wybrałam  ;)
nie zastanawiaj sie tak dużo tylko umów sie z nią i pogadaj..... jestem pewna że ma zdjęcia jej prac na pokaz
jeśli tobie sie nie spodoba to poszukasz dalej..... trzymam kciuki