e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: przygotowania czas rozpoczac....  (Przeczytany 1698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ruda_85 Kobieta

przygotowania czas rozpoczac....
22 Marca 2010, 22:08
hej jestem tu nowa, bo wlasnie zaczynam organizowac wraz ze swoim narzeczonym nasze wesele. . . .  i powiem wam ze myslalam ze to wszystko bedzie takie latwe i przyjemne, a to pochlania tyle czasu, nerwow. . .  (zwlaszcza ze obecnie mieszkamy za granica i nie mamy takich mozliwosci jak spotkania na zywo) ale jak na razie dajemy rade, jestem na etapie szukania orkiestry i tu sie zaczynaja schody, bo wiadomo orkiestra najwazniejsza na weselu. . .  co mi radzicie?

Dokładnie.  A jak termin zajęty to można nawet konkurencję polecić  8)
Radzimy nie ulegać bezgranicznie opiniom na forum i zachować zdrowy rozsądek.

Offline ruda_85 Kobieta

Racja.  Kazdy chyba slucha tego co mu ktos polecil. . .  nikt chyba nie bierze zespolu w ciemno :) a wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi i zawsze ktos sie znjadzie co mu nie bedzie pasowac. . . .  ale wiadomo mile widziane jak ktos poleci kogos dobrego

Offline obserwator

Racja.  Kazdy chyba slucha tego co mu ktos polecil. . .  nikt chyba nie bierze zespolu w ciemno :) a wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi i zawsze ktos sie znjadzie co mu nie bedzie pasowac. . . .  ale wiadomo mile widziane jak ktos poleci kogos dobrego

... tylko czy na pewno? :D

Offline Myszuś Kobieta

my wybralismy COMBO z nowogardu

Offline ruda_85 Kobieta

Dzwonilam juz do combo , zajete. . . .

Jakieś wymagania? Gra na żywo, czy śpiewacy dopodkładowi? Biesiada czy raczej pop rock? Impreza wielonarodowa?

Offline ruda_85 Kobieta

chcialabym zeby byla zroznicowana, troche biesiady, troche nowych kawalkow, jakies disco polo, bo przy tym wujki i ciotki bede na pewno sie bawic:) i chcialbym zeby mieli nie tylko keyboard z intrumentow, fajnie jak maja sasofon,akordeon czy perkuse. . .

Offline obserwator

Słuchałem mp3. grupy D-tonacja. Jestem pod wrażeniem. Grupa profesjonalistów, którzy wiedzą co grają i jak grają. TO JEST PRAWDZIWA MUZYKA NA ŻYWO !!!.Rzadko spotyka się taki rodzynek wśród kapel występujących na weselach. Naprawdę są świetni. Warci są każdej kasy.

Offline obserwator

Trzymam kciuki za zespół i życzę powodzenia, bo jest tego wart. :)

Offline ruda_85 Kobieta

Odp: przygotowania czas rozpoczac....
9 Kwietnia 2010, 13:35
Hej ja tu zalozylam ten watek zeby znalesc orkiestre,a wy jakies pogaduchy sobie urzadzacie. . . .  oj nie ladnie :)

Odp: przygotowania czas rozpoczac....
15 Kwietnia 2010, 20:54
poszukaj zespołu może w lokalu gdzie robisz wesele, pewnie mają jakieś namiary, niech wrzucą ci na maila demo albo odwiedź stronkę i heja
powodzzenia