e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 01.10.2010 Oczekiwanie na ten piekny dzien Magda&Frank  (Przeczytany 17242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magda19285 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 01.10.2010
No wiec i ja zaczynam odliczanko :)  :skacza: Nasz ślub odbedzie sie 01.10.2010 roku na zamku w szczecinie a przyjecie weselne w Dworku Hetmanskim , zalatwione mamy juz:
-limuzyna
-fotografa
-dj
-atrakcje jak fontanna czekoladowa badz fajerwerki

Zapraszam do odliczanka :) Za chwile postaram sie cos wiecej o nas napisac :)
« Ostatnia zmiana: 23 sierpnia 2010, 13:23 wysłana przez Olaa »

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
Madziu, jestem i ja;)

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010

• uzależniony
 :hello:

Wiec moze zaczne jak sie poznalismy wiec moj przyszly maz nie jest polakiem mieszka w hamburgu tam tez mam ciocie ktorej syn wychowywal sie razem z moim kochanym :) Pewnego razu przyjechal do szczecina do swojej rodziny  ale ze oni nie za dobrze znaja niemiecki to raczej ciagle sie tam nudzil wiec moja kochana ciotenka zadzwonila do moich rodzicow z zapytaniem czy jestem singielka bo ona ma fajnego faceta dla mnie i ze mozemy zaprosic go do nas na kawke aby sie troszke rozerwal ... jak za pierwszym razem to uslyszalam odrazu powiedzialam stanowcze NIE , nie chce aby ktos sie bawil w swaty sama potrafie sobie kogos znalezdz ...ale bylo za pozno zostal zaproszony przez moich rodzicow na nastepny dzien na kawke i ciacho mialam ochote tego dnia zwiac gdziekolwiek ale uproszona przez moich rodzicow zostalam , ku mojemu zdziwieniu okazal sie milym facetem wymienilismy sie @... niestety nastepnego dnia wracal do hamburga a potem do francji (tam pracuje) kontakt sie urwal na troszke po 2 tyg dostalam @ od niego zaczelismy dosc czesto ze soba pisac pozniej  byly dlugie rozmowy telefoniczne ok 6h dziennie i jakos tak wyszlo zakochalismy sie w sobie na zaboj  ;D i jestesmy bardzo ze soba szczesliwi , fakt ze ciezko z odlegloscia bo on ciagle pracuje we francji ale raz ja tam jade raz on tu wiec nie jest tak zle oby do pazdziernika wtedy wraca juz na stale i bede juz go miala na zawsze :skacza: :skacza: :skacza:

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21.08.2010
i ja jesli moge bede podczytywac

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
i ja się dołączam do wąteczku :D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja też będę podczytywać :)

Czyli jednak ciocia dobrze wyswatała ;)

Offline kasieex Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 07.08.2010

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
ooo i ja koniecznie :))
dobrze rozumiem, ze Frank i jego rodzinka niemieckojezyczni :)?

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r

Offline Lili-liliana Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.05.2010r.

• Chuck Norris
Lili,

mamy tą samą datę  :) To dobra datka :brawo:

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

• uzależniony
Witajcie:)

Galaretka - wiec tylko moj i jego ojciec sa rodowitymi niemcami , tesciu rozstal sie z jego biologiczna matka(ktora byla alkoholiczka i zaniedbywala rodzine) i poslubil polke :) wiec mam o tyle dobrze ze ma tu rodzine w szczecinie i jest z kim pogadac :)

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
to ja tez sie przyłacze ;D

• uzależniony
Dziewczyny czy slyszalyscie cos o studio 77 chodzi o videofilmowanie .... dzwonilam tam i zadziwila mnie cena 1.300 gdzie wszedzie jest ok 2.000 na stronie widzialam kilka klipow i sa fajne ale moze to tylko te najlepsze nagrania wkleil na strone...

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
To faktycznie tanio, my mamy filmowaniewesel, drogi jest ale bardzo fajnie robi teledyski(filmy maks. 1h).
To ciocia Was wyswatała :)

• uzależniony
No wlasnie szukam kogos kto zrobi te nagranie w max 1 godz ...mowiac szczerze nie podoba mi sie odladania nagran 2 godzinnych i patrzec jak wujek Tadek je zupe...

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
no to wejdź na stronkę dopisz sobie .com i zobacz, są tam krótkie filmiki. :)

• uzależniony
Nikmat- filmiki widzialam sa calkiem fajne , chyba musze sie tam umowic aby pokazali mi cos wiecej dopiero sie zdecyduje

• Chuck Norris
Madziu, no to aby do października :pijaki:, czyli oprócz odliczania dni do ślubu, odliczamy dni do  :auto: Twojego PM'a  :)

Czasem ciotki mają nosa w takich sprawach, powinniście na weselu zrobić podziękowania dla cioci :D

No i czekamy na info co już załatwiliście itd.

• uzależniony
Agulec- podziekowania dla cioci napewno beda !!!! Mamy jeszcze jeden problem w dniu naszego ślubu rodzice Franka maja 27 rocznice slubu a jego siostra  1 rocznice ślubu musimy pomyslec nad jakas niespodzianka dla nich :)
A co do spraw zalatwionych narazie cisza czekam az PM przyjedzie a to juz 2 kwietnia ...juz albo za pozno bo na moich urodzinkach go nie bedzie  :(

• Chuck Norris
Oooo, to sporo niespodzianek do przygotowania czeka, ale za to wiele osób będzie dodatkowo szczęśliwych i wzruszonych, fajnie, co do cioci to nie wątpiłam że ją wyjątkowo potraktujecie :)

To kiedy wypada Twoje "dmuchanie świeczek"?

• uzależniony
Dmuchac świeczuszki bede 19 marca  ;D

Offline marta_b21 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 24.07.2010
jestem i ja :hello:

no to ciocia miała nosa ;D

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10