e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Lady Comp  (Przeczytany 801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lucciola Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Lady Comp
2 marca 2010, 13:36
Dziewczyny!
Zwracam się do was z prośba o opinię dotyczącą Lady Comp!!!
Poczytałam sobie troche w dziale nowoczesna antykoncepcja ale nie uspokoiło to mojego zapotrzebowania na wiedzę!Mam nadzieję,że moderatorzy przymkną oko na osobny temat dotyczący akurat tej formy antykoncepcji...
Moje pytania dotyczą przede wszystkim skuteczności LC? Wiem,że oscyluje ona w granicach 97 % ale mi chodzi o zdanie używajacych a nie producentów :)
Czy na skuteczność wpływa choroba, zażywane leki, samopoczucie, alkohol i takie tam?
Ja już od prawie 6 lat biorę tabletki i myślalam,że się przerzuce na coś mniej inwazyjnego i tak znalazłam info o LC? Nie powiem, zaintrygowało mnie to małe coś.
Jak ktoś może służyć fachową wiedzą lub używa i może coś powiedzieć to bardzo, bardzo proszę!
Pozdrawiam!

Offline katasha7 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: Lady Comp
23 lipca 2010, 12:13
hmm ja radze poczytać sobie różne fora na kafeterii jest bardzo długi wątek dotyczący tych urządzeń, który istnieje już od 2006 roku i przewinęło się przez niego setki użytkowniczek

A skuteczność Lady-Comp to nie 97% a 99,3% to dość znaczna różnica.

Ja używam przeszło 1,5 roku i u mnie sprawdzał się rewelacyjnie nawet przy nieregularnych cyklach po odstawieniu tabletek.
sprawdził się też w druga stronę jak zaczęłam starać się o dziecko i już w pierwszym cyklu mi się udało :)

Także ja mogę z czystym sumieniem polecić