e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Tu będziemy bawić  (Przeczytany 2934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2006
Tu będziemy bawić
30 stycznia 2006, 21:21
Do mojej studniówki jeszcze jak stąd do nieba a mnie już korci, żeby się pochwalić. Mam nadzieję, że nie popełnię przestępstwa tworząc ten wątek, jeśli tak to sorry z góry  :D

Na początek sala, w której przyjdzie nam się bawić i jej otoczenie.

Uprzedzam ewentualne pytania i wyjaśniam, że schodki prowadzą do części hotelowej.

Inna częśc sali z charakterystycznymi oknami w kształcie kół.

A tu widok na barek.

Grzybek, w którym można tańczyć gdy goście się na sali nie mieszczą. Jest duży, na zdjęciu jest tylko jego część.

No i śliczny ogródek z tyłu, do którego prowadzi ścieżka z białych drobnych kamyków, a wzdłuż tej ścieżki ustawione są pochodnie, zapalane wieczorem (ścieżki niestety nie widać na zdjęciu).

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
30 stycznia 2006, 22:22
monia bardzo ładne widoczki a jak jest z tańcami skoro jedzenie jest na sali a tańce w grzybku jest tam jakieś przejście czy jak???

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Tu będziemy bawić
30 stycznia 2006, 23:07
ale bomba.... niestety ni e było mi dane urządzić wesela na swierzym powietrzu... zazdroszcze wam...

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 11:42
monia bardzo ładne widoczki a jak jest z tańcami skoro jedzenie jest na sali a tańce w grzybku jest tam jakieś przejście czy jak???

Na sali można skupić i jedzenie i tańce, pod warunkiem, że liczba gości nie przekroczy 120 osób. Jeśli jest więcej osób to jest zbyt ciasno ze wszystkim na sali i tańce można przenieść do grzybka.
Grzybek jest dokładnie na przeciw wejścia do restauracji, jest połączony dachem z knajpką, więc nawet deszcz nie przeszkodzi.

Cytat: "monia"
ale bomba.... niestety ni e było mi dane urządzić wesela na swierzym powietrzu... zazdroszcze wam...

Dzięki, mnie też się baaardzo podoba :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 15:20
ale ślicznie - gdzie to?? Dajcie jakieś namiary!

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 15:27
moniko lokal cudeńko.. a teren wokół też niezły..świetny wybór..można wiedzieć gdzież to takie cudeńko jest zlokalizowane? :wink:

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 16:10
Oj dziewczyny daaaaaleko od was :) Łańcut-południowy-wschód Polski, ja jestem z Rzeszowa, a lokal 17 kilosów od domku.
Cieszę się, że i wam się podoba ;)

Offline Moongirl Kobieta

• zapaleniec
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 17:00
A jak cenowo ten lokal wygląda? Ile planujecie gości i ile wychodzi Wam mniej więcej za osobę?

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 18:18
no no  śliczne miejsce na zabawę weselną  :mrgreen: powiem tak mi się bardzo podoba ale tak z doświadczenia, im jest ładniejszy ogródek i więcej ławek tym mniej ludzi bawi się na parkiecie, my też mieliśmy śliczny ogródek było gorąco więc większość gości spędzała tam czas tzrzeba było ich zaganiać do środka, natomiast moja koleżanka miała lokal bez ogródka i wszyscy w środku się super bawili no druga sżprawa że było dość chłodno  :mrgreen: ale miejsce wybrałaś prześliczne  :lol:

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 18:49
Cytat: "Moongirl"
A jak cenowo ten lokal wygląda? Ile planujecie gości i ile wychodzi Wam mniej więcej za osobę?

Zapalnowanych jest około 100 osób, a cena będzie się wahać w zależności od menu, ale jak wyliczyła szefowa lokalu przy bardzo dobrym menu, w którym naprawdę niczego nie brakuje, koszty wyniosą nas około 95-100 zł od osoby. Przy czym to cena już po 15 %-towym rabacie. Bierzemy ślub w niedzielę i dla niedzielnych gości restauracja ma 15 % rabatu od całości, taki chwyt marketingowy. W cenę nie jest wliczony alkohol (już kupiony) i caiasta (zamówione). Po wielu wędrówkach po centrum naszego niewielkiego miasta i zorientowaniu się w cenach, ten lokal wygrał zdecydowanie. W centrum duuużo drożej, przy porównywalnym standardzie.

Cytat: "AnetaM"
powiem tak mi się bardzo podoba ale tak z doświadczenia, im jest ładniejszy ogródek i więcej ławek tym mniej ludzi bawi się na parkiecie, my też mieliśmy śliczny ogródek było gorąco więc większość gości spędzała tam czas tzrzeba było ich zaganiać do środka, natomiast moja koleżanka miała lokal bez ogródka i wszyscy w środku się super bawili no druga sżprawa że było dość chłodno

Pewnie to i prawda Anetko ale nam zależało właśnie na miejscu z ogrodem ze względu na to, że będzie dużo dzieci (mój przyszły mąż ma pokaźną rodzinkę), ma ich być około 15. Tak więc chcieliśmy znaleźć miejsce, gdzie i te maluchy będą mogły poszaleć, nie przeszkadzając zbytnio w zabawie rodzicom i to miejsce w 100% spełniło nasze "wymogi".

Na pewno chcemy zrobić i tańce i jedzonko w sali, właśnie ze względu na to by impreza się kleiła. Ale jak to w życiu różnie bywa, wszystko wyjdzie w praniu i być może jeszcze się coś zmieni ;)

Offline Molunia

• entuzjasta
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 20:09
Bardzo ładne miejsce, zabawa na pewno będzie super udana no i do tego cena naprawdę jest rewelacyjna! Doskonały wybór, tylko pozazdrościc i pogratulować!

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
31 stycznia 2006, 21:05
Bardzo ładne miejsce, zabawa na pewno będzie super udana no i do tego cena naprawdę jest rewelacyjna! Doskonały wybór, tylko pozazdrościc i pogratulować!

Dzięki Molunia :)
Ja z natury jestem realistką i wiem, że udana zabawa zależy jednak od wielu czynników, a przede wszystkim od ludzi. Jeśli towarzystwo jest ok to całą reszta schodzi na drugi plan. Naturalnie jednak, że miło jest bawić się w ładnym otoczeniu. Wierzę jednak, że wszystko będzie ok :)

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Tu będziemy bawić
2 lutego 2006, 15:09
wow  :shock:  ale siuper  :shock: