Autor Wątek: OKRĄGLAK Sosnowiec  (Przeczytany 60129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maddallena

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Sierpnia 2010, 11:21 »
Witam!
Odpoczęliśmy i teraz opowiemy o najlepszym weselu na jakim byliśmy :)
Każdemu życzymy takiego wesela, obsługi, orkiestry i przede wszystkim szefa obiektu.  Ale do szczegółów.
Sala jest piękna, duża i minimalistycznie urządzona ale to plus bo lepiej tak niż z przepychem i bez gustu jak w niektórych starszych obiektach. Na sali ograniczyliśmy dekorację ponieważ uważaliśmy że szkoda zasłonić jakimiś sztucznymi kwiatami, parasolkami i innymi bzdurami nowej, świeżo zrobionej sali, która sama w sobie wygląda dobrze.
W kwestii technicznej to sala jest przemyślana zaczynając od stołów przez podest dla orkiestry a kończąc na pomieszczeniu na alkohol i napoje. To fakt że podłoga była śliska i problem był z klimatyzacją z powodu awarii klimatyzatorów ale za to właściciel stawał na głowie aby temu zaradzić - podczas każdej przerwy na parkiet wkraczały panie z obsługi i wycierały podłogę.
Co do orkiestry i muzyki - zespół Silver grał świetnie, super bawili gości - mimo śliskiego parkietu i tak goście tańczyli na całego :)
Apropo jedzenia- to mąż który jest kamerzystą i na nie jednym weselu był i jadł to co dawali stwierdził, że jedzenie było  super. Obsługa była bardzo ok, kelnerki młode i nowe ale dziewczyn bardzo się starały i obsługiwały na dobry poziomie. Każda moja prośba o cokolwiek była od razu realizowana.

Korzystaliśmy również z pokoi hotelowych specjalnie dla nas szef obiektu sprowadził łózko wodne.
Pokoje są o wysokim standardzie, z gustem urządzone. Goście którzy tam byli zakwaterowani byli bardzo zadowolenie.

A co do rabatów to uzyskaliśmy to co sobie wypracowaliśmy i uzgodniliśmy z szefem.
Gratis dostaliśmy samochód do ślubu Volvo 80 razem z kierowcą.

Szef obiektu- z takim człowiekiem warto współpracować, właściwa osoba na właściwym miejscu. Uczciwie podchodzi do klienta- jak czegoś nie jest w stanie zrealizować to jasno stawia sprawę . A jak tylko zachodzi potrzeba to sam zakasuje rękawy i przenosi stoły z młodymi o północy w piątek przed weselem co właśnie z nami robił :)
W niedzielny poranek gdy budziliśmy gości i zapraszaliśmy na śniadanie gratulowali nam organizacji wesela, cudownej orkiestry i mówili, że na takim weselu jeszcze nie byli.
Życzę Wam abyście usłyszeli takie słowa od swoich gości i przekonali się jakie to fajne uczucie.

Podsumowując tak dobrze jeszcze w życiu się nie bawiliśmy. Tęsknimy za naszym weselem i żałujemy że to tylko raz w życiu ale wspomnienia zostaną na zawsze.

Ps 1.  Dowodem zadowolenia naszym i naszych rodzin z wesela w Okrągalku niech będzie fakt, że siostra mojego męża już zarezerwowała tę sale na swoje wesele w kwietniu 2012r.
Ps 2. Do pseudo gościa Kamilo. Po pierwsze przedstaw się z imienia i nazwiska (niekoniecznie na forum- jeśli byłeś moim gościem w co wątpię, zadzwoń do mnie i przekaż mi swoje uwagi). Ktoś chyba się bardzo obawia takiej konkurencji jaką stanowi sala Okrąglak co widać po wypowiedzi Kamilo.
Każdy z naszych gości był zadowolony. A uwagi o jakiś mankamentach goście kierowali bezpośrednio do nas podczas wesela bo wiedzieli że zrobimy wszystko aby im zaradzić.
Dlaczego TY Kamilo tego nie zrobiłeś???

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Sierpnia 2010, 10:23 »
Super, myślę, że uspokoiłaś swoim postem wiele osób :):) mnie również :) Bardzo się cieszę, ze jestescie zadowoleni i wszystko się udalo :) Wszystkiego najlepszego na nowej WSPOLNEJ drodze zycia.

Offline Paula1906
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #62 dnia: 10 Września 2010, 17:34 »
Cytat: maddallena link=topic=20160. msg1349658#msg1349658 date=1283073718
Witam!
Odpoczęliśmy i teraz opowiemy o najlepszym weselu na jakim byliśmy :)
Każdemu życzymy takiego wesela, obsługi, orkiestry i przede wszystkim szefa obiektu.   Ale do szczegółów. 
Sala jest piękna, duża i minimalistycznie urządzona ale to plus bo lepiej tak niż z przepychem i bez gustu jak w niektórych starszych obiektach.  Na sali ograniczyliśmy dekorację ponieważ uważaliśmy że szkoda zasłonić jakimiś sztucznymi kwiatami, parasolkami i innymi bzdurami nowej, świeżo zrobionej sali, która sama w sobie wygląda dobrze.
W kwestii technicznej to sala jest przemyślana zaczynając od stołów przez podest dla orkiestry a kończąc na pomieszczeniu na alkohol i napoje.  To fakt że podłoga była śliska i problem był z klimatyzacją z powodu awarii klimatyzatorów ale za to właściciel stawał na głowie aby temu zaradzić - podczas każdej przerwy na parkiet wkraczały panie z obsługi i wycierały podłogę. 
Co do orkiestry i muzyki - zespół Silver grał świetnie, super bawili gości - mimo śliskiego parkietu i tak goście tańczyli na całego :)
Apropo jedzenia- to mąż który jest kamerzystą i na nie jednym weselu był i jadł to co dawali stwierdził, że jedzenie było  super.  Obsługa była bardzo ok, kelnerki młode i nowe ale dziewczyn bardzo się starały i obsługiwały na dobry poziomie.  Każda moja prośba o cokolwiek była od razu realizowana. 

Korzystaliśmy również z pokoi hotelowych specjalnie dla nas szef obiektu sprowadził łózko wodne. 
Pokoje są o wysokim standardzie, z gustem urządzone.  Goście którzy tam byli zakwaterowani byli bardzo zadowolenie.

A co do rabatów to uzyskaliśmy to co sobie wypracowaliśmy i uzgodniliśmy z szefem. 
Gratis dostaliśmy samochód do ślubu Volvo 80 razem z kierowcą. 

Szef obiektu- z takim człowiekiem warto współpracować, właściwa osoba na właściwym miejscu.  Uczciwie podchodzi do klienta- jak czegoś nie jest w stanie zrealizować to jasno stawia sprawę .  A jak tylko zachodzi potrzeba to sam zakasuje rękawy i przenosi stoły z młodymi o północy w piątek przed weselem co właśnie z nami robił :)
W niedzielny poranek gdy budziliśmy gości i zapraszaliśmy na śniadanie gratulowali nam organizacji wesela, cudownej orkiestry i mówili, że na takim weselu jeszcze nie byli.
Życzę Wam abyście usłyszeli takie słowa od swoich gości i przekonali się jakie to fajne uczucie.

Podsumowując tak dobrze jeszcze w życiu się nie bawiliśmy.  Tęsknimy za naszym weselem i żałujemy że to tylko raz w życiu ale wspomnienia zostaną na zawsze.

Ps 1.   Dowodem zadowolenia naszym i naszych rodzin z wesela w Okrągalku niech będzie fakt, że siostra mojego męża już zarezerwowała tę sale na swoje wesele w kwietniu 2012r.
Ps 2.  Do pseudo gościa Kamilo.  Po pierwsze przedstaw się z imienia i nazwiska (niekoniecznie na forum- jeśli byłeś moim gościem w co wątpię, zadzwoń do mnie i przekaż mi swoje uwagi).  Ktoś chyba się bardzo obawia takiej konkurencji jaką stanowi sala Okrąglak co widać po wypowiedzi Kamilo.
Każdy z naszych gości był zadowolony.  A uwagi o jakiś mankamentach goście kierowali bezpośrednio do nas podczas wesela bo wiedzieli że zrobimy wszystko aby im zaradzić. 
Dlaczego TY Kamilo tego nie zrobiłeś???

Chciałam zapytać ile wynosi zaliczka w Okrąglaku?
I ile przed weselem rezerwowaliście sale?

Z góry dziękuje :)

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Września 2010, 21:51 »
nie wiem jak maddallena ale my płaciliśmy 2 tys. zaliczki (zwykle wołają sobie 500-2000zł)
co do terminarza to najłatwiej chyba zadzwonić i zapytać o konkretną datę - pan Mirek jest bardzo komunikatywny  ;D

Offline Paula_1906
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.9.2009
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Września 2010, 13:54 »
Dziękuje!

Offline maddallena

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Września 2010, 20:21 »
co do zaliczki to się zgadza 2000. A termin u nas było inaczej tzn sala była w budowie i my rezerwowaliśmy w lutym 2010 na sierpień 2010 ale teraz napewno trzeba wcześniej. Polecam telefon do pana Mirosława z nim można wszystko załatwić :)

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Września 2010, 21:59 »
Hej, my też płaciliśmy 2000 zł., a salę zamawialiśmy niecały rok przed ślubem.
Byliśmy ostatnio w Okrąglaku, sala dolna- piękna, niestety na "naszej"- górnej nic nie ruszyło  :'( Ale jesteśmy spokojni, w końcu jeszcze dużo czasu.

Maddallena wiem, że każdy swoje chwali, ale mam nadzieję że w swojej ocenie sali i obsługi byłaś szczera bo zaczynam się martwic o jedzenie, czy wszystkiego będzie pod dostatkiem i czy będzie smaczne... Wierzę w to, że przez rok sala wyrobi już sobie pewną markę i że jakość usług nie będzie tak niska jak cena ;) Pozdrawiam!



Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Września 2010, 17:58 »
A ja właściwie się nie martwię  8) Lenka jak już ktoś inwestuje kilka okrąglutkich baniek to i zadba o renomę - to musi na siebie zarabiać.
Będzie dobrze ;D

Offline maddallena

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Września 2010, 18:21 »
Tak byłam szczera i jedzeniu w okrąglaku nic nie mogę zarzucić. Było smaczne i dużo. Naprawdę goście nie byli w wstanie tego przejeść. A co do marki to narazie gotują to kucharki, które stale pracują na sali w Wyrach - są doświadczone.

Offline Fruzka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Września 2010, 14:07 »
My zamawialiśmy sale w okrąglaku w sierpniu 2010.  wesele mamy 27 sierpnia 2011.  Pan Mirosław to człowiek bardzo komunikatywny, rozgadany i konkretny przede wszystkim.  Zaliczki płaci się 2000 zł nieważne ile jest ludzi na weselu.  Można się z nim naprawdę świetnie dogadać.  Bardzo dba o klienta i czasem nawet podpowiada inne rozwiązania.  Jak dla mnie jeden z lepszych właścicieli takich sal weselnych bowiem niestety zdarza się coraz częściej że właściciele uzurpują sobie prawo do rządzenia weselem - nie swoim bo i z takimi się spotkałam szukając sali. 
Mam nadzieję, że wesele się uda i że wszyscy będą zadowoleni.  Co prawda jeszcze rok do slubu ale niestety załatwiać trzeba już. 
A odbiegając troszkę od tematu to czy ktoś z Was brał ślub w kościele na Orlej w Sosnowcu? jak tam stroją z opłatami?
Pozdrawiam:)

Offline Paula1906
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #70 dnia: 21 Września 2010, 12:54 »
Jakiś tydzień temu jadąc do Plejady widziałam ogromne postępy w remoncie - ocieplanie budynku część parkingu jest już zrobiona także coś się dzieje :) A jak wygląda sprawa z menu? Bo są podane przykłady z określoną cena a za razem pisze "Menu jest każdorazowo ustalane indywidualnie !" Czy może jest tak ,że ja wymyślam swoje własne menu a oni dostosowują odpowiednią cenę?

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #71 dnia: 21 Września 2010, 12:57 »
Ja na podstawie tych które są na stronie internetowej  napisałam swoje a właściciel wycenił je właśnie na 130 zł. W trakcie podpisywania umowy dodałam jeszcze jedną sałatkę i chyba coś jeszcze bez dodatkowych opłat  ;D



Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #72 dnia: 5 Października 2010, 10:07 »
Chyba juz odbyło się tam kilka wesel, może ktoś jeszcze bawił się tam i nam opowie ? :)

Offline beika

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Amor Vincit Omnia
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Października 2010, 22:16 »
HOTEL OKRĄGLAK
UL.   NARUTOWICZA 59
41-200 SOSNOWIEC
hxxp: www. bizmir. pl/bale-sylwester

SYLWESTER 2010/2011

Sylwester
Zabawa sylwestrowa - 195zł/os - gra zespół muzyczny. 
Wyśmienita zabawa, miła atmosfera, dobra kuchnia, przytulne wnętrza, bogate menu alkohol ( 1/2l wódki i szampan/parę)

Menu Sylwestrowe
•   1 kolacja :
- Kotlet po zbójnicku, ziemniaki, 2 surówki
Deser:
- Kawa, herbata + ciasta
- Zimna płyta:
- Półmisek wędlin
- Półmisek mięs
- Półmisek serów
- 2 sałatki
- Śledzie
- Tymbaliki
- Marynaty: grzybki, ogóreczki, papryczka?
- Pieczywo
•   2 kolacja :
- Strogonow lub bogracz + pieczywo
•   3 kolacja :
- Barszczyk czerwony + pasztecik lub krokiet
- Napoje zimne i gorące
- Szampan + 0,5l wódki na parę


hxxp: www. bizmir. pl/

Offline 1qwert
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19/09/2014
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #74 dnia: 24 Października 2010, 12:53 »
Właśnie przeglądałam oferty sylwestrowe w różnych lokalach i najciekawszą ma Okrąglak.  Ma bardzo atrakcyjną cene, w innych lokalach ceny rozpoczynają się od 500 zł od pary, a porównując co maja te lokale do zaoferowania to nic nadzwyczajnego.

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Października 2010, 16:51 »
1qwert chyba masz nas wszystkich za głupków!!!
REKLAMY umieszcza się płacąc za nie! Tak przynajmniej robią uczciwi. Znasz to słowo?
 
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline 1qwert
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19/09/2014
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Października 2010, 16:59 »
tak znam to słowo.  Ale ja wyraziłam swoją opinie.  A tego nie można robić?

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Października 2010, 17:05 »
Można , można ...ale pierwszy Twój post a temat ,, sylwester,, na forum WESELNYM sam/a/ rozumiesz -SPALONY!
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #78 dnia: 4 Listopada 2010, 10:50 »
 ;D wreszcie mają jakieś zdjęcia na swojej www  juz nie mogę sie doczekac  :tupot:


Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #79 dnia: 4 Listopada 2010, 13:55 »
Zdjęcia są z wesela właściciela. Może jeszcze się ktoś wypowie na temat wesela tam, zabawy i jedzenia przede wszystkim. Baaardzo chciałabym poznac inne opinie. Wiem, że kolejne wesele tam jest 04.12.2010 i zamierzam jechac zobaczyc. Jedna opinia jaka czytalam na innym forum nie jest ciekawa, bo rzekomo obsluga i jedzenie kiepskie..... i co sadzicie ?

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #80 dnia: 4 Listopada 2010, 15:32 »
Zdjęcia są z wesela właściciela. Może jeszcze się ktoś wypowie na temat wesela tam, zabawy i jedzenia przede wszystkim. Baaardzo chciałabym poznac inne opinie. Wiem, że kolejne wesele tam jest 04.12.2010 i zamierzam jechac zobaczyc. Jedna opinia jaka czytalam na innym forum nie jest ciekawa, bo rzekomo obsluga i jedzenie kiepskie..... i co sadzicie ?

obsługa - sala nowa więc wszystkie kobitki nowe - wyrobią się
jedzenie - to rzecz upodobań i wybranego przez młodą parę menu , sąsiadka mi mówiła że jest OK i zebym sie nie martwiła więc będzie dobrze  8)

Offline Dima

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #81 dnia: 4 Listopada 2010, 16:36 »
Byłam tam na weselu w sierpniu tego roku. 
Jeśli chodzi o jedzonko to faktycznie było duuuużo i było smacznie ale to kwestia gustu przecież.  Jedną sałatkę z tego wesela ubóstwiam i czasem sobie w domu robię ^^
Co do obsługi to muszę przyznać że dziewczyny pracowite, uwijały się i nie rzucały się tak w oczy. 
Szefa poznałam dzień przed weselem i wydaje się być bardzo sympatycznym człowiekiem, ale nie wiem jak wygląda załatwianie z nim spraw.  W każdym bądź razie młodzi wielokrotnie go chwalili. 
Ja się bawiłam tam bardzo dobrze i gdybym robiła duże wesele sama bym tam salę rezerwowała. 
Pozdrawiam!

Offline martitka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #82 dnia: 5 Listopada 2010, 20:18 »
Ja z Narzeczonym wybieramy się jutro na ogladanie Okrąglaka :)
Zobaczymy . . .  :)

Offline karolaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #83 dnia: 26 Listopada 2010, 21:53 »
i jak po obejrzeniu sali ? ???

Offline martitka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #84 dnia: 27 Listopada 2010, 10:09 »
Sala mniejsza ładna, nawet bardzo ładna, budynek zresztą też  :) Duża sala jest póki co w remoncie - ma być gotowa na Sylwestra.  Mimo wszystko, podziwiam osoby, które zdecydowały się na organizację wesela w tym lokalu przy takim stanie :brawo_2:
My jednak zdecydowanie stwierdziliśmy, że nasze wesele się tam nie odbędzie (chociaż do lipca 2012 napewno wiele rzeczy by się udało zmienić) - Dlaczego  ???
- sala znajduje się bezpośrednio przy ruchliwej drodze i dosłownie przy samym Domu Weselnym Sielec co daje wrażenie jakby był to jeden kompleks weselny,
- mało miejsc parkingowych dla gości,
- wygląd zewnętrzny pozostawia wiele do życzenia, nie chodzi już o samą zieleń, ale są tam jakieś dziwne atrapy budynków,
- obsługa, która tam była bardzo miła, ale nie bardzo odnajdywała się jeszcze w tym wszystkim,
- i co najważniejsze - w przyszłości wesela będą się tam odbywały w obu salach, wiadomo są miesiące kiedy jest mało wesel, więc wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że wesele będzie jedno, jednak w miesiącach letnich duże prawdopodobieństwo jest takie, że wesela będą dwa w tym samym czasie i w tym samym budynku, nie wspominając już o Sielcu.  Wówczas tylu gości weselnych na zewnątrz to mógłby być hardkor, do tego zagłuszanie się muzyki z dwóch sal. . . 
Mimo, że sala nam odpowiada pod względem bazy hotelowej, to w zawiązku z moimi uwagami powyższymi już nas nie interesuje  :(

Offline karolaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #85 dnia: 27 Listopada 2010, 20:29 »
bez sensu , znaczy nie rozumiem twojego problemu z dwoma weselami przecież wtedy sa pozamykane wejscia i nie da się przejsc  z dolnej sali na górną po 2 muzyka przecież sale sa wygłuszane . . .  a c o do sielca to chyba twoi goście nie bedą szli tam ani goście z sielca do okrąglaka pozatym są oddzielone.
Dla nas sala jest ok i duży plus za możliwośc noclegu bo takich ofert w s osnowcu jest dośc malo chyba , że mówimy o noclegach na 15 osób .

Offline martitka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #86 dnia: 27 Listopada 2010, 22:33 »
Ja nie mam problemu . . .  wyraziłam tylko swoje zdanie . . .  a każdy może mieć własne. 

Każdy szuka idealnej sali na swój ślub - ja również.

Byłam na weselu w obiekcie, w którym w dwóch salach odbywały się imprezy jednocześnie i w piękną pogodę to było dla mnie mało komfortowe. 

Offline karolaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #87 dnia: 28 Listopada 2010, 20:49 »
źle mnie zrozumiałaś nie chciałam cie urazic.

a masz na oku jakieś inne sale ? z noclegami ? Może coś już oglądałaś?  w DG jest sala ale niestety drogi nocleg.

Offline martitka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #88 dnia: 28 Listopada 2010, 21:58 »
Byliśmy w Shumie . . .  tam jest prześlicznie ale jeżeli w najbliższym czasie nie zostaniemy milionerami to nic z tego :P
I kilka sal z hotelem oglądaliśmy w Bieruniu i Tychach . . .  Bo tam sporo znajomych miało wesela.

Jesteśmy dopiero na początku tego wszystkiego.  Ważny jest dla nas hotel ale również to żeby sala była w ładnym miejscu :)

Offline karolaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: OKRĄGLAK Sosnowiec
« Odpowiedź #89 dnia: 29 Listopada 2010, 21:26 »
my jedziemy jeszcze zobaczyc Zacisze w dg  .  Szuma piekna ale niestety ceny.  Chcielismy isc na sylwka do okrąglaka no ale juz 330 osób i lista zamknięta.