e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chrystlerem do ślubi, co sądzicie o tym samochodzie?  (Przeczytany 10404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline silje86 Kobieta

Chrystler 300C.
Gdzie mogę taki wynająć na śląsku i w zagłębiu oraz jak kształtują sie ceny??

PS.  W ogóle podoba Wam się ten samochodzik?

Offline madzia_n Kobieta

Witam :)
Jestem z Żor, i jechaliśmy z mężem do ślubu właśnie Chryslerem 300c :) Jeśli chcesz, wyślę Ci namiary na prywatną osobę która wynajmuje ten samochód właśnie na śluby. Cena, jaką płaciliśmy w zeszłym roku w sierpniu nie była wysoka, 100 zł za godzinę. Brak limitów godzin. W sumie zapłaciliśmy 400 zł i byliśmy mega zadowoleni! Pan kierowca to uprzejmy, miły człowiek, a samochód(kolor kremowy) jest mega zadbany :)

Offline madzia_n Kobieta

Ah, dodam jeszcze, że z pewnością nie będzie problemu z dojazdem do Twojej miejscowości, bo kierowca opowiadał, że zdarzały mu się wyjazdy nawet na drugi koniec Polski ;)

Offline silje86 Kobieta

To ja poprosze o namiary :) Bo u nas to się troche najeździ :D Z Tychów do Sarnowa (gdzie jest kościoł), póxniej do Będzina na salę weselną.  A zalezy nam, żeby bez sensu nie wywalić dużej kasy na samochód :)

Offline madzia_n Kobieta

Namiary poleciały :)

Offline silje86 Kobieta

« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2010, 08:10 wysłana przez Anjuschka »

Offline madzia_n Kobieta

Niestety nie widać fotki! Spróbuj wkleić jeszcze raz, jak będziesz mieć już min. 10 postów :)

Offline silje86 Kobieta

śliczny z kości słoniowej   ;D ;D ;D ;D ;D

Offline madzia_n Kobieta

Tak wyglądało nasze autko w dniu ślubu :)

Autko prezentowało się rewelacyjnie, rodzince też bardzo się podobał! :)

Offline alahya Kobieta

fajne auto, takie masywne, pierwszy raz widzę coś podobnego.

Offline jwisniewska Kobieta

Skąd wy macie te ceny?? Mi wszyscy walą 1000zł za 4-6 godzin... Dajcie jakieś namiary na Szczecin :) Ja chciałam zrobić niespodziankę mojemu, bo z niego taki automnaniak, i właśnie za auto w tylu retro chcieli 1000zł, a za Chlyslera 800-1200...

Offline madzia_n Kobieta

Niestety, na Szczecin namiarów nie mam żadnych ;)

Offline silje86 Kobieta

Może poszukaj w dziale regionalnym? tam na pewno ktoś będzie wiedział.

Witam, mam do odstąpienia samochód Chrystler na date 18. 06. 2011.  Wpłacona została zaliczka jak również została zamówiona dekoracja.  Nestety nasz ślub został odwołany i próbujemy teraz nie tracić zaliczek jak tylko się da :(
Pozdrawiam, proszę o kontakt na maila mniam871@interia. eu

Cena wynajmu tego samochodu to 590zł razem juz zdekoracją i po odliczeniu zaliczki.

Offline Isabel Kobieta

MoniaM87 - jeżeli w umowie macie napisane słowo "zaliczka" to jej nie tracicie, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, zaliczka wraca do was,(chyba,że są dodatkowe zastrzeżenia np. terminu, ze w takim a takim okresie-zaliczka przepada) jeżeli jednak macie napisane słowo "zadatek"- to on przepada- w takim wypadku warto szukać kogoś na wasze miejsce. :)
[url=http:

Offline Isabel Kobieta

co do chrystlerów, to mi się podoba taki :D
[url=http:

Offline Anjuschka Kobieta

My jechaliśmy chryslerem :)

Inną miał dekorację, ale samochód taki. I bardzo mi się podobał.

Offline ciapa

Anjuschka fajna ta bryka:) podobają mi sie duże auta! ale przecież nie pojadę autobusem. . .

moim zdaniem najpiękniejszy samochód do ślubu to limuzyna, ten samochodzik, o który pytasz dla mnie wygląda na przytłaczający i bardzo masywny.  Nie pasuje mi do tematyki ślubu :-)

Offline Fraszka Kobieta

Moim zdaniem limuzyna jest już przereklamowana.  A chrystler jest ciekawy ;D Mój brat nim jechał do ślubu i wyglądało to naprawdę dobrze.

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 4
  • data ślubu: 06.08.2010
my tez mielismy Chrystler-a (tego samego co Anjuschka  ;) )..piękne auto !! duzym plusem jest jego spora pojemnosc  ;) miałam dosc obszerną suknie i bałam sie ze moge ja pogniesc jadac do koscioła no ale jak wczesniej napisałam Chrystler jest pojemny i miał duuuzo miejsca z tyłu ..także jak dla mnie idealny !!!  ;D ;D

Offline nataliapolice Kobieta

my co prawda jedziemy mercury-m parkline ale chrysler marzy mi sie odkad pamietam ale nie jako auto do slubu ale auto osobiste, kto wie moze kiedys sw. mikolaj mi da w prezencie;p marzenia:)

No tak, duża przestrzeń samodu sprzyja ogromnej sukni :) A te stale cieszą się popularnością, poza tym duży samochód robi też wrażenie na gościach! :)

Uwielbiam ten samochód. U mnie na osiedlu jeden facet jeździ takim czarnym. Ah, kiedyś sobie taki kupię!