e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: SIERPNIOWE pary młode w 2011  (Przeczytany 8914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nomysz Mężczyzna

• Programista PHP/C#
  • nowicjusz
  • data ślubu: 30.07.2011
SIERPNIOWE pary młode w 2011
17 lutego 2010, 17:34
Same tematy dla Pań młodych :P Cóż za dyskryminacja!

6 sierpień 2011 - ślub w DG-Strzemiszyce, wesele w Sosnowcu.

narazie skończyliśmy etap szukania sali i księdza ;]

Offline gosiaczek252 Kobieta

• entuzjasta
Odp: SIERPNIOWE pary młode w 2011
17 lutego 2010, 19:13
Data ślubu ta sama co nasza :)   :hello: 

Staż w związku prawie taki sam...więc tym bardziej  :hello:

Offline Nomysz Mężczyzna

• Programista PHP/C#
  • nowicjusz
  • data ślubu: 30.07.2011
I tylko 2 osoby? :>

Offline gosiaczek252 Kobieta

• entuzjasta
Tu to cisza, nikt się nie zjawia  ;)

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
10 marca 2010, 16:43
jestem i ja
13. 08. 2011 :) sala w trakcie ustalania, w sumie termin zaklepany (ale narazie bez zaliczki) bo pan młody jeszcze jej nie widział :P

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
17 kwietnia 2010, 14:40
Witam i ja!  :hello:
Ślub 6 sierpnia w Sosnowcu, wesele w Dąbrowie Górniczej  :)

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
18 kwietnia 2010, 09:22
ja również witam sierpniowe "11"" :hello:
sala zarezerwowana(zaliczka wpłacona),orkiestra i fotograf ;) narazie spokój ;D pózniej sie zacznie... :D

• Chuck Norris
18 kwietnia 2010, 09:31
U mnie też na razie spokój...  ;D
Nie mam jeszcze "zaklepanej" godziny w kościele.
Macie to już za sobą? Bo nie wiem kiedy powinnam się wybrać  :drapanie:
Myślałam wybrać się bliżej sierpnia, ale sama nie wiem... Boję się, żeby ktoś mnie nie ubiegł  :D ;)

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
18 kwietnia 2010, 11:28
Justys0101 nie martw sie,nie jestes sama.ja tez nie mam zaklepanej godziny w kościele.wybiore sie bliżej sierpnia-września. A jak sie boisz ze ktoś Cie wyprzedzi to zadzwon i sie zapytaj kiedy robia zapisy albo idz i sie dowiesz wszystkiego ;)

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
20 kwietnia 2010, 10:39
Witam  :)
Ja również jestem z sierpnia 2011.
Korzystając z okazji chciałabym Was zapytać, czy rezerwujecie już sobie kamerzystę?
Pozdrawiam  :)

• Chuck Norris
20 kwietnia 2010, 10:46
Ja nie będę miała kamerzysty... ale z tego co niektóre dziewczyny mówiły wiem, że już mają porobione rezerwacje  :)

• zapaleniec
20 kwietnia 2010, 18:35
My również zastanawiamy się czy w ogóle brać kamerzystę.
Z jednej strony nie lubię, gdy ktoś mnie kręci, ale z drugiej jednak jest to pamiątka i nie chciałabym żałować swojej decyzji.
A Wy czym się kierowaliście, że nie zdecydowaliście się na film? Jeśli można zapytać  ;)

• Chuck Norris
20 kwietnia 2010, 18:49
Właśnie tym pierwszym  :D ;)
Nie lubię jak ktoś mnie kręci i nie lubię siebie oglądać...  ;)
Też się zastanawialiśmy czy nie będziemy żałować, ale póki co na razie jesteśmy dla kamerzysty na NIE!  ;D
I raczej już nie zmienimy zdania... Nie będę go na siłę rezerwować  ::)  ;)

• zapaleniec
20 kwietnia 2010, 19:33
My się jeszcze zastanawiamy nad opcją, że tak to określę, kamerzysty stojącego bardziej z boku. Kogoś kto nie będzie kręcił nas z bliska, a jednak będziemy mieć pamiątkę... Na pierwszym miejscu zdecydowaliśmy się na fotografa. Uważamy, że zdjęcia są ważniejsze niż film...

• Chuck Norris
20 kwietnia 2010, 19:47
Ja również tak uważam  ;D

• zapaleniec
20 kwietnia 2010, 19:50
Fajnie, że ktoś myśli tak jak ja  :)
Wszyscy ludzie których ja znam uważają właśnie kamerzystę za podstawę, a często nawet nad zdjęciami się nie zastanawiają, bo "jakieś tam zawsze będą"...

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Też jestem sierpniowa ;D Mamy salę i orkiestrę. Kamerzysta i fotograf już nam zaklepał termin, trzeba jeszcze umowę podpisać. A w kościele nie możemy jeszcze się zapisać, bo kalendarz na 2011 będzie od września.
Co do kamerzysty to mój Pm niespecjalnie jest za nim, ale ja bardzo chcę. Chcę uwiecznić ten dzień i wracać do niego co jakiś czas. Jasne, że dobre zdjęcia uchwycą najważniejsze momenty, ale na filmie będzie widać więcej niż fotograf zdąży uchwycić. No i będzie nasz ton głosu w chwili składania przysięgi ::) Bardzo lubię oglądać filmy weselne. ;D

Offline Modliszka Kobieta

• nowicjusz
Ja też sierpniowa  :) Jest sala, orkiestra, fotograf i kamerzysta. Bardzo się cieszę, że udało nam się załatwić kamerzystę bo zupełnie nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać. Jak dla mnie idealnie - film będzie trwał max.2 godz.( każdy może obejrzeć i nie zaśnie z nudów) i nie będzie żadnych animowanych wstawek ( dla mnie wygląda to tandetnie) :)

Offline matrix0007 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.08.2011
dołączam  i ja  ;D na razie jest sala, zespół, kamerzysta i tak jakby fotograf  :P

• maniak
muszę się pochwalić dzisiaj zarezerwowaliśmy datę w kościele ;D

Offline Aneczka15 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2011
Witam Was Kochani :) Nasza data to 14. 08.  2011:) Z jednej sali zrezygnowaliśmy, jutro jedziemy oglądać inną, którą prawdopodobnie zarezerwujemy :) Orkiestra już jest:) Ślub w Bydgoszczy :)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Aneczka15 masz ślub w niedzielę? ???

• nowicjusz
Tak się złożyło.  Jest to dla Nas bardzo ważna data.  Poza tym poniedziałek jest wolny więc w sam raz :) A co to coś złego?

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Nie, nie coś złego :D Tylko tak nietypowo. Po prostu się zdziwiłam. Nie mam nic przeciwko niedzieli ;)

• maniak
a poniedziałek i tak będzie wolny więc co za różnica  ;D

• nowicjusz
Głownie chodzi o to, że oboje z narzeczonym mamy urodziny 15 sierpnia :) Więc po 24 będzie okazja żeby goście zaśpiewali Nam sto lat w dniu urodziny i jakże ważnym dniu wesela:) Dziś byliśmy oglądać sale i bardzo Nam się spodobała.  Właściwie namiot:) I w Sb jedziemy zobaczyć jeszcze raz ustrojony jak będzie wyglądał.   Myślimy też o locie balonem z kościoła do miejsce, w którym odbędzie się wesele, co Wy na to?

• zapaleniec
A nie boicie się namiotu? Że może być zimno albo padać. I co wtedy?
A lot balonem... Ja bym nie chciała, generalnie dlatego, bo się boję takich rzeczy, a drugie, to jakoś nie za bardzo mi się to widzi w dzień ślubu. No ale jeśli komuś się to podoba, to czemu nie ;)

• nowicjusz
Przecież namiot ma zadaszenie :) To jest taki namiot - domek.  Cały przeźroczysty.  Ma klimatyzacje w środku.  Poza tym można tam otwierać takie okna, jest wyjście na ogród, wokół las.  Jest połączony z hotelem:) A lotu się nie boimy, wręcz mamy z tym również cudowne wspomnienia i uważamy  to za niezłą przygodę.  Ale to jeszcze kwestia do obgadania.

• zapaleniec
To fajny taki namiot o jakim piszesz. Ja kiedyś widziałam namiot weselny, miał "ściany" z  dwóch stron tylko, więc jakby padało, to nie zbyt fajnie by w nim było siedzieć ;)

• nowicjusz
Jutro jedziemy przed kogoś weselem zobaczyć ten namiot już ustrojony.  I zapowiadają deszcz, więc od razu zobaczymy jak to będzie wyglądało.  W razie co tam jest jeszcze ładna nastrojowa sala więc tez można się zdecydować.  A z tego względu, że mamy ślub w niedziele przeważnie nie ma problemy z terminami :) Dziewczyny a ile wcześniej trzeba iść do kościoła zarezerwować termin? Dodam, że to nie jest mój rodzimy kościół bo mieszkam już w innym miejscu.  A makijaż, fryzjer , ile wcześniej zamawiacie? Doradźcie coś bo my jesteśmy zaręczeni dopiero od początku Maja i dopiero co zaczynam się w to wszystko zagłębiać:)