Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 132025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Kwietnia 2010, 20:14 »
A my bierzemy ślub 03. 09. 11 :) sale- a właściwie namiot;p mamy już zamówiony w Brzozie:)

Offline Patii25

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03-09-2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Kwietnia 2010, 23:32 »
Isabel wygląda na to, że bedziemy miały "razem" wesele-ja mam w restauracji w Brzozie.  A gdzie macie ślub?

Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #62 dnia: 1 Maja 2010, 22:29 »
To super:) Ślub mamy na Osowej Górze w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego:) A Wy? Jak byliśmy oglądać właśnie w Brzozie, to Pani Menager mówiła,ze Restauracja na nasz termin jest zajęta i stwierdziliśmy,że skoro już zajęta restauracja, to nie ma na co czekać, bo jeszcze ktoś nam zajmie namiot i od razu zamawialiśmy:)

Offline AlicjaK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #63 dnia: 2 Maja 2010, 02:35 »
hej Isabel a czy byliście już w księdza?:> bo ja tez mam w tym samym kościele slub tylko tydzień poźniej:) śmieszne bo też początkowa data to był 3 wrzesnia ale jednak 10:)

Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #64 dnia: 2 Maja 2010, 12:14 »
Nie byliśmy jeszcze u księdza, ale moja przyjaciółka w sierpniu w tym roku bierze tam ślub i proboszcz mówił jej,żeby 3 m-ce przed planowaną datą ślubu się zgłaszać:) Więc jeszcze jest dużo czasu:) Chociaż ja tak myślę, że my ok poł roku przed pójdziemy, żeby mieć już zaklepane:) Szkoda, że nie bierzecie też 3. , to by się można co do strojenia kościoła umówić ;)

Offline beti_andrew
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #65 dnia: 4 Maja 2010, 18:08 »
witam wszystkich serdecznie  :)
podczytuje to forum juz jakis czas,ale dopiero teraz zaczynam sie udzielac  :)

jak na razie naleze do grona szczesliwych narzeczonych  :)
i mam nadzieje,ze uda nam sie zrealizowac nasze marzenia w 2011 roku :)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #66 dnia: 4 Maja 2010, 21:04 »
Witaj Beti!

Gratulujemy zaręczyn i czekamy na dalszy rozwój ślubno - narzeczeńskich wydarzeń:)

Oby to był 2011 rok :P...wszystkie dziewczyny tutaj potwerdzą, że to rok najlepszy z najlepszych ;D



Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #67 dnia: 4 Maja 2010, 21:33 »
dziewczyny! jesli chodzi o ksiedza to pedzcie jak najszybciej...wiem jak to dokladnie wyglada (mam wuja ksiedza) i powiem tyle, zeby wybrac sobie godzine slubu trzeba sie duzo szybciej udac do proboszcza, pozniej moze sie okazac, ze Wasza wymarzona godzina juz jest zajeta, a zostaly tylko np. 14 i 19...ja osobiscie mam juz zaklepane;)...isabel faktycznie masz racje, ze trzeba sie zglosic do ksiedza 3miesiace przed slubem ale to celem spisania protokolu...


Offline Patii25

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03-09-2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #68 dnia: 5 Maja 2010, 08:56 »
My mamy ślub w kościele w Brzozie.  Zgadzam się z zaba lepiej dużo wcześniej sobie zarezerwować godzinę.  My mamy już zaklepaną, żeby potem spać spokojnie :)

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #69 dnia: 5 Maja 2010, 09:33 »
a my sie nad kościołem jeszcze zastanawiamy, bo moja parafia nie wchodzi w grę.
Tak sobie myślę może Kościół Opatrzności na sandomierskiej (Kapy) albo Matki Boskiej Fatimskiej (cudowny ołtarz) albo może Królowej Męczenników w Forodnie... macie jakies opinie, doświadczenia z tymi parafiami?? ;)
i tak sobie myślę jak pojdziemy w lipcu zeby rezerwować na przyszły czerwiec to chyba styknie no nie ??



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline marikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 września 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #70 dnia: 5 Maja 2010, 19:12 »
Noooo. . .  dobra. . .  też powiem, że mam w 2011 :)
Ładnie się zatem witam :)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #71 dnia: 5 Maja 2010, 22:07 »
Precious
...ja mogę się wypowiedzieć tylko o fordońskich męczennikach - mają tam księdza Bucholza, który wygłasza cudowne kazania ;D

Marikusiu
witaj w gronie 11tek;)!!! ...jak tam przygotowania???



Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #72 dnia: 5 Maja 2010, 22:59 »
a może wie ktoś jak wyglądają śluby w Kościele NMP Matki Kościola na Jaskólczej na Górzyskowie?
my juz sobie zarezerwowaliśmy date (bo to moja parafia) ale nie wiem jak tam wygladaja sluby..
ZNIKAM!

Offline ines85
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #73 dnia: 6 Maja 2010, 10:19 »
Witam  :)
My także planujemy złożyć z ukochanym przysięgę w 2011 i jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu, kamerzysty i fotografa. Mogłybyście mi coś polecić. Pozdrawiam

Offline zyta8383
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #74 dnia: 7 Maja 2010, 12:41 »
Witam, i ja również należę do grona szczęśliwych narzeczonych :) Datę ślubu wstępnie ustaliliśmy na sierpień 2011.  Jednak teraz szukamy sali :) Rozglądaliśmy się już trochę i póki co najbardziej do gustu przypadł nam Gościniec nad Strugą, mają ciekawe menu i ładny wystrój sali, no i co dla nas ważne - parking.  Rozważamy też nad Kummerówką w Myślęcinku, oraz Salą Biesiadną w Białych Błotach.  Co o tym myślicie ??

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #75 dnia: 7 Maja 2010, 23:46 »
a ja do mojej krótkiej listy spraw załatwionych ( sala i kościół) mogę dopisać nareszcie zespół muzyczny ;)

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #76 dnia: 8 Maja 2010, 00:00 »
Witam serdecznie Zyta :)
Mogę wyrazic moje skromne zdanie na temat sal o ktorych wspomnialas, gdyz w trakcie objezdzania chyba 20 różnych miejsc w Bydg, tam też bylismy.

Mi sie sala biesiadna średnio podobała, zapodało mi wsią troszkę i jakoś tak nie wiem... kwestia gustu moze? Sama zobaczysz.
Kummerówka superowa wg mnie :) ciekawy wystój, chociaż mojemy kochanemu się nie podobał, dośc sporo miejsca, miła Pani chyba menadżer. troszku drogo, ale może to jest do ugadania :)
Pałac w Myslu - jak dla mnie przereklamowany, taki styl wypasu  z końcówki PRL-u, tak hmm pałacowo ale jednak nie do końca, namiot robi lepsze wrazenie w nocy niz w dizen, gdyz w dizen widac, ze nadgryzł go już ząb czasu :) ale sporo miejsca, można poszaleć. Ceny tez ciekawe bo od 140zł jesli dobrze pamietam, pani z ktora rozmwalismy tez bardzo miła.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #77 dnia: 9 Maja 2010, 15:37 »
140 za Myślęcinek?
W sb,nd maja 195 zł odo osoby i ani grama upustu, tym bardziej jeżeli ktoś ma ok 100 osób, cenę zniżą może do 185 zł w inny dzień tygodnia - chociażby w piątek, albo za ślub w listopadzie są jakieś zniżki. 

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #78 dnia: 9 Maja 2010, 17:44 »
tak mi powiedziano i takie menu widziałam.
Od 140zl nie znaczy za 140zl faktycznie ;)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Madlinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #79 dnia: 9 Maja 2010, 20:56 »
my mielismy w kummerowce cene 150zł, normalnie 175zł za osobe.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #80 dnia: 9 Maja 2010, 21:05 »
no więc właśnie, tak to jest, że często cena która jest podawana przez menadzera w momencie jak sie decydujemy ulega zmianie - czesto na naszą korzyść :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #81 dnia: 10 Maja 2010, 19:47 »
Witam Was Kochane! Ja też zostanę mężatką w 2011 dokładnie 25 czerwca:) jak tam przygotowania pewnie pełno parą... Jejku już nie mogę się doczekać ja jestemm z tego rodzaju kobiet, które są w gorącej wodzie kąpane i muszą teraz... hehe dlatego większość rzeczy mamy załatwione :) pozdrawiam

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #82 dnia: 10 Maja 2010, 22:25 »
hehe ziutka, ja mam podobnie :) wszystko juz prawie pozałatwiane, przynajmniej to co możnabyło już :) i szkoda mi, że nie mogę już za miesiąc brać slubu, bo stresuje się już i jak pomyśle, ze to jeszcze ro kstresów to  :urwanie_glowy:



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #83 dnia: 11 Maja 2010, 17:37 »
PRECIOUS też tak mam jak bym mogła to bym już wzieła ślub ale nie z nerów i stresu tylko jestem osobą, która nie śpi po nocach tylko myśli tylko o tym :)

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #84 dnia: 11 Maja 2010, 18:52 »
My wesele będziemy mieli w hotelu City i pokazali nam 4 przykładowe menu gdzie ceny są od 180 zł i już zapowiedzieli ze na przyszły rok mogą wzrosnąc.. ale damy rade ;p w końcu wesele raz w życiu jest ;d
ZNIKAM!

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #85 dnia: 11 Maja 2010, 21:30 »
Hotel City ma świetną sale :) gratuluję wyboru :) a ceny ... no cóż jak napisalas wesele ma sie raz w zyciu!! ;D



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #86 dnia: 11 Maja 2010, 22:34 »
taaa... my wybraliśmy menu za 190 zł. takie najbardziej tradycyjne bez udziwnień. żeby goście się najedli i żeby smakowalo.. ja już nie mogę się doczekać ;d a to jeszcze ponad rok... ;p
ZNIKAM!

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Maja 2010, 08:46 »
asiula, ziutka, widze ze wszystkie mamy kolo siebie ale ja musze czeka najkrocej :)
ehh...teraz jak juz mamy duzo zalatwione to sie tak nie martwie, tylko przyspieszylabym conieco :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #88 dnia: 13 Maja 2010, 16:51 »
Precious też bym przyspieszyła gdybym mogła ale cóż trzeba cierpliwie czekać chociaż z tą cierpliowścią u mnie kiepsko. np. dzisiaj przyszły mi zaproszenia które będę wypisywać z mamą więc mogą poczekać , naklejki na wódke plus akcyza, wkładki do zaproszeń sztuczne płatki kwiatów i księga gości oraz zawiadomnienia :) ja to jednak jestem w gorącej wodzie kąpana heh ale wole kupić teraz(bo jak mam pieniądze to je przepuszczam więc wole zainwestować ślub niż wydać na głupoty) po drugie wole teraz niż jakby później miałoby mi się to wszystko zrzucic na ostatnią chwilę a tak mam roczek więc spokojnie wszystko pokupuję. Mam dziewczynki pytanko kiedy odbywacie Katecheze przedmałżeńską ja szukałam i chyba wybiorę się do Klarysków w lipcu bo wtedy będą zapisy na pierwszym spotkaniu, a co do kursu czy ktos się oreintuje gdzie w bydgoszczy oprócz bazyliki jest te płatny kurs??? i kiedy jeżeli już się zapisaliście

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #89 dnia: 13 Maja 2010, 22:37 »
o matko, pocisnelas :)
ja sobei takie rzeczy zostawiam na po urlopie ;) jeszcze w wakacje zamierzamy zalatwic kosciol, pewnie jakos jesienia nauki przedmalzenskie (w ogole nie wiem gdzie sie kiedy zaczynaja, takze jak cos wiesz to pisz, albo linka jakiegoś zarzuc :) ). zaproszenia tez juz ogladam i wizytowki itd. ale najprawdopodbniej bedziemy robic sami (tzn z kolezankami) zaproszenia, bo to fajna sprawa i nie taka trudna stwierdzam ;) poza tym za kazdym razem jak ogladam to mi sie inne podobaja i nie umiem sie na chwile obecna zdecydowac :) bałabym sie ze za dwa meisiace spodobaja mi sie jakies inne i bede załować.  Sukienke nie wiem, moze zima bede szukac?
troche sie boje ze jak wszytsko zalatwie teraz, to potem nie poczuje tego klimatu, wiec to rozkladam wszystko :) i tak juz słyszalam, ze duzo na chiwle obenc amamy, nie ktorzy fotorgafa pozniej szukaja albo cos, ale fajnie generlanie,ze nie tylko ja tak mam i ze sa ludzie ktorzy maja bardziej :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....