Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 132428 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #390 dnia: 7 Października 2010, 15:32 »
pokaz barmański to świetny pomysł! Na pewno ciekawszy niż fajerwerki bo nieoklepany. . . .  Ale krótkie oczepiny z 1 konkursem muszą być. . .  bo to nie wy będziecie brać w tym udział tylko goście, więc niech też czują sie jak w centrum uwagi.  Zresztą po 24 już wszyscy mają zazwyczaj fajne humory i chętnie biorą udział w różnych zabawach.  To moje skromne zdanie :-)

Offline konfiturka1979

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #391 dnia: 7 Października 2010, 18:43 »
elba: sukienka w kolorze gold?? Moja też miała taki kolor - super, nie miej żadnych wątpliwości :)

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #392 dnia: 7 Października 2010, 23:23 »
w agnes nie podobao mi się jedynie to że Pani zaprosiła nas do oddzielengo pomieszczenia (byłam z przyjaciółka i koleżanką) gdzie był podest i kazała mi sie rozebrac do bielizny ;O nawet nie zasłoniła mnie ani nic ;o więc stałam w staniku i gaciach ;d dobrze że tata ze mna nie chciał iść kiecek przymierzać ;d;d;d
ZNIKAM!

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #393 dnia: 8 Października 2010, 11:12 »
ja wczoraj byłam w Agnes. weszłam tak zupełnie z ulicy bo byłam akurat w poblizu z mamą i pomyślałam że nie zaszkodzi zobaczyć co mają za sukienki. Sukienek jest sporo w różnych odcieniach, większość sa ta sukienki z kolekcji Agnes ale jest kilka z innych kolekcji. Mają np. kilka sztuk z Maggie Sottero (!), nie są to akurat modele które mi się podobają ale warto zajrzeć i zobaczyć ;) Dużo sukienek mają przecenionych teraz. Ja przymierzałam Agnesowski model 1975 za 1000zł, sukienka bardzo ładna jednak jak ją ubrałam to wiedziałam, że to nie jest jednak TA jedyna. Przymierzałam oprócz tego inny model ale nie Agnes ( model MIROIR? -tak zapisała mi ekspedientka), a zdjecia w internecie nie mogę znaleźć :( jak ją ubrałam to naprawdę byłam pod wrażeniem, myślę że to była kandydatką na TĄ jedyną ;) Co najdziwniejsze była to sukienka ecri/ kremowa z rozkloszowanym dołem a jak oglądałam takie w internecie to nie podobały mi sie w ogołe, a po założeniu uważam nieskromnie ze wyglądałam bardzo ładnie :) Do tego zawsze chciałam mieć białą sukienkę, ale w białej wyglądałam tak nijako, więc skłaniam się ku innym odcieniom. Ta sukienka niestety nie jest przeceniona i kosztuje 2450zł.  Niestety jestem taka gapa ze nie zrobiłam sobie zdjęcia komórką ;(
Wracając do samego salonu, plusem jest to że jest dosyć duży, pani ekspedientka uważam że bardzo miła, przymierzalnia też jest spora ( większa niż mój pokój :P ) Asiula mnie też pani nie zasłoniła ale przecież tam jest zasłona więc myślę że jakbys przyszła z tatą to pani na pewno by ją zasłoniła ;) zresztą przymierzalnia jest w osobnym pomieszczeniu więc jest dosyć intymnie.
W każdym razie ja oceniam salon AGNES pozytywnie :)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #394 dnia: 8 Października 2010, 20:10 »
Ja sama jeszcze nic nie przymierzałam, ale byłam osobą doradzającą na początku tego roku i odwiedziłam większość bydgoskich salonów z przyjaciółką.

Pod względem obsługi na pewno Agnes dominuje, Pani chętnie pokazywała kolejne modele, pozwalała nam też samodzielnie poszperać a gdy już zaczęło się przymierzanie starała się pomóc, ale nie doradzała oceniając i narzucając swój gust...starała się naprowadzić Młodą by odrzucała kolejne modele według własnych kryteriów. Bardzo mi się to podobało, zwłaszcza, że psiapsióła miała słabo sprecyzowaną wizję swojej wymarzonej sukni i była baaaaardzo niezdecydowana. Przymierzalnia na pewno robi wrażenie, przestronna z dużymi lustrami, jednak z tym brakiem osłaniania nagusieńkiej Młodej niestety muszę się zgodzić w naszym przypadku było dokładnie tak samo - ja też (nawet przy przyjaciółce) miałabym z tym problem. :-[ Ceny nie są kosmiczne i dobrze, bo wyższe według mnie byłyby nieuzasadnione - jakościowo średnia półka z plusem.



Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #395 dnia: 8 Października 2010, 20:22 »
katepolak, a w jakich salonach jeszcze byłaś ?
nie bardzo sie orientuję gdzie są salony sukien ślubnych w Bydgoszczy i z jakimi (jakościowo, markowo czy jak tam kto chce ocenić) sukienkami?

Może zróbmy coś na kształt listy? Będzie łatwiej szukać :)
Ja osobiście byłam w czterech ale tylko pod pytać i  oblookać :)

Dworcowa - Dominika (pani wydała się miła, duży wybór, z tych co były na manekinach żadna mnie nie zachwyciła, ale też niewiele się poprzyglądałam)
Dworcowa - mniej więcej na przeciw Da grasso, nie pamiętam jak się nazywa. Wydawało mi się że mały wybór, ale suknie sluczne :)
Focha - Romantica - bardzo profesjonalna obsługa, pani od razu mierzy i podpowiada, suknie hiszpańskie, dość niepowtarzalne mi się wydaje.
Jagiellońska - Styl - pani chyba się za bardzo nie znała a suknie trochę takie jak czasme są na giełdzie, za to ceny przystępne bo około 1000zł.




Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #396 dnia: 8 Października 2010, 21:06 »
Dziewczyny a jak w Romantice z cenami? ja słyszałam , że drogo ale może są też jakieś suknie w przystępnych cenach 2-3tys zł?

Offline laureczka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #397 dnia: 8 Października 2010, 21:16 »
Dziewczyny a byłyście w salonie Style koło Focusa? Jak tak sukienki i jak cenowo?
Czy wiecie może gdzie Salon sandra sie przeniósł, a może się zamknął ?


Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #398 dnia: 8 Października 2010, 21:53 »
Lista salonów w bydg była zrobiona, mogę dopisać jeszcze jakie kolekcje gdzie mają, bo mam spisane

Style koło Focusa stawia na sukienki bardzo mocno ozdobione, wiele warstw, falbanek itp.

Romantica - profesjonalna obsługa, Panie znają się na rzeczy. Suknie ładne. Kolekcja 2010 są ceny już ok 3 tys (niektóre dużo tańsze). Nowe sukienki - jak przeglądałam katalog to powyżej 3 tys, niektóre 4 tys z solidnym groszem. No i salon który ma niemalże pełna gamę rozmiarową, ja przymierzałam tylko swój rozmiar 32 - czego w ogóle kompletnie nie było w innych salonach. No i materiały - sukienki z wyższej półki - np kaszmirowe - które ważą tyle co piórko - dosłownie, jak jedna przymierzyłam - jakbym nic nie miała na sobie.

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #399 dnia: 8 Października 2010, 22:32 »
elba dzięki za odpowiedź na pewno się przejdę do Romantici :)

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #400 dnia: 8 Października 2010, 22:35 »
Jeszcze co do Romanticy, najlepiej zadzwonić i umówić się na konkretny termin, wtedy Panie maja godzinę tylko dla Ciebie. A w Romantice kolekcja 2011 zaczyna wchodzić koniec października.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #401 dnia: 8 Października 2010, 22:39 »
laureczka napsiałam wyżej o tym salonie Style ja go nazwałam bodajże Styl na jagiellońskiej, jeśli przekreciłam nazwę to przepraszam. Mi się te sukienki tma nei podobaly, wydaly mi się takie niespecjalne ale to kwesia gustu.
A w Romantice fakt, że cudnie i ceny doś spore, ale to co tam jest  fajne, to to, że wyporzyczają nowe sukienki  jeśli tylko ich materiał nada się do powtórnego użytku, także mozna zaplacic połowę tej ceny, która jest na metce ;)

Nie wiedziałam, że już gdzieś jest taki temat ... w regionalnym ? kurcze myślalam, że przejrzałam wszystko.
Poproszę w takim razie linka :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #402 dnia: 8 Października 2010, 22:45 »
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=12208.msg1358033#msg1358033


Nie ma adresów, bo nie można jak widać, ale mogę wyspać na prv, jak pisałam.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #403 dnia: 8 Października 2010, 22:49 »
ooo cacy dziękować :) bardzo mi się to przyda ;)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline laureczka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #404 dnia: 8 Października 2010, 23:16 »
Dziewczyny A co powiecie na temat Maleny ?
Oglądałam ich relacje z Dziwczyny Lata w Toruniu i powiem szczerze że całkiem fajnie to wygladało.
Byłyście tam w salonie, maja juz nową kolekcje?
Pytam sie bo byłam dwa tygodnie temu na ślubie u przyjaciółki i ona miala tam szytą, ale zamawiała prawie rok temu.

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #405 dnia: 12 Października 2010, 23:28 »
Jeszcze tak wracając do "atrakcji weselnych", co raz bardziej robią się popularne inspiracje świetlne. Czyli podświetlanie sali na tematyczny kolor, rzucenie na ścianę imion pary Młodej itp. Nie jest to jakaś wybuchowa atrakcja, ale stworzenie jakiegoś klimatu wesela.

Offline Mapetka.my

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #406 dnia: 13 Października 2010, 15:49 »
nam sie podobają, lampiony z delikatnego tworzywa, zapala się je i pod wpływem cieplego powietrza wzlatuja do góry.  Widzialam na żywo świetny efekt jak już jest ciemno i gdy każdy z gosci puszcza swój "balonik".  Tylko jeszcze nie sprawdzałam ile za taką przyjemność.  Jesli cena nie nadszarpnie mocno naszego budżetu, napewno będziemy cos takiego mieć

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #407 dnia: 13 Października 2010, 16:08 »
mnie tez fotograf opowiadal o takich lampionach, ze daja swietny efekt  i piekne zdjecia mozna zrobic na pamiatke;)...


Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #408 dnia: 13 Października 2010, 17:25 »
Nam też się podobają te lampiony, a wiecie ile taka atrakcja kosztuje?

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #409 dnia: 13 Października 2010, 17:36 »
Widziałam takie lampiony niedawno na weselu kuzynki i powiem tyle - strasznie ciężko się je odpala, zwłaszcza jak ktoś nie ma wprawy ;)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #410 dnia: 13 Października 2010, 21:14 »
Precious
Byłam w tych najpopularniejszych, czyli:

Agnes
(o Agnes już wiecie co myślę:P)

Romantica
(jakość według mnie lepsza niż w Agnes , obsługa klienta pewnie zależy od Pani na którą się trafi… my nie miałyśmy szczęścia - Pani była dość sceptycznie nastawiona do obsługi. Miałam wrażenie, że utwierdziła się w przekonaniu, że nic u niej nie znajdziemy, że nas nie stać :/ i nie ma sensu pokazywać kolejnych modeli - nic miłego być obsługiwanym w taki sposób. Salon jest mały i przymierzanie nie jest zbyt intymne, kto wejdzie do salonu może sobie nas obejrzeć. Oczywiście jest kotarka do przebierania, ale oglądanie się nastepuje na zewnątrz - przy wszystkich;P Myślę, że szukając własnej sukni nawet nie zajrzę do Romantici i nie zraża mnie wcale obsługa czy brak przestronnej przymierzalni, ale dość mała różnorodność w krojach i stylach sukien. Dominują ryby i ascetyczne wręcz empire i literki A, które w ogóle mi się nie podobają. Dwa pierwsze kroje po prostu niestety nie są dla mnie i mojej figury:P Ponadto odniosłam wrażenie, że mają duży wybór sukni koronkowych. Ja mam jasno sprecyzowany typ kroju i w kolekcjach 2010 nie znalazłam ani jednej sukni choć zbliżonej do mojej wizji… no chyba, że projektanci St.Patricka, La Sposy i Ateliediagonal mnie miło zaskoczą:P

Lissa Ferrera
Chyba najdroższe suknie w Bydgoszczy, ale na to pewnie nie ma reguły, zależy od modelu. Jakościowo bardzo dobrze, choć egzemplarze do przymierzania wydawały mi się baaaaardzo wysłużone i przyniszczone a to trochę dziwne, bo był początek roku a suknie były z nowej kolekcji. Wydawało mi się, że sukni powinno być tam więcej… wygląda na to, że polityka firmy jest taka, że mają po jednym modelu na ileś tam salonów i jak bardzo zależy klientce przesyłają między salonami do przymierzenia, ale dowiodłyśmy, że nie jest z tym tak do końca, bo suknia na której nam najbardziej zależało nie przyszła, bo była oblegana w innym mieście. Obsługa miła, ale Pani jakaś taka smutna i poważna - może nie lubi zimy:P

Madonna
Suknie amerykańskie, dobre jakościowo - poziom Romantici, ceny różne. Panie ekspedientki gaduły straszne, nie wszystkim to odpowiada  (ja np. wolę gaduły, niż zasznurowane i ponure). Mają też tendencje oceniania i narzucania swojej wizji, ale wiadomo, że zmusić nas nie mogą:P Do wczoraj to był mój salon nadziei, ponieważ w poprzedniej kolekcji znalazłam tu kilka sukien w wymarzonym fasonie. Niestety na stronie Mori Lee pojawiła się już nowa kolekcja i nic mi się nie spodobało:( Trochę smutam z tego powodu, bo nie chciałam za bardzo jeździć po Polsce za suknią, ale czuję, że tak się skończy.

Madleine
(Róg Chocimskiej I Gdańskiej)…salonik mały, nie wygląda zbyt imponująco, ale jest to dość mylące, ponieważ zdarzają się tam suknie za 6 tys. Co mi się najbardziej podobało w systemie zakupu to to, że można im odsprzedać zakupioną u nich nową suknię. Myślałam, że większość salonów prowadzi taki system, ale się okazało, że z tych które odwiedziłyśmy ten był jedyny).

Elizabeth Konin
Polskie suknie, kroje dość typowe, ale uszyte całkiem nieźle. Salon przestronny, choć przymierzalnie też niezbyt imponujące. Szczerze mówiąc z tego salonu pamiętam tylko jedną sytuację: był to pierwszy salon jaki w ogóle odwiedziłyśmy… a, więc jakieś przeżycie. Koleżanka przymierzyła pierwszą w swoim życiu suknię ślubną - był to niewątpliwie moment radosny… nie uwierzycie co Pani powiedziała całkowicie poważnie do przyszłej PM… Czemu się Pani tak śmieje? …yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??????? Zamurowało nas, dziś tłumaczę sobie to tym, że to nie był dobry dzień tej Pani, jakbyśmy przyszły za dwa dni to być może byłybyśmy obsłużone jak księżniczki:P

…a po drodze napatoczył się również salon na Gdańskiej (chyba83???)
No, ale tu nie ma za wiele co pisać… suknie (według mnie) takie sobie, ale tanie. Pani ekspedientka jedząca kanapki i pijąca herbatkę, ale chętnie podawała sukienki nie mogę powiedzieć… niestety fatalne warunki do przymierzania - jakaś kanciapa zamiast przebieralni…. ale rzadkość ogromna: można robić zdjęcia przymierzanych sukien!!! Za to ogromny plus, ponieważ niedorzeczne są dla mnie te zakazy.

…i ten narożny na Dworcowej,
ale tu nic koleżanka nie przymierzała - w sumie nawet nie pamiętam dlaczego:p



Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #411 dnia: 13 Października 2010, 22:42 »
katepolak ale się rozpisałaś  ;D ale to dobrze bo mamy co czytać :) mam propozycję, żebyś skopiowała ten swój wpis do wątku o salonach sukni ślubnych bo fajnie wszystko opisałaś :)

Offline Mapetka.my

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #412 dnia: 14 Października 2010, 20:36 »
W sobotę wybieram się do romantiki, chociaż miałam ten salon ominąc wielkim łukiem, jednak sie zdecydowałam.
Wstąpimy też do tak znieslawionego salonu pry rondzie kujawskim, zachecił mnieafisz WYPRZEDAŻ 600zł.  hmm. . .  ciekawe, zajrzę z ciekawosci.  Czy ktoś był w salonie na ul.  pod blankami? i pytanie do forumowiczki, która była w salonie na gdańskiej, czy to ten salon za ul.  chodkiewicza? bo się tam wybieram, super, ze mozna zdjęcie robić, dla mnie to też bezsens takie zakazy, że niby co? uszyję sobie taką? przecież mnóstwo dziewczyn ściaga z netu suknie znanych drogich projektantów i szyje.  a tego nie zakazują

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #413 dnia: 14 Października 2010, 20:59 »
Nie, ten gdzie można robić zdjęcia jest przed skrzyżowaniem z Chodka (patrząc oczywiście od strony centrum).



Offline Mapetka.my

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #414 dnia: 16 Października 2010, 13:46 »
Napiszę to tu. . .  jestem po drugim dniu chodzenia po salonach sukien slubnych i jestm zdegustowana, mało tego, bliska załamaniu, czy w Bydgoszczy nie znajdę nic dla siebie? Szczerze, nie stać mnie na zakup nowej sukni, szkoda kasy, wypożyczenie to połowa ceny, ale już po kimś, nie wiemy dokładnie ile osób mialo ją na sobie i ile razy była prana.  W końcu promocje i wyprzedaże, tak na nie liczyłam, suknie tansze rzeczywiscie, ale co do jakości jestem zszokowana, Gorset biały a dół siny, albo z oberwaną koronką i to w cenie 1200-2000 masakra, nie chciałam szyć, naczytałam się opinii że nie zawsze krawcowa zrozumie nasz zamysł i suknia wychodzi nie taka jak w naszej wyobraxni, albo co gorsze jest źle dopasowana, co tu robić, a czas ucieka

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #415 dnia: 16 Października 2010, 13:57 »
Mapetka, jeśli chcesz, mogę Ci polecić salon w Toruniu, gdzie kupisz nową (szytą na wymiar) suknię za ok. 2 tysiące. Ja kupiłam tam suknię od polskiego producenta - bardzo dobrą jakościowo, wygodną i trwałą. Tyle że ten salon specjalizuje się raczej w sukniach prostych, jeśli szukasz czegoś z milionem falban i koronek, to tam raczej nie znajdziesz  ;)

Offline Mapetka.my

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #416 dnia: 16 Października 2010, 14:03 »
niew eim czy mogę tu podać tak otwarcie model jaki mi sie najbardziej podoba z kolekcji lisy ferrery, ale lepiej tego nie zrobię, bo prawa autorskie czy coś:D ale jest on dosyć bogaty, nie ma wielkiej ilości swiecocących ozdób, ale z mnóstwem koronek.  W sumie chyba Cię poproszę o adres lib/i tel do tego salony, moze zmieszcze się w ich standardach

Offline niuniuśka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2009
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #417 dnia: 17 Października 2010, 10:17 »
Witam dziewczyny ja polecam salon za brzozą  to chyba olimpin jak dobrze pamiętam.
Szyją na miare i mają wzory w dodatku ceny niskie. Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru:)

Offline ines85
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #418 dnia: 17 Października 2010, 19:00 »
Dziewczyny mam pytanie gdzie można dostać suknie ślubne z atłasu bądź satyny?Powiedzcie proszę bo chodzę po salonach i nic
byłam już nawet w Toruniu. Niestety wszędzie spotykam się z sukniami z tafty,koronek lub szyfonu.Jeśli się znajdzie z satyny to jest to suknia o bardzo prostym kroju.

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #419 dnia: 17 Października 2010, 20:44 »
Mapetka, wysłałam namiary :)

Ines85, aż się nie chce wierzyć, jak ja szukałam sukni w zeszłym roku, to miałam wrażenie, że wszędzie widzę satynę ;)

Obejrzyj sobie zdjęcia z kolekcji Emmi Mariage, mają tam parę fajnych sukienek z satyny, niektóre bardzo mi się spodobały, np. te:



Te już są mniej w moim stylu, ale też ładne:



To chyba wszystko satyna, prawda? Przynajmniej tak wygląda ;)