Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 132430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #360 dnia: 27 Września 2010, 12:21 »
Daisy to może podzieliłabys sie adresem tej strony anglojezycznej? Może ktoś jeszcze by skorzystał :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #361 dnia: 27 Września 2010, 15:33 »
jasne tylko z tego co wiem to nie można tu umieszczać adresów stron internetowych ale na zdjęciu które wkleiłam jest jakby adres stronki tylko zamiast dresses wpisze dress ;) albo wygooglujcie ;)

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #362 dnia: 27 Września 2010, 16:30 »
a mojej sukienki tam nie ma :-[...
mnie sie jeszcze bardzi taka podoba ;D...



Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #363 dnia: 27 Września 2010, 16:36 »
Śliczne te suknie:)

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #364 dnia: 27 Września 2010, 21:58 »
Zaba rzeczywiście nie ma MS Leoni, zresztą ja nie wiem jak to jest czy to są na pewno oryginalne suknie tam, bo jest napisane, że produkt zostanie wykonany po złożeniu zamówienia ( czyli że dopiero uszyją suknie) ale z drugiej strony chyba na takiej stronce by się oficjalnie nie posługiwali nazwą Maggie Sottero albo innymi nazwami znanych producentów bez ich zgody....
muszę poszukać na jakiś forach opinii o tej stronce i sukniach z niej zamawianych  ;) ale moja mama dzisiaj 2h siedziała przed komputerem i oglądała sobie sukienki a normalnie 10 minut nie może wysiedzieć przed monitorem  :o

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #365 dnia: 27 Września 2010, 22:00 »
Laski a może warto by było się wybrac np do Wa-wy czy Gdańska i przymierzyc choć jedną taką sukienke bo w ciemno to można kurcze utopić kase

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #366 dnia: 27 Września 2010, 22:06 »
dogma znalezienie konkretnej sukienki w polsce to wcale nie jest taka prosta sprawa, moja byla tylko w malborku i wroclawiu i to po jednej sztuce...choc przyznam szczerze, ze przymierzanie takich sukienek to czysta przyjemnosc i na prawde wygladaja na zywo duuuzo piekniej ;D...


Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #367 dnia: 27 Września 2010, 22:13 »
zaba malbork na szczęście nie jest daleko ;d gorzej z wroclawiem ;d nie chciałoby mi sie rpzez pół Polski jechac żeby kiecki przymierzyć ;d a ta której zdjęcie teraz stawiłas... piękna  ::)
ZNIKAM!

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #368 dnia: 27 Września 2010, 22:14 »
ja nie chcę kupować tak zupełnie w ciemno więc przymierze pare sukienek MS zanim się zdecyduje na cokolwiek, tak się składa że studiuję zaocznie w Łodzi a tam jest salon gdzie są te sukienki więc najpierw wybiorę się na przymiarki ;)

Offline emilia89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #369 dnia: 1 Października 2010, 11:18 »
ja też mam w przyszłym roku slub, jesli chodzi o mnie moge polecić w zninie wypożtczalnie sukien  u mnie zaś bedzie szyta, chce miec suknie typu 15 wieku


jest tu ktos co ma date 24. 06. 2011

Offline Kas

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #370 dnia: 4 Października 2010, 15:12 »
Słyszałaś dobre komentarze o Żninie, ale jeszcze tam nie byłam, bo suknia jeszcze nie była szukana. Myśle nad szyciem, mam sąsiadkę która kiedyś szyła podobne suknie i próbuje ją namówić  :D, ale jeszcze nie wiem czy nie wyjdzie tyle samo co wypożyczenie? Orientował sie ktos w tych cenach?

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #371 dnia: 4 Października 2010, 20:44 »
w lady white wypożyczwenie modelu który mi sie podobał 1600 zł uszycie 2400. wiem ze w szeflerze szyją suknie za 900 zł (te modele które maja na stanie) a ze zdjęcia model uszyją za tyle ile faktycznie wyjdzie koszt uszycia. tylko nie widziałam na zywo sukienek szytuch przez nich a te w salonie... nic specjalnego..
ZNIKAM!

Offline Kas

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #372 dnia: 5 Października 2010, 08:47 »
Asiula dzięki!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #373 dnia: 5 Października 2010, 16:22 »
w elizabeth konin są wyprz. sukienka, która mi się podobała i kosztowała 2800 teraz była po 999!!!!!!Ale już ich brakkkkk!!!!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #374 dnia: 5 Października 2010, 17:44 »
jeszcze mam pytanko, wiecie może czy w 3-mieście jest gdzieś salon z sukienkami Maggie Sottero?

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #375 dnia: 5 Października 2010, 19:51 »
dogma 23 - wiem, że chyba były w Salonie Madonna w Gdyni (u l . w i e l k o p o l s k a). Blisko jeszcze do Poznania, tam na pewno są - Salon Vivien - suknie ślubne.
 

Dziś byłam w Romantice to niektóre sukienki są już też przecenione, te niby mniej "chodne" są nawet po 600 zł. W Agnes też są jakieś upusty.

Jakoś bezy mi się nie podobały, ale ta sukienka ma coś w sobie:



Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #376 dnia: 5 Października 2010, 21:06 »
Ta sukienka to mój typ nr 1 jeśli chodzi o kolekcje 2010, dlatego czekam zniecierpliwiona na Mori Lee 2011, ale narazie cisza:(

Byłyście dziewczyny może w Madonnie na dworcowej z pytaniem o nową kolekcję, bo nawet na stronie producenta ni widu ni słychu???

...a tak na marginesie - może ta suknia nie jest szczytem skromności, ale według mnie do bezy to jej raczej daleko ::) Mnie beza kojarzy się z milionem drapowań i plis ;)



Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #377 dnia: 5 Października 2010, 21:45 »
Na dworcowej Morii Lee 2011 będzie podobno najwcześniej koniec grudnia, na pewno początek stycznia ( prędzej w grudniu kolekcja 2011 będzie w Toruniu) - ale oni biorą wymiennie modele, bo blisko jest - żeby uzupełniać.

A w przypadku tej sukienki - beza w senie - że więcej niż standardowa literka A i że zdecydowanie na wielki +.

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #378 dnia: 5 Października 2010, 22:00 »
Mi niestety salon mori lee z dworcowej nie przypadł do gustu i na pewno  ie kupiłabym tam sukienki ;)
ZNIKAM!

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #379 dnia: 6 Października 2010, 08:14 »
a kojarzycie moze nazwę tego salonu na dworcowej, ktory ejst mniej wiecej na przeciwko ga drasso, po przeciwnej stronie (nie chodzi mi o Dominike), taki dosc spory obok sklepu ze sprzetem sportowym tam gdzie ten sklep byl keidys.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #380 dnia: 6 Października 2010, 10:17 »
Byłam w tym sklepie, będę dziś tam to Ci powiem jak się nazywa. To jest chyba dw. 74

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #381 dnia: 6 Października 2010, 17:50 »
To jest dw. 45 ( a nie 74), salon się nazywa Madleine (strona internetowa - nazwa to samo .pl) - maja sukienki kolekcji: Just For You, Miss Paris, Kelly Star, Forever Yours.


A odnośnie sukienki Mori Lee 2041, to jestem przykładem, gdzie w katalogach jak oglądałam to nie chciałam tego typu sukienki, jakaś taką prostą chciałam. A skończyło się na tym, że jak przymierzyłam z ciekawości 2041 to ja kupiłam, właśnie dziś z przeceny (jutro już będzie u mnie w domu), zaoszczędzone tysiąc złotych, wiec na własnym przykładzie polecam przymierzenie wszystkich fasonów, może warto. No i odnośnie koloru, chciałam ivory - a ona jest gold -  kolor widać na zdjęciu (na żywo podobnie wygląda).

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #382 dnia: 6 Października 2010, 21:05 »
elbaDzięki za info o nowej kolekcji:) ...w sumie późno, no ale nic będę czekać.

Ja właśnie szukam sukienki odcinanej w pasie, nieplisowanej i niedrapowanej na dole (styl lat 50)...w kolekcjach 2010 Morii Lee miała najwięcej propozycji w takim kroju, choć i tak niewiele...2011 będzie chyba pod tym względem łaskawszy, lata 50 stają sie motywem przewodnim w modzie i widząc zapowedzi kilku firm mam wrażenie, że będzie łatwiej coś znaleźć:)

Tak poza moim paplaniem oczywiście - Gratuluję zakupu!!! Zazdroszczę, że masz juz to za sobą:)
Z ciekawości zapytam, ile kosztowała?

asiula hh dlaczego nie podoba Ci się ten salon??? Może te panie ekspedientki (gaduły)?:)



Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #383 dnia: 6 Października 2010, 21:19 »
Panie mówiły że będzie trochę takich sukienek (wymiennie z Toruniem) i jeszcze jedna zmiana wchodzi, moda na coraz mniej ozdób na sukienkach. Co do koloru mam nadal obawy, bo taki niekonwencjonalny. A za sukienkę zapłaciłam 2 tys.

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #384 dnia: 6 Października 2010, 23:01 »
katepolakpanie nie uprzejme, niesymparyczne i chyba nie zainteresowane sprzedażą jakiejkolwiek sukni ;) co zreszta opisywałam u mnie w odliczanku ;)
ZNIKAM!

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #385 dnia: 7 Października 2010, 09:26 »
To chyba zależy od dnia. Ja byłam kilka razy. Kilka razy przymierzałam sukienki. Zawsze sympatyczne (gaduły na pewno), podobierane welony, zrobiły mi z tyłu miejsce przy oknach żeby zobaczyć jak kolor sukienki wygląda w świetle dziennym. Dzwoniły do mnie jak przyszedł z wypożyczenia jakiś model. Same doradziły, że teraz mam zabrać sonie sukienkę do domu, a najpóźniej miesiąc przed ślubem przyjechać z suknią do dopasowania, czyszczenia i prasowania.

Offline laureczka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #386 dnia: 7 Października 2010, 13:14 »
Wiadomo dziewczyny, ze do takich sklepów powinny być zatrudniane sprzedawczynie gadulinskie. Ja tam wole jak ze mną gadają niż  jak jak udają ze nikt nie wszedł do sklepu i dalej spożywają sobie swoje jedzonko albo obgadują koleżankę z innego sklepu.

elba chyba ciężko jest znaleźć taką sukienkę w stylu lat 50? Długo już szukasz ? A może warto poczekać do targów ślubnych, pewnie wtedy już będą wszystkie kolekcje.
Myślę tez że każdy marka ma swoje trendy  i jedni się lubują w koronkach inni nie. Jakby tak przejrzeć katalogi to pół katalogu jest z miarę prostymi sukniami a pół  to jedna wielka koronka. : )

 



Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #387 dnia: 7 Października 2010, 13:29 »
laureczka25 ja wcale nie szukałam takiej sukienki, ja nawet nie brałam jej pod uwagę. Przymierzyłam z ciekawości, bo podobała niesamowicie podobała  mi się ta kokarda i urzekł mnie ten kolor (do którego mam nadal wątpliwości), i okazało się że to ta... Jakby mi ktoś powiedział wcześniej że ja kupię to w życiu bym mu nie uwierzyła. Drogi odwrotu chyba nie ma, więc czekania do targów też nie, bo suknia w zasadzie dziś już będzieu mnie.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #388 dnia: 7 Października 2010, 13:46 »
czy była któras z Was w Agnes na Gdańskiej? Jak wrażenia ?



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #389 dnia: 7 Października 2010, 13:56 »
Ja byłam. Wrażenia co do obsługi pozytywne. Sukienek dość spory wybór, plusem jest to że można w każdej sukience dokonać zmian jakich się chce, gatunkowo (materiałowo) tylko wydaja mi się te sukienki nieco gorsze od marek tych hiszpańskich czy amerykańskich.