Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 132572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #240 dnia: 19 Sierpnia 2010, 01:04 »
a to tez jest bardzo ciekawa kwestia...znalazlam to zdjecie na allegro i to nawet u kilku sprzedawcow ale sa to firmy, ktore nie maja wlasnego salonu, szyja sukienki na zamowienie, przesylasz im tylko swoje wymiary i podobno zapewniaja, ze sukienka bedzie idealnie pasowala...aaa...i jeszcze nie ma mozliwosci przymiarki...wiec dlatego szukam czegos podobnego bo jakos nie chce mi sie werzyc takim firmom, tym bardziej, ze nie znalazlam jak dotad zadnej pozytywnej opinii...


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #241 dnia: 19 Sierpnia 2010, 01:33 »
dziewczyny przerażacie mnie z tymi sukienkami, to jeszcze 9,5 miesiąca!    co będziecie robić w marcu jeśli teraz wszystko wybierzecie? rozłóżcie sobie tę przyjemność na raty :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #242 dnia: 19 Sierpnia 2010, 10:46 »
masz racje Precious;) poki co nie mam zamiaru sie wybierac na poszukiwanie sukienki ale popatrzec w necie sobie mozna;) do tej pory  sie nie interesowalam artykulami slubnymi, wiec nie mam pojecia co teraz jest dostepne na rynku... ja w tym tygodniu mam zamiar podpisac kilka umowm i dac sobie spokoj na najblizsze kilka miesiecy - pewnie do czasu zimowej sesji...


Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #243 dnia: 19 Sierpnia 2010, 11:22 »
No ja chcę kupić teraz sukienkę, jak wyprzedają kolekcję 2010, lada moment wejdzie kolekcja 2011 i ceny będą zaporowe... Chciałabym tego uniknąć. Więc uważam, że akurat z tego względu rozsądne jest kupować sukienkę jak jest wyprzedaż, wtedy tak naprawdę wiemy ile kosztuje "produkcja" rzeczy.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #244 dnia: 19 Sierpnia 2010, 15:32 »
zimą też są wyprzedaże i ja właśnie wtedy się wybiorę. Poza nawet jak pójdziesz teraz to kolekcja z 2009 jest dużo tańsza, bez względu na porę roku, kolekcje z poprzedniego sezony zawsze są tańsze.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #245 dnia: 19 Sierpnia 2010, 16:45 »
zaba, Nemezis dziękuję za pomoc ;) mam przynajmniej 2 sposoby wklejania zdjęć na forum ;d
moja wymarzona kiecka wyglada tak:



Uploaded with ImageShack.us

ZNIKAM!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #246 dnia: 19 Sierpnia 2010, 17:04 »
jejka dziewczyny ale się rozpisałyście!!Ja jade w czwartek do wa-wy zobaczyć moje sukienki wybrane!!:-)

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #247 dnia: 19 Sierpnia 2010, 17:17 »
fiu...fiu...asiula no prosze:) piekna sukienka, prosciutka, elegancka i urocza;) widze, ze tez lubujesz sie w sukienkach bez halki z kolem...


Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #248 dnia: 19 Sierpnia 2010, 19:32 »
wydaje mi się, że jestem zbyt drobną osobą do księżniczkowej kiecki ;) zginęłabym w niej. chociaż chętnie jakąś przymierzę żeby się upewnic ;)
ZNIKAM!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #249 dnia: 19 Sierpnia 2010, 20:21 »
ja też wymysliłam sobie taka "dużą" sukienkę ale też jestem raczej drobną osobą, tylko jakoś nie dopuszczalam do siebie informacji, że moge beznadziejenie wyglądać;-(

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #250 dnia: 19 Sierpnia 2010, 20:50 »
(podobno) do "księżniczki" istotny jest nie tyle gabaryt Młodej co PM'a:D Jeśli jest drobnej postury istnieje obawa, że zniknie w ogromie tiulu i satyny...(podobno) jedynym sposobem na to jest jasny garnitur...



Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #251 dnia: 19 Sierpnia 2010, 20:56 »
ja też wymysliłam sobie taka "dużą" sukienkę ale też jestem raczej drobną osobą, tylko jakoś nie dopuszczalam do siebie informacji, że moge beznadziejenie wyglądać;-(

ale nie sugeruj sie tym co powiedziałam ;) każda z nas jest inna i byc może Ty będziesz pięknie wygladać własnie w takiej "dużej" sukience ;) ja myśle że nie czułabym sie w takiej komfortowo. i te godziny tańczenia, a to wszystko ciężkie i gorąca.. to nie dla mnie ;)
ZNIKAM!

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #252 dnia: 19 Sierpnia 2010, 22:21 »
asiula a moze cos w tym stylu co? mnie sie podoba;)



Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #253 dnia: 19 Sierpnia 2010, 22:25 »
też ją glądałam.. piękna... :)
ZNIKAM!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #254 dnia: 20 Sierpnia 2010, 08:58 »
wow śliczna sukienka:-)

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #255 dnia: 20 Sierpnia 2010, 10:02 »
a to tez jest bardzo ciekawa kwestia...znalazlam to zdjecie na allegro i to nawet u kilku sprzedawcow ale sa to firmy, ktore nie maja wlasnego salonu, szyja sukienki na zamowienie, przesylasz im tylko swoje wymiary i podobno zapewniaja, ze sukienka bedzie idealnie pasowala...aaa...i jeszcze nie ma mozliwosci przymiarki...wiec dlatego szukam czegos podobnego bo jakos nie chce mi sie werzyc takim firmom, tym bardziej, ze nie znalazlam jak dotad zadnej pozytywnej opinii...

Zaba to rzeczywiście dziwne, nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała bo samemu to cięzko dobrą "miarę wziąć" bo nie wiadomo czy mierzymy na pewno w tym miejscu o które chodzi a jeśli chodzi o suknie ślubną to dokładne wymiary są bardzo ważne bo ciężko ją później przerabiac :/

Ja oglądam sobie w internecie tyle sukienek , że właściwe sama nie wiem jaki krój bym chciała, myślę, że coś zacznie się kształtować w mojej głowie gdy zacznę przymierzać suknie w salonach bo wtedy będe mogła zobaczyć czy dobrze mi jest w "księżniczce" czy "rybce" ;)
a tak w ogóle to na moim pasku odliczana zauważyłam dzisiaj, ze został tylko ( albo AŻ  ;D ) rok  :P

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #256 dnia: 20 Sierpnia 2010, 12:52 »
Znowu się wetnę, ale bardzo przypadł mi do gustu ten wątek ;) Jeśli mogę coś doradzić w kwestii sukni: Inaczej ocenia sie sukienkę na zdjeciu / modelce / manekinie a zupełnie inaczej na sobie. Większość dziewczyn z tego forum chciało na początku inną suknię, niż ostatecznie wybrały. Mnie się marzyła właśnie taka, jak pokazujecie na zdjęciach - prosta i bez halki z kołem. Kiedy namierzyłam i poszłam przymierzyć swój wymarzony wzór, okazało się, że wyglądam w nim fatalnie :-\ Pani w sklepie zaproponowała mi typową literkę A i okazało się, że taka najlepiej pasuje do mojej sylwetki (więc niestety nie obyło sie bez koła) ;)
Druga sprawa - najlepiej zacząć chodzić po salonach już jesienią bo, jak słusznie zauważyłyście, zaczynają się wyprzedaże. Poza tym jesienią w salonach jest luz i można na spokojnie pomierzyć choćby 10 sukienek a pod koniec zimy zrobi się sajgon i trzeba będzie czekać w kolejce do przymiarki albo w każdym salonie umawiać się na godzinę :P Może Wam się poszczęści i wybierzecie sukienkę bardzo szybko, ale znam tu na forum dziewczynę, która szukała tej wymarzonej ponad pół roku. A przecież uszycie sukienki to kolejne 3 miesiące czekania. Lepiej nie odkładać tego na wiosnę, jak ktoś tu doradził ;)
A, jeszcze jedno - jak będziecie mierzyć sukienki z trenem, to poproście zawsze, żeby sprzedawczyni Wam ten tren upięła. Często po upięciu trenu okazuje się, że tył sukni jest za mocno obciążony, przez co suknia traci fason. Ja osobiście polecam suknie bez trenu, ewentualnie z trenem odpinanym (ale ciężko takie dostać).

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu tej jedynej :)

PS. Zaba, wczoraj w Szwejku widziałam Zwierzaka grającego na żywo - jak zwykle rewelacja ;D

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #257 dnia: 20 Sierpnia 2010, 20:25 »
Byłam dziś w Szeflerze na ks. Szulca i tak: za 900 zł szyją na miarę modele sukienek, które, że tak powiem"mają na stanie". pozostałe (ze zdjęcia) szyją, ale ich koszt może być wiekszy - tzn. kosztują tyle ile faktycznie wynosi koszt ich uszycia. Za moją cudną sukienkę Pani poiwedziała zaplace maksymalnie 1200 zł i w tym mam: oczywiście sukienke ;d halkę, bolerko i welon ;) Szycie sukienki to około 5 miesięc, ale im szybciej się przyjdzie tym lepiej ;)

tak więc postanowiłam ;d we wrześniu szybko idę kupić bieliznę slubną i ide przymierzać  - wszystko co wpadnie mi w oko ;d w listopadzie idę zamówić ostateczny wzór i krój ;)

nie mogę sie doczekać!! ;)

a nam zostało niecałe 10 miesięcy ;O jak ten czas szybko leci - dopiero było 1,5 roku ;)
ZNIKAM!

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #258 dnia: 20 Sierpnia 2010, 20:27 »
Nemezis ja juz go dluzszy czas nie slyszalam i zaczynam tesknic;p...

dziewczeta znalazlam!!! znalazlam namiary na ta sukienke! jest to Maggie Sottero model leoni...
wie ktos moze czy mozna dostac sukienki tej marki gdzies w naszych salonach...???
ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie...!!!


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #259 dnia: 20 Sierpnia 2010, 21:08 »
jest to Maggie Sottero model leoni...
wie ktos moze czy mozna dostac sukienki tej marki gdzies w naszych salonach...???
ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie...!!!

Ja wiem :) Salon 'Agnes' na Gdańskiej współpracuje z producentem Maggie Sottero. Mogą sprowadzić każdy model, niestety na stanie mają zaledwie kilka sukienek, więc za dużo sobie nie pomierzysz... Aha, pani w Agnes mówiła, że na uszycie nowej sukni czeka się 5-6 miesięcy, bo sprowadzają je aż z USA. Ceny też nie należą do przystępnych...

Offline Kaziuchna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #260 dnia: 20 Sierpnia 2010, 21:33 »
Meggi Sottero można zamówić w salonie "Julia" na Grudiądzkiej

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #261 dnia: 23 Sierpnia 2010, 09:36 »
Zaba jesteś wielka!  ;D  :-*

wlasnie przeglądałam sobie całą kolekcję Maggie Sottero i muszę przyznać, że jest tam wiele pięknych modeli ale jak na razie LEONI wygrywa :)

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #262 dnia: 23 Sierpnia 2010, 13:37 »
wygrywa, pewnie, ze wygrywa;) tylko, ze az sie boje zapytac ile takie cacko kosztuje;/...widzialam na allegro uzywana za 2300zl...moze jak sie wyprzedaz zacznie to ceny beda bardziej przystepne...a tak na marginesie to widzialam cos podobnego na wystawie w romantice jak bylam przejazdem osatatnio;p...


Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #263 dnia: 23 Sierpnia 2010, 14:07 »
ale w Romantice to też są chyba drogie sukienki  ???  :-\ ewentualnie można rozważyć szycie u jakiejs dobrej krawcowej

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #264 dnia: 23 Sierpnia 2010, 14:12 »
nie mam pojecia jakie sa tam ceny, jeszcze sie nie rozgladalam...a powiem Ci szczerze, ze ja sie troche boje szyc sukienke...nie mam pojecia czy  ten kroj bedzie dobrze na mnie lezal, wiec wole nie ryzykowac bez uprzdniej przymiarki...faktycznie cenowo na pewno znaczniej kozystniej by wyszlo...jesli ma ktos moze jakas sprawdzona krawcowa to moze i bym sie zastanowila...


Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #265 dnia: 23 Sierpnia 2010, 14:19 »
ja też nie jestem za tym, żeby szyć sukienkę, wolałabym już gotowy model bo wtedy wiem, że wszystko pasuje itd.
na ulotce Romantici z targów ślubnych na :"okładce" jest sukienka która też mi się podoba, dzwoniłam do nich żeby się dowiedzieć ile kosztuje...... 5 tys zł  ::) a ja chciałabym tak maksymalnie za 3 tys.zł

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #266 dnia: 23 Sierpnia 2010, 16:03 »
Wszystkie modele Maggie Sottero kosztują ok. 5 tysięcy...

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #267 dnia: 23 Sierpnia 2010, 22:09 »
na stronie maggie sa sklepy z calego swiata, ktore z nia wspolpracuja...pytalam sie przykladowo sklepu we wroclawiu i tam jej sukienki kosztuja 4-5tys. no i maja leoni na stanie i mozna przymierzyc;p...jutro sie zorientuje w innych miastach...a tak na marginesie to zadnego sklepu z bydgoszczy nie ma...


Offline Moshka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #268 dnia: 24 Sierpnia 2010, 16:51 »
czesc dziewczyny. .
Ja slubuje 27 sierpnia 2011 :) Sale juz mam zarezerwowana w Panu Tadeuszu w Osielsku, pyszne jedzonko tam maja.  Co do fotografa zdecydowalam sie na p.  Kaczmarka jego studio nazywa sie Snapshop, stronka warta odwiedzenia. .
Kosciolek Sw Trojce, proboszcz bardzo ugodowy wiec zastanawiam sie nad harfa i skrzypcami jakos oprawa mszy. . :)
Sukienke tez juz mam upatrzona w salonie Romantica, z ktorym mam am tylko mile wspomnienia. .  Babeczki tam bardzo mi pomogly z dobraniem sukni  i innych dodatkow, pomimo ze nie ylam umowiona!

Co do sukienek ktore 'zaba' zamiescila. . one sa robione w Chinach. .  Jezeli chcecie zobaczyc pelna oferte chinskich firm w o wiele korzystniejszych cenach wejdzcie na ebay. co. uk i wpiszcie wedding dress. . wyskoczy wam cala lista ptrzeroznych sukienek w cenie ok 150 funtow, i na pewno wysylaja do Polski.
Na pewno warte zobaczenia! I maja dobre opninie. .

Mieszkam na stale w Glasgow, wiec jakby co mogwe sluzyc pomoca. .

Pozdrawiam!!

Offline silena

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #269 dnia: 25 Sierpnia 2010, 22:33 »
Miałam podobną sukienkę do tej, której zdjęcie wkleiła Zaba. Moim zdaniem taki krój jest bardzo dobry dla drobnych dziewczyn (sama taka jestem)- podkreśla talię, ale też dodaje centymetrów w biuście i biodrach- jednym słowem tworzy sylwetkę.