Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 132620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ra_mona1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #180 dnia: 5 Sierpnia 2010, 16:30 »
Bo ja mam slub za 2 tygodnie. . wszystko zapiete na ostatni guzik i przygotowane na 200 %  i nie bylam tak narwana zeby na ponad 1. 5 roku przed wszystko zalatwiać.  Skupiam sie na uczuciu, zwiazku i podchodze do tego racjonalnie. . . a ile juz bylo takich par co 2 lata przed mieli wszystko przygotowane a potem odwoływali wszystko bo sie rozeszli. . . paranoja. . . . spokojnie moje Panie

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #181 dnia: 5 Sierpnia 2010, 16:41 »
Za to ja znam parę, która zabrała się za przygotowania do ślubu z zaledwie 4-miesięcznym wyprzedzeniem (poważnie!) i też się rozeszli po miesiącu (pewnie nie wytrzymali nerwowo, że nic nie mogą załatwić :P). Później oczywiście zeszli się z powrotem i teraz znów planują ślub, ale tym razem dali sobie więcej czasu na przygotowania. Tak więc nie ma pod tym względem żadnej reguły... Prawda jest taka, że jedni zdążą przygotować ślub i wesele w kilka miesięcy (bo mają dużo czasu, pomaga im rodzina itd.) a inni potrzebują na to 2 lat. Albo po prostu chcą się dłużej nacieszyć przygotowaniami i załatwić wszystko na spokojnie. My szukaliśmy sali z ponad rocznym wyprzedzeniem i większość interesujących nas terminów było już zajętych :P

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #182 dnia: 5 Sierpnia 2010, 16:47 »
wiec skoro tak Ci to przeszkadza to dlaczego udzielasz sie w watku tyczacym przyszlorocznych panien mlodych? zajmij sie soba, swoim slubem i prosze nie mow innym co maja robic...przykro mi, ze uwazasz, ze nasze zwiazki maja nie doczekac wesela, moze mialas jakies zle doswiadczenia - w takim razie wspolczuje...ja sie ciesze, ze moge teraz juz podstawowe rzeczy zalatwic, bo koncze w tym roku studia i nie bede miala czasu na przygotowania w sesji...kazdy ma swoje powody i nie mozna ich krytykowac...


Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #183 dnia: 5 Sierpnia 2010, 20:08 »
no właśnie!!

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #184 dnia: 5 Sierpnia 2010, 20:10 »
a i dodam jeszcze, że poszliśmy dziś do kościoła w którym byśmy chcieli wziąć ślub i niestety nie ma już żadnej wolnej godziny no chyba, że o 14!!!a do ślubu pozostało 10 miesięcy!!!jestem bardzo smutna teraz:-(

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #185 dnia: 5 Sierpnia 2010, 20:13 »
jestem zatem ciekawa jak koleżanka która wypowiadała się wcześniej załatwiła sobie sale weselną,orkiestre itd. nam orkiestra tez odmówiła z powodu zajętego terminu!!

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #186 dnia: 6 Sierpnia 2010, 21:15 »
dogma  a co to za kosciol? masz jakis plan awaryjny?



Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #187 dnia: 6 Sierpnia 2010, 21:20 »
no właśnie ratuuunnkuuu nie mamy kościoła!!!Bardzo chcieliśmy w kościele na ul. Ogrody

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #188 dnia: 6 Sierpnia 2010, 22:24 »
wg mnie dogma po prostu miałaś pecha, ja zalatwialam kosciol w zeszlym tygodniu i jestemy oierwsza para na ten dzien, wiec no przykro mi brak szczescia. Zycze powodzenia w poszukiwaniu.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #189 dnia: 6 Sierpnia 2010, 22:35 »
ooo n prosze a w jakim kościele bierzecie ślub?

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #190 dnia: 7 Sierpnia 2010, 09:10 »
wyzej pisałam o kościele, ale sie powtórze :) W Salezjanach w Forodnie.
a najlepsze jest to, ze parafia Sw Marka jest większa od tej na Ogrodach, to juz w ogole niesprawiedliwie, ze nie ma dla Was terminu



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #191 dnia: 7 Sierpnia 2010, 09:52 »
oj sorki nie doczytałam;-(wyruszamy zaraz do męczenników, zobaczymy jak tam z terminami, trzymajcie kciuki:-)

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #192 dnia: 7 Sierpnia 2010, 10:02 »
heh :) no to trzymam :) w meczennikach jest bardzo ładny kościół, moj narzeczony jest z tamtej parafii, wiec sie tez zastanawialismy. i z tego co wiem jest "co łaska" a nie jakis dziwny cennik.
oczywiscie jesli mowimy o parafii Nowych Meczenników na Glinkach/Wyzynach? bo jest tez parafia Matki Boskiej Krolowej Meczennikow w Forodnie, tez zwana "meczennikami", ale tu księża mają już cennik i to nie tani ;/



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #193 dnia: 7 Sierpnia 2010, 14:22 »
no to jest:-)godzina 17 Braci Męczenników:-)

Offline ra_mona1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #194 dnia: 7 Sierpnia 2010, 19:36 »
nie nie mam żadnych przykrych doswiadczen moje panie wręcz przeciwnie. . . w obecnych czasach istnieją firmy ktore pomagaja wszystko przygotowac na czas no to powodzenia a skoro wy takie desperatki juz 2 lata przed to co to bedzie za te dwa lata pozdrawiam

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #195 dnia: 7 Sierpnia 2010, 19:39 »
2 lata przed a która dziewczyna ma ślub za dwa lata?

Offline ra_mona1988
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #196 dnia: 7 Sierpnia 2010, 19:44 »
Wy tu wszystkie na tym watku planujecie wszystko tak wczesnie ze to jakas masakra jest WSZYSTKIM ŻYCZE POWODZENIA i dotrwania. . . ja juz wszystko mam no bo wkoncu zostały mi 2 tygodnie pozdrawiam

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #197 dnia: 7 Sierpnia 2010, 19:52 »
planujemy wczesnie bo nie chcemy przezyac stresów później, widzisz ja mam ślub za 10 miesięcy a z dobrą orkiestrą mieliśmy problem bo termin był już zajęty, szczerze mówiąc wszystko to co zaplanowaliśmy, kościół, sala i zespół były już zajęte,nie możecie tego zrozumieć!!!

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #198 dnia: 7 Sierpnia 2010, 21:23 »
dogma szkoda Twoich nerwow! jak ktos ma tyyyyle kasy to faktycznie nie ma problemu, jak wiadomo za pieniadze wszytsko sie da zalatwic nawet na wczoraj...faktycznie sa firmy, ktore pomagaja - ba organizuja wszystko za mlodych! ale mnie osobiscie nie stac na nich bo sobie takie marze nakladaja, ze szkoda gadac... tak na prawde im wczesniej tym taniej!zabralam sie za organizacje niewiele ponad rok wczesniej i jestem zadowolona, bo udalo mi sie podpisac umowy z wybranym zespolem czy sala... z reszta moim zdaniem przygotowywanie wlasnego slubu to sama przyjemnosc i nie oddalabym tego zadnej firmie nawet gdybym miala na to pieniadze...


Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #199 dnia: 7 Sierpnia 2010, 22:12 »
Zaba masz racje tylko kurcze sama widze,że zaczelismy zbyt późno, i nikt mi nie wmówi, że zarezerwował wszsytko 4 miesiące przed slubem!!No chyba ze był to jakiś mało oblegany termin, a zresztą

Offline konfiturka1979

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #200 dnia: 7 Sierpnia 2010, 22:31 »
ra_mona1988 - a czemu Cię tak denerwuje, że dziewczyny załatwiają sobie formalności cyt. "2 lata naprzód"? Przecież nie organizują Tobie wesela i ślubu, tylko własny i to ich sprawa. Poćwiczycz lepiej kroczki do pierwszego tańca i relaksuj się przed ślubem skoro wszystko zapięte na ostatni guzik :)

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #201 dnia: 8 Sierpnia 2010, 00:47 »
heh :)
się dziewczyny nie denerwujcie, ani te co mają za dwa tygodnie (pomimo ze stresu wiele na pewno) ani te, ktore mają ślub za 10 miesięcy i więcej.
Ja załatwiłam prędzej to co wiedziałam, że należy zalatwić, i wcale nie moje kochane dlatego, żeby mieć taniej, tylko po to zeby miec najlepsze :) bo za moją muzykę weselną płacę 3tys, podobnie  za fotografa, za salę tez tak jak sobie wymyślilam, ale pewnie szukając czegokolwiek w styczniu miałabym marne szanse na te jakość. więc teraz mam wszystko ustalone i mogę się niczym nie martwic właśnie aż do zimy styczeń/luty.

z tymi firmami to jest tak, ze nie dosc ze wydzie kasowo dość sporo to jakościowo "tak se", ale ludzka psychika działa tak, ze swego broni, więc nawet jak coś jest klasy średniej, to po pierwsze "do swojego gniazda się nie sra" a po drugie skąd owy ktoś ma wiedzieć, że ma klasę średnią, skoro firma ślubna pwoie, że jest the ebst, a on/ ona sama nie ma pojecia jakie są inne mozliwości.

Kochani, firmy slubne nie mialy by prawa bytu, gdyby nie mialy wyjsc awaryjnych, czyli zespolow klasy A, B i E. i każdy kontrahent jest zapewniany, ze ma najlepsze ;) tak działa biznes.

pewnego rodzaju argumentem jest fakt własnie nerwów i stresu czyli mam firme o nic sie  nie martwie, ale place - ale to juz chyb akwestia gistu i portfela, bo to kurde nigdy w zyciu nie ejst tak ze sie płaci za mało albo wcale ;)

Najlepiej bedzie zeby kazdy robil po sowjemu, jak lubie, tak zeby to jemu bylo dobrze. Te ktore się niektorym wydaja w gorcej wodze kapane teraz, za miesiac czy dwa odpuszcza, bo nie da się juz wiecej załatwic na te chwile ;) ale przyjda następne, te powiedzmy z sierpnia i będą panikować :) i koło się zamyka.
a natura kobieca taka, ze panikują i kombinują a jesli chodzi o ślub to jeszcze bardziej;)
i dobrze, bo przeceiz faceci by tego sami i tak nie załatwili.

Pozdrawiam



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #202 dnia: 8 Sierpnia 2010, 00:51 »
i wcale nie moje kochane dlatego, żeby mieć taniej, tylko po to zeby miec najlepsze :)

dodaje małe sprostowanie dla wszelkich "czepialskich" ;)

najlepsze wg mnie, a nie wg calego swiata i ogółu narodów  ;) 



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #203 dnia: 8 Sierpnia 2010, 01:16 »
żeby mieć co ię lubi i co się chce trzaba załatwiac wcześniej. a jak ktoś chce mieć to co zostaje to załatwi nawet 2 tyg. przed ;) takie jest moje zdanie ;)

pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2011, bo to jest Nasz Wątek ;)
ZNIKAM!

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #204 dnia: 8 Sierpnia 2010, 01:22 »
Asiula, czy to jakaś aluzja, że 10-tki mają się tu nie odzywać? ;) :p

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #205 dnia: 9 Sierpnia 2010, 19:45 »
Nemezis oczywiście że nie ;) mile widziane są tu wszystkie forumki ;) a szczeólnie te które służą dobrą radą tym, które swój wielki dzień maja przed sobą, a nie robią wyrzuty, że wg nich ktoś niepotrzebnie sie ekscytuje ;) pozdrawiam również wszystkie ŻYCZLIWE Młode Żony i Panny Mlode 2010 ;)
ZNIKAM!

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #206 dnia: 9 Sierpnia 2010, 19:49 »
Nemezis oczywiście że nie ;) mile widziane są tu wszystkie forumki ;) a szczeólnie te które służą dobrą radą tym, które swój wielki dzień maja przed sobą, a nie robią wyrzuty, że wg nich ktoś niepotrzebnie sie ekscytuje ;) pozdrawiam również wszystkie ŻYCZLIWE Młode Żony i Panny Mlode 2010 ;)

jeszcze chcialam dokończyć: to jest Nasz wątek pod tym względem że to my mamy prawo tutaj panikować, ekscytować się, cieszyć się, i mowić o tym jak chcemy żeby Nasz wielki dzień wyglądał ;) MAMY DO TEGO PRAWO i nic nikomu do tego ;) każdy przeżywa Ten dzień na swój sposób ;)
ZNIKAM!

Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #207 dnia: 9 Sierpnia 2010, 20:16 »
dziś do listy spraw załatwionych dopisuję fotografa na plener :) najważniejsze pozałatwiane ( sala weselna, zespół muzyczny, kościół, kamerzysta, fotograf) więc teraz będę sobie odpoczywać :) na jesieni zacznę rozglądać się za sukienką, żeby zoorientować się w jakim fasonie mi najlepiej i pewnie też z moim M odwiedzimy ulubionego złotnika, żeby dowiedzieć się czy przetopi nam obrączki po naszych "dziadkach" i zrobi z tego własnie złota obrączki dla nas.

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #208 dnia: 9 Sierpnia 2010, 20:23 »
Daisy jak zgodzi sie ten zlotnik na takie rozwiazanie to daj znac prosze, bo ja rowniez szukam kogos kto zrobi nam obraczki z naszego zlota - rowniez ma dla nas sentymatalne znaczenie;) jak do tej pory to wszyscy zlotnicy nam mowili, ze zrobia obraczki ale ze swojego zlota a nasze wezma w zamian...


Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoskie Panny Młode 2011
« Odpowiedź #209 dnia: 9 Sierpnia 2010, 20:31 »
jasne, że dam znać tylko, że ten złotnik w Fordonie jakby co ;)
ale czytałam w temacie o obrączkach, że ktoś znalazł chyba takiego złotnika w Bydgosczy wiec poczytaj tam dokładnie :)