e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...bo chodzi o to by dobrze zjeść :)  (Przeczytany 141251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Dobry wybór :)

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Byliśmy w Hospudce i też super  ;D

Jedliśmy smażony ser na przystawkę - smaczny ale ciężki  ;) No i zjedliśmy go w 4 osoby, dla jednej to mogłoby być danie główne jak dla mnie.
Danie dnia - akurat był gulasz z dzika na placku ziemniaczanym - pyszne, mięciutkie mięsko, generalnie pycha chociaż bardzo słone.
Grillowane polędwiczki wieprzowe z sosem z grzybów leśnych z pampuchem, placki ziemniaczane z sosem borowikowym, grzyby leśne zapiekane z serem kozim.
Wszystko pyszne.
Jedyne co, to te grzyby zapiekane są podawane z frytkami (w osobnych naczyniach, ale bardziej by pasowały np z kaszą albo pampuchami)
Piwo też dobre. No i na koniec jako miły dodatek dostaje się po kieliszku nalewki. Wyszliśmy bardzo zadowoleni  ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Cieszy mnie ta opinia Aga bo Hospudkę mamy od pewnego czasu na liście tylko ciagle dotrzeć nie możemy  ::). Może 24.03 się wreszcie uda. Pracują do 24-tej wiec jako afterparty po Chylińskiej jak znalazł.
« Ostatnia zmiana: 5 marca 2018, 09:35 wysłana przez loona »

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Ilonka, to zarezerwujcie stolik bo podobno można trafić, że miejsc nie ma

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Tak, tak. Ja zawsze wcześniej rezerwuję.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Aga czeska kuchnia cuezka ogolnie ;)
No i wentylacja jakby lepsza nie?
A dostaliscie czekadelko?

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia ciężko mi powiedzieć bo byłam pierwszy raz, ale nie zwróciłam na to uwagi. Na pewno nie było uciążliwe. bo wtedy by zwróciła uwagę  ;D
Tak tak, czekadełko dostaliśmy, pyszny ten serek czosnkowy ;D
Na pewno tam z rodzicami pójdziemy bo mamy zaległe wyjścia :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie rozkminialismy ze znajonyni co to.
Bo pyyyycha

Offline Daenerys Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 28.08.2015.
Klimat fajny ma Ceglana, ale ceny z kosmosu. No i jedzenie nie powala.
nie podoba mi sie tam, a podane jedzenie bylo prawie zimne. w czekoladowej jest ladnie, jedzenie poprawne, ale to samo co wszedzie. malo wyszukane menu. placek z gulaszem zje sie w kazdym obiedzie domowym. Hospudka jedzenie dobre, ale nie lubie lokali, do ktorych wchodzi sie jak do piwnicy.
« Ostatnia zmiana: 5 marca 2018, 19:46 wysłana przez Daenerys »

Offline Daenerys Kobieta

• forumowicz
Tak, tak. Ja zawsze wcześniej rezerwuję.
nie wiem jak wieczorem,ale w tygodniu po 15, to raczej pusto.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Też byłam niedawno w Hospudce i smakowało wszystkim jedzenie :) ja jadłam tatar i sałątkę... mniam :)
[url=http

Offline Daenerys Kobieta

• forumowicz
Mama byla dzis z kolezanka w restauracji gruzinskiej na Slaskiej- Imerti. mowilam,ze szalu nie ma.d...py nie urywa. jak to mowi moja Tesciowa ,,w restauracjach sie nie je,bo drogo i niesmacznie.'' coraz czesciej mozna sie przychilic do tego, bo w Szczecinie chyba faktycznie gastronomia kuleje i schodzi na psy.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja się z tym nie zgadzam, że kuleje i w ogóle... Uważam, że jest wiele świetnych restauracji i knajp gdzie można zjeść pyszne jedzonko. Sama dużo testuje i próbuje nowych miejsc. Do niektórych wracam regularnie do innych mniej. Ale uważam, że Szczecin jest na wysokim poziomie. To Twoja ocena i Twojej teściowej. Nie jesteście krytykami kulinarnymi.
[url=http

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
Nie jesteście krytykami kulinarnymi.

Niestey _patka_ ale nie masz racji! Daenerys jest krytykiem kulinarny. Bardzo surowym, w ogole nic jej nie smakuje i nigdzie  jej sie nie podoba. Nie pochwalila jeszcze żadnej restauracji.  Ale jest swiatelko w tunelu bo

,,w restauracjach sie nie je,bo drogo i niesmacznie.''

Uff  chyba odetchnelismy
wszyscy!!!
« Ostatnia zmiana: 13 marca 2018, 20:46 wysłana przez amuszta »

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Amuszta - złudna nadzieja ... o drożyźnie to cytat z teściowej był :(  deanerys światowa jest. W domu nie gotuje  ;D

A o której godzinie szanowna mamusia była w tym spadającym na psy przybytku?  Bo jeśli jeszcze Jej d*py nie urwało to niech odczeka ze 3 -4 godzinki  ;D Może jeszcze urwie :) Jeśli żołądeczek źle zareaguje na to „kulejące„ jedzonko to będzie się działo  ;D   ;D  ;D
« Ostatnia zmiana: 13 marca 2018, 20:51 wysłana przez loona »

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
Amuszta - złudna nadzieja ... o drożyźnie to cytat z teściowej był :(  deanerys światowa jest. W domu nie gotuje  ;D

Loona. Ja nie trace nadziei bo poczta pantoflowa swoje robi. I tesciowej trzeba sie sluchac i w domu siedziec. A nie po knajpach lazic... A te restauracje przeciez przereklamowane sa. Glosno jest, drogo, o 14 pusto bez sensu.
« Ostatnia zmiana: 13 marca 2018, 20:58 wysłana przez amuszta »

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Klimat fajny ma Ceglana, ale ceny z kosmosu. No i jedzenie nie powala.
nie podoba mi sie tam, a podane jedzenie bylo prawie zimne. w czekoladowej jest ladnie, jedzenie poprawne, ale to samo co wszedzie. malo wyszukane menu. placek z gulaszem zje sie w kazdym obiedzie domowym. Hospudka jedzenie dobre, ale nie lubie lokali, do ktorych wchodzi sie jak do piwnicy.

Moje było gorące. Mnie się podoba.
w Hospudce jadłam tylko smażony ser, ale drinki pycha :P
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Daenerys Kobieta

• forumowicz
Ja się z tym nie zgadzam, że kuleje i w ogóle... Uważam, że jest wiele świetnych restauracji i knajp gdzie można zjeść pyszne jedzonko. Sama dużo testuje i próbuje nowych miejsc. Do niektórych wracam regularnie do innych mniej. Ale uważam, że Szczecin jest na wysokim poziomie. To Twoja ocena i Twojej teściowej. Nie jesteście krytykami kulinarnymi.
pewnie,ze nie,ale ja tez duzo chodze z Mezem i najczescie jest mocno srednio. Magda Gessler robi teraz Kuchenne rewolucje w Rozmarynie. zobaczymy czy im sie uda. szybko ja zwaolali na pomoc.

Offline Daenerys Kobieta

• forumowicz
pewnie,ze nie,ale ja tez duzo chodze z Mezem i najczescie jest mocno srednio. Magda Gessler robi teraz Kuchenne rewolucje w Rozmarynie. zobaczymy czy im sie uda. szybko ja zwaolali na pomoc.
w restauracji byly ok.15,wiec godzina obiadowa. jak nie kuleje, to po co Magda Gessler juz w 2giej restauracji w Szczecinie.

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
W tygodniu ok 15 to większość ludzi jeszcze w pracy siedzi, to jak ma być pełno?  ;D

Nie byłam w Ceglanej i raczej już nie będę. Mój J. chciał tam zrobić rezerwację bo chcieli się tam ekipą po pracy wybrać na obiad i piwo. Pani powiedziała, że oczywiście, zrobi rezerwację ale musi podejść i wpłacić zaliczkę (chyba 30 zł) albo zrobić przelew  ::)
No i J. stwierdził,że chyba kogoś pogięło i na pewno nigdy tam nie pójdzie  ;D

Asiq, w Hospudce z drinków piłam tylko sex on the beach i jak mi podali to się nieco zawiodłam bo był po prostu w dużej szklance. Na szczęście okazał się być dobry  ;D ale brakowało mi tego żeby był ładnie podany (wiem, że to już czepialstwo)  ;D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Ja bylam w gruzinskiej ale tej dwie bramy dalej.. chinkalnia sie zwie.
Jedzenie smaczne ale porcje mikroskopijne i drogo. Bardzo.
O imereti slyszalam tyle ze obsluga bardzo powolna bo pracuje matka (kelnerka) i syn (kucharz)
Mowia w jezyku rosyhskim wiec ciezko sie dogadac  ;D ale jedzenie bardzo smaczne..
Tylko czas oczekiwania nie dla kogos kto sie spieszy ;) bo ok godz...
No i podaja nie po kolei.. czyli np danie główne a dopiero pozniej przystawka..
Ale tak samo po chinsku podali nam w chinkalni...
Chinkalnia to sieciowka wiec powinien byc inny standart obslugi.

No i to imereti wciaz mnie ciekawi.. moze za tydz sie wybiorę  ;)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
w restauracji byly ok.15,wiec godzina obiadowa. jak nie kuleje, to po co Magda Gessler juz w 2giej restauracji w Szczecinie.
To dopiero druga restauracja. A na ta ilość dobrych to jest znikoma ilość. Zawsze można ugotować w domu. Ja to lubię, bo gotuje pod siebie, takie smaki jakie lubię. W restauracji można czasami ze smakiem nie trafić, niby dobre ale jednak nie to. Kilka razy tak miałam. Generalnie uwielbiam chodzić do restauracji, zjeść coś pysznego. Ciągle próbuje nowych miejsc.
[url=http

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
A ja polece Planty. Było bardzo smacznie :) No i wnętrze ładne- co jest dla mnie dość istotnym elementem :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
O! Planty! Właśnie ! Pokazałam kiedyś P. z zaleceniem aby mnie tam zaprosił bo bardzo mi się tam podoba (przez okno zerknęłam i bardzo moj styl) i do dziś mnie tam jeszcze nie było  >:(  ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Ich pracownica non stop robi im reklame na 2 grupach na fb..
Ostatnio napisala wpis ze steki maja lepsze nawet od evila. No i sie zaczelo... afera na pol internetu  ;)
No i przrz ta pracownice efekt odwrotny... o ile na poczatku bylam lokalu ciekawa o tyle w tej chwili stanowczo jestem na nie  ;)

Byla ktoras z was w Paladin na deptaku?

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Planty czy Plenty? Dajcie jakieś namiary która to restauracja?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Plenty obok buddy chines i innych na starym miescie

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Tak. Plenty.

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
A, ok  ;D Bo te Plenty kojarzyłam i myślałam, że jest jeszcze jakaś inna  ;D

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
W paladinie byłam i pizza mi bardzo smakowała!
[url=http