e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Rawa Maz. - łączcie się !!!  (Przeczytany 10246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.1999
Młode Pary, przyszli małżonkowie z wymienionych miast - dajcie znać o sobie..Oczekuję na Was.  :serce:

Offline annfas

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.09
ja się moge przyłączyć chociaż nie moge o sobie powiedzieć ze jestem częścią młodej pary ale razem z moją drugą połówką coraz częściej rozmawiamy o ślubie, i o układaniu sobie przyszłości, a moim obecnym marzeniem jest stanąć z nim na ślubnym kobiercu i złożyć ta przysięge że on i tylko on na całe życie:)
a ty kaha skąd jestes???

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Cytat: "annfas"
a ty kaha skąd jestes???

jestem ze Skierniewic, to całkiem niedaleko, w Rawie robiłam parę dekoracji, przede wszystkim w Motelu Mazowieckim. Napisz o swoich planach, coś razem wymyślimy, momoże jakieś spotkanie nawet...pozdrawiam. KAHA

Offline annfas

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.09
ja na razie planow nie mam ja pisalam wyżej, a na forum znalazlam sie przypadkiem, ale zostalam bo lubię pomagać ludziom w organizacji tak ważnego dnia jakim jest wesele, tak po przyjacielsku :) :) wogóle kiedyś stwierdziłam ze ja to mogłabym mieć firmę organizującą wesele od A do Z, chyba bym wtedy byla w swoim żywiole :)

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Cytat: "annfas"
chyba bym wtedy byla w swoim żywiole Smile

to w istocie super sprawa, ja jestem przeszczęśliwa, że mogę tak pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:

Offline agaaaa81

• użytkownik
Witam!! Obecnie mieszkam w Warszawie ale pochodzę z Żychlina (mała miejscowość 20 km od Łowicza) i tam też będę miała ślub. pozdrawiam!!

Offline _Paula_ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2007
witam wszystkich jestem ze Skierniewic gdzie takze odbedzie sie slub natomiast wesele bedzie w Makowie
serdecznie pozdarwiam

Gość pozdrawiam gorąco :)

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Witaj Paula, jak fajnie, że jest tutaj ktoś ze Skierniewic!!!!!!! Świetnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline meren_re

• nowicjusz
Witam, JA jestem z Żyrardowa....w maju 2008 chce wziąc ślub... potrzebuje numer do sali weselnej " Polonez" w Żyrardowie.... jak ktoś ma to poprosze...dzieki

Offline meren_re

• nowicjusz
potrzebuje pilnie sali weselnej w  Żyrardowie ewentualnie w okolicach...na 24.05.2008 góra za 130 zł /osobe

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
No to odświeże wątek pochodze z Dąbrowy Górniczej- Śląsk, ale moja miłość miesdzka w Żyrardowie wiec i ja tutaj mieszkam od 2 lipca 2007 i tak juz zostanie a slub 06.06.2009r. ale w moich rodzinnych stronach.
Pozdrawiam :)

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
No witam , witam :). Grono moich krajanek powieksza się :).

meren_re, napisz mi na PW nr twojego gg

Offline m_balcer

• nowicjusz
  • data ślubu: 06-2010
Witam. . . . .

Mam  pytanie czy ktoś z was słyszał o zespole muzycznym Rafael z Żyrardowa??
Jeżeli tak prosiłbym o jakiś namiary do nich :)
Pozdrawiam

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Ja z Żyrardowa znam zespół Lustro i moge go polecić.

Offline insanes Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 1.08.09
mogółby ktoś polecić jakiegoś fotografa w Łowiczu lub okolicach??

Offline KAHA Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
namiary poszły na priv