Autor Wątek: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin  (Przeczytany 3475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« dnia: 2 Lutego 2010, 18:31 »
Witam serdecznie,
Jestem tutaj od niedawna i przyglądając uważnie Wasze wątpie szukam Orkiestry i nie tylko. . . .  :)

Slub z moim lubym planujemy już na sierpień a ja biedna nic nie mam pozałatwiane jeszcze. . . .

Jeśli Ktoś zna jakiś fajny zespół rkiestry lub choćby Dj to proszę o namiary. . .

Będę Wam wdzięczna w Pomocy odnalezienia orkiestry fotografa czy kamerzystye i mam nadzieeje że jakoś dotrwamy razem do Tego dnia. . . . :)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lutego 2010, 19:18 »
 :hello:

Może napisz skąd pochodzisz, to wypowidzą się osoby z Twojego regionu. Tak będzie łatwiej coś znaleźć  :) ;)

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lutego 2010, 19:25 »
dzięki za spostrzeżenie. . . :)

Jestem ze Szczecina. . .  z forum  nigdy nie obcowałam więc troche mi zajmnie zaklimatyzowanie się. . . . :)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Lutego 2010, 19:35 »
Teraz napewno dziewczyny ze Szczecina i okolic pomogą  ;D ;) Kto się lepiej orientuje w temacie jak nie one  ;D
Forum -  to fajna sprawa... napewno okaże się przydatne w planowaniu i poszukiwaniach  :)
Powodzenia. Pozdrawiam!

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Lutego 2010, 10:30 »
Witam na forum! :)
Masz bardzo rozchwytywany termin, więc o tej porze będzie naprawdę trudno znaleźć coś fajnego...
Ale dla chcącego nie ma nic trudnego! ;)
Na pierwszej stronie tego portalu masz "Bazę firm" gdzie możesz znaleźć namiary na zespoły, Dj'ów i całą resztę...
Kamerzystę polecam DziecicFilm ale tak jak mówię, nie wiem czy ma jeszcze wolne terminy...
Trzymam kciuki za przygotowania!
Pozdrawiam :-*

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Lutego 2010, 09:42 »
Wiem wiem aagatka że mam rozchwytywany termin. . .  niestety za póżno się obudziłam. . .  Teraz o ncizym innym nie myśle tylko szukam a to orkeistry a to fotografa. . . . :)

Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Lutego 2010, 09:56 »
hejka aaguss, a moze zalozysz odliczanko :)?
Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Lutego 2010, 17:20 »
narazie ejstem za bardzo zestresowana zabiegana itp. . .  zeby móc sobie pozwolić na chwile relaksu i myslec o finale. . . W tym momencie moja data ślubu mnie rpzeraża . . . : zreszta jak zawsze jak o ślubie myslalam. . . :)

Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Lutego 2010, 09:52 »
jak sie na odliczanku podzielisz stresem, to zostanie go tylko ulamek, bo na pewno duzo forumek bedzie podczytywac :)
wiec pomysl jeszcze :wink:
Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Lutego 2010, 16:15 »
dzięki w takim razie postaram sie do tego rpzyłożyć w najbliżsyzm czasie. . .  :)

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lutego 2010, 11:37 »
 :hello:

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Marca 2010, 14:04 »
HEJ!

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Marca 2010, 21:42 »
część dziewczyny.. dawno mnie nie było bo czasu nie miałam ale teraz mogę już wkońcu odetchnąć bo najważniejsze rzeczy pozałatwiałam... zostały tylko zaproszenia...
Widzę że suprynka też ślubuje w tym dniu co ja... a jak u Was dziewczyny przygotowania??

Ja się pochwale że dziś kupiłam sukienkę i buty i wszytskie dodatki i jestem przeszcześliwa... :D

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Marca 2010, 21:47 »
To może się pochwal i wrzuć jakieś zdjęcia  ;)
Chętnie obejrzymy  :)

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Marca 2010, 22:01 »
no właśnie z tego wszytskiego nie zrobiłam dziś zdjęć sukienki a została w salonie...:( a mam z poprzedniej przymiarki ale nie wyraźne... no ale poszukam w internecie mzoe coś uda mi się znaleźć...:) ale buciki wam pokaże tylko wezme je od rodziców z domku i porobie zdjęcia..

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marca 2010, 10:56 »
Aaguss bardzo ładne buciki. W ogóle super strona! Chyba też z niej skorzystam. A rozmiar Ci się sprawdził? Są wygodne. Fajne ceny tu maja. A właśnie ktoś mi poradził, abym kupiła 2 pary, ale nie wiem czy warto. Ja i Tak muszę mieć, ze względu na wzrost mojego K, dosyć niskie do 5 cm, więc chyba będą wygodne. Problem w tym, czy wytrzymają do sesji...

Offline aaguss
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: Czekając na wielki dzień.... 07.08.2010 Szczecin
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Marca 2010, 11:08 »
ja te buciki kupiłam w Szczecinie w salonie ślubnym i mam o wiele wyższy obcasz bo mój G. jest o 10 cm wyższy więc mogłam sobie pzowolić... i buciki w rzeczywistości o wiele ładniejsze są niewiem dokładnie ile mają centymetrów bo zostawiłam u rodziców w domu a po  firmie znalazłam je w internecie żeby koleżankom pokazać...:) Powiem szczerze że rpzez Internet nie zmaówila bym butów bo ja mam dośc wybredne nogi i odrazu mnie obcierają...więc siłą rzecyz musze przymierzyć zanim kupie....

Buty jak narazie bardzo polecam bo stabiilny obcas i bardzo wygodne i mieciusie, w środku jest skórka więc myśle że przetańncze całą noc...:)

A jeśli chdozi o 2 pare też o tym mysłałam i dowiedziałam się że siostra po ślubie swoje zostawiłam więc wezme od niej wrazie czego może sie rpzydadzą...

Buty na wierzchu są z satyny ale bardzo dobrej jakości bo były troszke ubrudzone z boczku i przemył tata woda i sładu nie widać...:D

normalnie zakochałam się w tych bucikach bo nie myślałam że ślubne buty mogą być tak ładne i wygodne...ale widocznie mało widziałam...:D