Autor Wątek: Garnitury - gdzie kupić??  (Przeczytany 69877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JoAnn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.03.2010r.
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Lutego 2010, 22:07 »
my garnitur wybralismy w Swingu(chyba tak sie nazywal ???) przy Nomi  naC hodkiewicza za 299zl z kamizelka!! a jest  piekny!!  sami bylismy w szoku ;D
nie pomyslcie,ze ze sztucznego tworzywa- jest bardzo dobry gatunkowo!!

Offline młodapanna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.05.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Marca 2010, 11:05 »
A gdzie polecacie kupować garnitur w Toruniu? Do tej pory kupowałam jedynie koszule.  Potem chciałam ją wymienić na inny rozmiar, jednak nie mieli takiego towaru przez kolejne 3 miesiące.  Postarali się i po tym czasie sprowadzili koszulę z innego miasta.  Wolałabym, mimo wszystko, sklep lepiej zaopatrzony. 

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Marca 2010, 17:55 »
Ja jak szukałem garnituru w Bydgoszczy i Toruniu to natrafiłem na takie sklepy. Zadzwoniłem i przez telefon otrzymałem przydatne informacje. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup w Bydgoszczy w sklepie Madonna. W toruniu ten sklep jest w cymbeline. wystarczy wpisać w google madonna bydgoszcz i wejsc na strone.

ELDORADO
 Kosynierów Kościuszkowskich

"CYBELINE", Małe Garbary
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline OlaSzelag

  • Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Marca 2010, 19:22 »

Pablo and Lena jakie przydatne informacje otrzymałeś?? My zdecydujemy się chyba na DerRed PM wybrał sobie model na targach i jest nakręcony ze taki chce mieć cena 900 zł


Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Marca 2010, 19:46 »

Pablo and Lena jakie przydatne informacje otrzymałeś?? My zdecydujemy się chyba na DerRed PM wybrał sobie model na targach i jest nakręcony ze taki chce mieć cena 900 zł

Np takie, że mają na miejscu próbnik materiałów (dość spory wybór) - jeśli chodzi o ten sklep eldorado. Także możecie dokładnie dobrać kolor bo go widzicie. Wiecie też dokładnie jaki to skład materiału i po dotknięciu też macie orientacje na temat tego jak ten garnitur będzie się gniótł i prezentował. Jest to dość ważne bo nie każdy sklep daje taką możliwość abyście na miejscu zobaczyli kolor na próbnikach bo większość sklepów bazuje na katalogach, chociaż nie wszystkie. A jeśli chodzi o ceny to są trochę większe niż w DerRed. Chociaż w eldorado można też dostać w cenie 1000 zł ale dwu częściowy. W tym drugim sklepie trzeba się nastawić na ceny od 1200 zł.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Marca 2010, 22:19 »
my z mężem długo nie szukaliśmy;-) od razu wpadliśmy do Der Red i tam ubraliśmy całego PM;-)w jakieś może 40 minut było po wszystkim;-) nawet buty jakie dostał do przymiarki,zakupił w sklepie;-)kupiliśmy więc tam cały garnitur,dwie koszule,buty i muchę,spinki i dodatkowy krawat dostaliśmy gratis acha i za symboliczną złotówkę dostaliśmy piękne opakowanie chusteczek nawet;-)spodnie były jednak troszkę za długie i panie to poprawiły;-) panie w salonie baardzo mile i służące pomocą i dobrą radą;-) ja sobie siedziałam,a Panie obskakiwały PM;-) Ceny tez przystępne;-)polecam!!!!



Offline konfiturka1979

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Kwietnia 2010, 20:07 »
Co do maleńkiego saloniku DerRed na Wojska Polskiego, to mają w tej chwili fajne przeceny na garnitury.  Polecam.

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Kwietnia 2010, 23:02 »
Hej jeżeli chodzi o garnitury to znam takiego Pana, który ma hurtownie na Szajnoch z odzieżą męską głównie z garniturami.  Ma tam też muszniki kamizelki paski koszule na spinki.  Drugi punkt ma obok nomi na chodkiewicza.  Jeżeli Pan Młody chce mieć klasyczny garnitur tzn nie frak albo smoking to z czystym sumieniem proponuje udać się na szajnochy dokładnie gdzie to musicie popytać na miejscu bo tłumaczenie lokalizacji trochę by mi zajęło.  Aha o cenie zapomniałam 400-500 zł!! Szok prawda?

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #38 dnia: 3 Maja 2010, 16:36 »
Ja kupowalam suknie w agnes , i wlasnie tam chcem sie wybrac po garnitur.

Moze ktos slyszal o garniturach z agnes?Sa dobrej jakosci?
Wiem ze ceny sa od tys do 2 tys.
Do tego bede miala 15% - bo kupilam tam suknie.


Offline milena_77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #39 dnia: 4 Maja 2010, 10:16 »
Ja w Agnes nie kupowałam sukienki, za to moj PM kupił tam garnitur.  Musze przyznac, ze obsługa bardzo profesjonalna (czego brakuje  w innych sklepach z garniturami-Malibu porażka).  Poza tym kroje maja rewelacyjne, bez zadnych przerobek pasuja idealnie, w innych sklepach marynarki jakoś dziwnie sie układały.  Szczerze polecam, jednak ceny sa konkretne, moj PM zaplacił 2000zl.

Offline OlaSzelag

  • Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #40 dnia: 7 Maja 2010, 20:54 »
Dziś byliśmy w DerRed i kupiliśmy garnitur tzn marynarkę i spodnie gdyż kamizelkę z krawatem i butonierką kupowałam osobno bo PM chciał koniecznie białą z jakimś fajnym białym haftem żeby kontrast był między czarnym garniturem, więc wracając za marynarkę i spodnie zapłaciliśmy 399 zł. Mój luby okazał się modelowy więc nic nie trzeba było przerabiać. Obsługa bardzo sympatyczna polecam!!


Offline aska25

  • to my
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • ;))))
  • data ślubu: 4 WRZESIEŃ 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #41 dnia: 6 Czerwca 2010, 13:27 »
kochane dość dobre cenny za garnitury maja w gołdyn szyk w auchan my tam kupiliśmy i bez problemu przerópkę tez zagwarantują  jestesmy zadowoleni wiec godne polecenia z mojej strony;)))

Offline Janko Muzykant
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #42 dnia: 6 Czerwca 2010, 14:53 »
Większy wybór garniturów mają w Gołdyn Szyk na Gdańskiej, wiem bo tam właśnie garnitur kupuje.  Co do przeróBek to ich obowiązek i nie powinni za to sobie liczyć.  To im zależy na kliencie.  Ceny mają przystępne. 

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #43 dnia: 6 Czerwca 2010, 19:28 »
Nie wiem, czy ktoś tu już wspominał, że w Osielsku na ul. Malinowej jest sklep, gdzie szyją i sprzedają garnitury. Cenowo biją wszystkich na głowę - 3 częściowy garniak kosztuje u nich 280 zł 8) Narzeczony ubierał się co prawda w Der&Red, ale za to mój tatuś, który nie chciał wydawać na nowy garnitur zbyt dużo, wybrał się kilka dni temu do Osielska i jest zadowolony z zakupu :)

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #44 dnia: 7 Czerwca 2010, 15:07 »
OlaSzelag   a gdzie jest ten sklep gdzie kupowaliście garnitur ??
Mój Radziu upatrzył sobie w Vistulii w Galerii pomorskiej ale to ok 2000 zł i więcej od mojej sukienki...
a ja szukam inne troszke tańsze garnitury dla mojego Radzia ale też nie jakieś beznadziejne....
słyszałam że niby w Szeflarze na błoniu są też w miare... musze jechać zobaczyć...

Offline OlaSzelag

  • Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #45 dnia: 7 Czerwca 2010, 19:46 »
OlaSzelag   a gdzie jest ten sklep gdzie kupowaliście garnitur ??

DerRed Wełniany Rynek 8 POLECAM GORĄCO !!


Offline Moniskaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #46 dnia: 8 Czerwca 2010, 14:14 »
My przed ślubem przerobiliśmy wszystkie sklepy z garniturami i Der Red był bezkonkurencyjny.

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #47 dnia: 8 Czerwca 2010, 15:16 »
i ja polecam Der Red- mają duży wybór i ceny bardzo konkurencyjne :)

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #48 dnia: 9 Czerwca 2010, 21:00 »
My kupowalismy frak w DerRed na Wojska Polskiego.Malutki salonik.


Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Czerwca 2010, 10:21 »
Hej,

Ja również Polecam DerRed na Welnianym Rynku - bezkonkurencyjni, zwłaszcza, że mój narzeczony uparł się na smoking - ale jak czytam forum to widzę , że nie on jedyny i przyznam, że baaardzo elegancko i odświętnie facet w tym wygląda :D
Ceny przystępne, jakość świetna i niesamowita obsługa w porównaniu do innych salonów..

Kupujemy tam wszystkie garnitury od jakiegoś czasu:D

Pozdrawiam smokingowe Panny Młode :D:D:D


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Czerwca 2010, 19:44 »
Mój narzeczony też kupił smoking w Der&Red :) Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, żeby PM miał na sobie zwykły garniak - niczym by się nie odróżniał od gości płci męskiej :p Właściwie marzył nam się frak, ale ceny fraków są zabójcze, więc w końcu stanęło na smokingu :)

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:33 »
Czy ten salon DerRed na welnianym rynku to ma takiego samego wlasciciela na wojska polskiego?
Wszyscy pisza ze na welnianym rynku kupowali garnitury i fraki , a ja na wojska polskiego i zastanawiam sie dobrze zrobilam ... Moglam pojechac na welniany rynek , tam pewnie jest wiekszy wybór , bo w tym co ja kupowalam frak z moim PM jest bardzo malutkim salonikiem , ledwo mieszcza sie 5 osób ... i jest dosc maly wybór.Jeden frak tylko byl ... a chcialam namowic mojego PM zeby pojechac do agnes , tak tez sa sliczne garnitury , tyle ze cena dosc duza.


Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:44 »
Właściciel ten sam ale kierownicy inni i na Wojska Polskiego jest mniejszy wybór i końcówki serii - wcześniej narzeczony kupował na Wojska ale na ślub już smoking zamówiliśmy na Wełnianym Rynku.
W Agnesie też są piękne zestawy ale moim zdaniem ceny trochę za wysokie - nie ma sensu aż tak przepłacać - tym bardziej że i tak jesteśmy krojeni na każdym kroku - mam wrażenie że jak wypowiadam słowo ślub - to od razu ceny podskakują o 20%


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:45 »
Z tego co wiem, na Wełnianym rynku jest salon a na Wojska polskiego szwalnia. Mój PM zamówił sobie smoking na miarę w Der&Red na Wełnianym Rynku a przymiarki miał na Wojska polskiego :)

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Czerwca 2010, 00:06 »
My też smoking na Wełanianym Rynku - do odbioru w tym tygodniu  :D
ale przymiarka też w tym samym miejscu... no i Pani Paulina - bezbłędna w doradzaniu


Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Czerwca 2010, 16:40 »
hello, a my kupilismy garntur w malibu na Długiej, byl to pierwszy sklep z garnit. do ktorego weszlismy z zaopatrzylismy sie
w: garnitur-sliczny, koszulę, muchę, pas, spinki, buty i nawet skarpetki:)
Panie b.mile, szczegolnie ta szczuplejsza. Za to wszystko placimy 1200zl.
Polecam!

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Czerwca 2010, 22:24 »
Mój kolega kupił tam w zeszłym roku garnitur...bo to "stary" podrywacz i Pani mu się spodobała - nawza mi utkwiła bo powtarzał, że obsługa niesamowita  :boje_sie:


Offline Xao

  • Psychedelicious
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 17-07-2010
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #57 dnia: 17 Czerwca 2010, 10:24 »
My też byliśmy w sklepie Malibu na Długiej (tam na wprost Jezuickiej). Obsługa rzeczywiście miła i co się dla nas najbardziej liczyło Pani niczego nam nie wciskała. Przymierzyliśmy kilka garniturów - mają duży wybór w czarnych i srebrno-szarych. Zdecydujemy się raczej na czarny z połyskiem i będziemy się modlić aby nie było za miesiąc za gorąco ;)
A może ktoś był w Malibu na Dworcowej. Czy mają tam większy wybór niż na Długiej???
Całuski Xao

Offline burberry84
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14-04-2012
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Października 2011, 11:45 »
odświeżam troszkę wątek bo w listopadzie chcielibyśmy z PM rozejrzeć się troszkę za garniturami w Bydgoszczy, posty są z zeszlego roku, może jakiś nowy sklep gdzieś się pojawił, albo ktoś wyszukał godnego polecenia, chciałabym mieć wybranych kilka sklepów docelowych a nie tułać się po mieście

Offline Lulu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2012
Odp: Garnitury - gdzie kupić??
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Października 2011, 22:49 »
Polecam Der&Red nic się nie zmieniło dalej super wybór, obsługa super miła i profesjonalna. Firmy Szefler już na Błoniu nie ma w tym miejscu jest Biedronka. :)