Autor Wątek: Poszukiwanie sali-czas start!  (Przeczytany 8673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netka24
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11/07/2015
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Października 2014, 14:43 »
Tak duzo slyszalam pozytywnych opini o Pani Izie a do tego podobno personel bardzo mily i profesjonalny i bylismy przekonani ze tam zrobimy ale bylby to za wysoki wydatek na nocleg jak juz pisalam a zalatwianie transportu z jednego hotelu do drugiego to tez dodatkowy koszt bylby

Offline weronafoto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2015
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Października 2014, 14:45 »
Trochę szkoda tej ceny pokoi, niestety.

Offline Liwka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.06.15
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Października 2014, 12:50 »
Netka24, jakie opinie słyszałaś o Hotelu Brda?

Sala może faktycznie do najnowszych nie należy, ale na pewno mają wymieniać wykładziny przed moim weselem.  Jeżeli chodzi o ofertę weselną, to mają moim zdaniem jedną z ciekawszych.  Teraz już sama nie wiem co myśleć.

Offline Netka24
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11/07/2015
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Października 2014, 13:58 »
Liwka juz wplacilas kaucje napewno , wiec spokojnie musisz byc dobrej mysli, zycze Ci aby wszystko poszlo jak najlepiej, w kazdym hotelu sie cos znajdzie buziaki mala i nie przejmuj sie

Offline Liwka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.06.15
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #64 dnia: 30 Października 2014, 14:23 »
No wpłaciłam już kaucje. . .  Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, martwi mnie tylko brak opinii o tej sali.

Offline Ojciec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.10.2014
Odp: Poszukiwanie sali-czas start!
« Odpowiedź #65 dnia: 4 Listopada 2014, 00:01 »
Organizowałem wesele mojego syna, które odbyło się 25.  10.  2014r.   w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.   Pomoc menadżerki p.   Moniki była nieoceniona.   Jej rady i pomocna dłoń w każdej chwili o każdej porze dnia pomogły nam przetrwać ten nerwowy okres.   
W dniu wesela była od rana w hotelu a potem była z nami całą noc pilnując aby wszystko było ok.   
Jedzenie w hotelu Holiday Inn było wspaniałe.   Pięknie podane i pyszne.   Obsługa kelnerów i kelnerek bez zarzutu.   Gdy tylko zauważyli że gdzieś skończyła się jakaś potrawa lub napój , wino , wódka itd.   to od razu donosili aby niczego nie brakowało naszym gościom.   Wszyscy nasi goście mówili że to było najwspanialsze wesele na którym byli.   Ja też uczestniczyłem w kilku weselach i .  .  .  naprawdę wesele syna było najlepsze w którym brałem udział.   Całość dopełniła obecność p.   Jacka Staszaka - DJ Strasky .   Dobrze dobrana muzyka ,, pomysłowe konkursy i całokształt kontaktu z gośćmi to to czego brakuje na niektórych weselach.   Podstawą dobrej zabawy jest : dobre towarzystwo, jedzenie i dobra muzyka :-) To właśnie dostaliśmy w Holidayu w Bydgoszczy.   Szczerze polecam