e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: EXODUS BAND, ADEHADE, RÓŻOWA PANTERA  (Przeczytany 833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcika Kobieta

EXODUS BAND, ADEHADE, RÓŻOWA PANTERA
13 Stycznia 2010, 17:50
Witajcie!

Mój ślub odbył się 14 listopada w Bielsku- Białej.
Po wielu, bardzo wielu poszukiwaniach zespołu zdecydowaliśmy się na EXODUS BAND i nie żałujemy.

Zespół składa się z pięciu osób (4 chłopaków i wokalistka).  Mają bardzo zróżnicowany repertuar, każdy znajdzie w nim coś dla siebie.  Grają natomiast bardzo dużo coverów, co w przypadku naszych gości było znaczące :)
Profesjonalny sprzęt i oświetlenie dopełniają profesjonalizmu. 
Śpiewają czyściusieńko, dają z siebie wszystko przez całą noc.  Mijające godziny nie odbijają się na ich wyglądzie, głosie, graniu i prowadzeniu imprezy.

Wszystko w ich wykonaniu jest na najwyższym poziomie.

Dla mnie bardzo wazne było (za co serdecznie Eli dziękuję) , że mogłam w każdej chwili liczyć na pomoc wokalistki.  To ona pilnowała, kiedy będzie tort, kiedy podziękowania dla rodziców, kiedy oczepiny.  To było tak, jakbyśmy na weselu mieli dodatkową koordynatorkę. . . :) Za to jestem wdzięczna, bo w Tym Dniu człowiek nie jest sam w stanie dopilnować wszystkiego.

Poza tym, prowadzą imprezę z uśmiechem, rozmawiają z publicznością i robią tak fajny klimacik niczym nieskrępowanej zabawy- to bardzo się wszystkim podobało.

Dziękuję EXODUSIAKI z całego serca! To głównie dzięki Wam był taki dzień, jaki sobie wymarzyliśmy!

Polecam ten zespół z całego serca.  Pozostałe dwa zespoły przesłuchiwaliśmy i baaardzo nam się podobały, także też bez wahania mogę je polecić.  Przegrały z EXODUS BAND tylko dlatego, że w Różowej Panterze nie ma wokalistki, a w ADEHADE jest saxofon, a mój Małżonek choruje na punkcie gitary. . .  :P


Mam nadzieję, że komuś tym postem pomogłam.  Życzę wszystkim takiego wesela, jakie miałam ja.  Pozdrawiam!