Autor Wątek: Kamienny kasztel-opinie  (Przeczytany 7746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beti125
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.09.2010
Kamienny kasztel-opinie
« dnia: 10 Stycznia 2010, 15:21 »
Witam wszystkich:)
Szukam opini na temat restauracji Kamienny kasztel.  Czy ktoś z was był albo miał tam wesele??Interesują mnie opinie z zeszłego roku. Dzięki bardzo:)

Offline mjg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Stycznia 2010, 09:13 »
Nie byłam tam na weselu, ale miałam okazję rozmawiać z personelem w sprawach służbowych, chciałam rozmawiać z managerką, ale Pani, mimo, iż była w restauracji, nie była łaskawa wyjść ze swojego biura tylko posyłała kelnerów z wiadomościami  :-\ (wyglądało to tak,ze ja zadawałam pytanie, kelnre leciał do pani manager i wracał z odpowiedizą. . . ).  Tak więc mam niesmak co do tej restauracji

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpnia 2001, 01:12 »
Zabawa w tak zwany głuchy telefon :D. Nie rokuję tej pani wielkiej kariery w tym biznesie :pogrzeb:

Offline AgnieszkaM
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.04.07
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Stycznia 2010, 15:07 »
Ja tez nie polecam,
slaba obsluga, znajoma miala tam wesele, doszlo do takiego absurdu ze zniknela figurka z tortu :) zwalili wszystko na dostawce...
dostawca okazala sie ciocia panny mlodej :) gosc na weselu  ;D

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Stycznia 2010, 09:30 »
Ale kicha... ;D

Offline Murzynek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lutego 2010, 17:50 »
nie byłam tam na weselu ale na kolacji z moim M i mogę powiedzieć ze jedzenie wyśmienite a obsługa baardzo miła!!!!

Offline mrt2011
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Marca 2010, 21:17 »
to mialas szczescie - mieli strasznie duzo wpadek i kilka takich dosc sporych na weselach ale jak im sie uda to jest super

Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwietnia 2010, 23:21 »
Bliscy mi znajomi nie byli zadowoleni z tej restauracji...ja osobiście jadłem tam dobry obiadek, niestety drogi jak na WPKiW

Offline kasia_ry
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwietnia 2010, 22:19 »
Ja również nie polecam. . .  Co prawda nie miałam tam wesela (nie miałam go jeszcze w ogóle :) ) ale przy rezerwacji miałam okazję rozmawiać z panią manager. . .  Swoją osobą zaprezentowała całą restaurację tak naprawdę i postawiła ją w negatywnym świetle. . .  Zero elastyczności, nic dosłownie.  Pomijam już zabójczą cenę 10,00 zł za 1 (słownie: jeden) litr zwykłej wody z cytryną!!!!!!! Paranoja jakaś.

Szkoda tak pięknie położonego miejsca i o takim wystroju. . .  I tu juz nie o cenę nawet chodzi tylko o podejście tej pani do sprawy.  Jak wesele ma być dobrze zorganizowane, skoro jeszcze przed wpłatą pieniędzy traktuje się klienta jak intruza?

Offline Kachonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wiosna 2011
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Lipca 2010, 13:44 »
Byłam jakiś czas temu w tej restauracji, i rozmawiałam o organizacji imprezy chyba z jednym z kelnerów - zrobił na mnie dobre wrażenie, i cała obsługa również, jednak  po przeczytaniu opinii w internecie mam obawy. . .  Sama knajpa bardzo mi się podoba, jednak wizje niemiłej menadżerki i kradzenia figurek z tortów oraz zup z paczki jest przerażająca! Nie ma ktoś może tegorocznych opinii na temat tej restauracji, którym mógłby się podzielić? Może od zeszłego roku coś się zmieniło?

Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Lipca 2010, 20:19 »
...napewno zmieniły się ceny :-)

Offline Kachonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wiosna 2011
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Lipca 2010, 10:25 »
No właśnie dlatego aż mi żal wydawać pieniądze na samodzielne sprawdzenie,czego są warci! Moi rodzice uznali, że jedzenie 'ujdzie'.  Ale jak na 200zł od osoby to jedzenie raczej powinno być 'przepyszne' a nie 'uchodzące'. . .  Czemu wybór lokalu jest taki trudny? No czemu?! :(

Offline Renata79
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.02.2014
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Marca 2014, 15:29 »
Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczona waszymi opiniami na temat tej restauracji.  Miałam w "Kamiennym" wesele w lutym tego roku i wszystko było dopięte na ostatni guzik.  Jedzenie wspaniałe, obsługa uprzejma i żadnych wpadek.  Goście byli bardzo zadowoleni.  Również z panią manager nie miałam absolutnie żadnych problemów, umówiłam się telefonicznie na "oglądanie" sali i od razu załatwiłyśmy wszelkie formalności.  Jak dla mnie super.   

Offline madzia710
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 07122005
  • Skąd:: katowice
  • Ślub w: katowice/chorzow
Odp: Kamienny kasztel-opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Marca 2016, 18:37 »
Zdecydowanie Polecam!
Byłam na kilku weselach w tej restauracji i jestem zachwycona.
Bardzo dobre jedzenie, świeże i ciepłe w rozsądnych porcjach. Kompetentna, pomocna i miła obsługa zarówno podczas organizacji jak i w trakcie samej imprezy.
Wystrój niesamowity z możliwością wyjścia na taras i piękny ogród.
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam!
;-)