e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WESELE W HOTELU AGAT na ulicy NAD TOREM  (Przeczytany 5607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ra_mona1988 Kobieta

WESELE W HOTELU AGAT na ulicy NAD TOREM
10 Stycznia 2010, 15:13
witam. . . czy ktos wie cios na temat poziomu organizacji wesel w HOTELUAGAT W BYDGOSZCZY? jesli tak proszę podzielić sie opinia wrażeniami itd. . . . bede bardzo wdzieczna :-*

Offline zygi28 Mężczyzna

Moja znajoma miala tam wesele we wrześniu 2009 i byla bardzo zadowolona. Szczegółów nie znam, ale chyba wszystko bylo ok. My też byliśmy oglądać tam salę. Bardzo ładna, ale dla nas za mała.

Offline hanka Kobieta

My też tam byliśmy oglądać salę. Ładna ale mała. Nie mniej poszliśmy na spotkanie z właścicielem żeby uzyskać jakieś bliższe informacje. Po 5 minutach już wiedzieliśmy, że się nie dogadamy - facet sympatyczny ale nie podał żadnych konkretów!!! Jak spytaliśmy o cenę to powiedział, że robił już wesela za 100zł od osoby ale tak ze 180 zł musimy liczyć ( w ogóle nie szło się z nim dogadać, nie potrafił nic określić, żadnego menu nie chciał pokazać, cała rozmowa była pod hasłem "to zależy od..." - dramat ;) ). Za to przedstawił nam plan rozbudowy swojego hotelu na najbliższe trzy lata...  była to "bardzo" istotna informacja dla młodych szukających sali na wesele - wyszliśmy po pół godzinie bo baliśmy się, że zacznie nam przedstawiać drzewo genealogiczne swojej rodziny ;)

Byłam oglądać tę salę, wmawiano nam, że można zrobić tam wesele na 70-80 osób co moim zdaniem jest niemożliwe...

W ogóle nie podobało mi się... byłam też na poprawinach wesela tam - jedzenie zimne podali np.  :-\

Offline KasiaZL Kobieta

W prawdzie na weselu nigdy tam nie byłam, ale znam osobę, która twierdzi, że to najlepszy hotel w Bydgoszczy - podobno jedzenie zawsze świeże i smaczne.  No ale ile osób, tyle opinii.  Jeśli martwisz się o jedzenie to po prostu wybierz się tam kiedyś na obiadek, a sama się przekonasz.  Może też jest możliwość, abyś umówiła się z managerem zobaczyła przygotowaną wcześniej sale na inne wesele?

Offline ra_mona1988 Kobieta

Dziekuję WAM bardzo za informację :) naprawde wielkie dzieki i jak wiecie cos jeszcze to piszcie POZDRAWIAM WSZYSKICH SERDECZNIE

Offline AlicjaEwa Kobieta

będę wszystkim odradzać hotel agat. nie wiem jak wygląda ta sala bo nie dane nam było jej nawet obejrzeć ze względu na właściciela. potraktował nas protekcjonalnie i nie tylko my mieliśmy taką' przygodę' z tym panem.
odradzam

Offline beata_i_rafał

alicja rozwin bardziej swojaa wypowiedz. . . co sie takiego stalo?
moja ocena jest taka: sala ładna ale mała no i to co juz ktos pisal, ciezko się dogadac z wlascicielem:) zadnych konkretow

Offline anikaa Kobieta

No, jak ktoś mówi "ze 180 złotych", to równie dobrze może być 220 albo więcej...

Zadzwonił mój Narzeczony do właściciela zapytać kiedy moglibyśmy przyjechać obejrzeć. zapytał na ile osób wesele a my, że na 65 na co szanowny pan właściciel orzekł że lepiej dać gościom kanapki, na co nam wesele, że lepiej na wakacje pojechać.
Zrozumiałe chyba jest że pożegnaliśmy sie z panem i jego salą.
Nasi znajomi również mieli z nim niemiłą przygodę . chcieli sie umówić ale właściciel orzekł że ma ważną sprawę  i że może za 2 -3 tygodnie. wobec czego grzecznie podziękowali, a a gdy po tyg dostali od tego pana telefon usłyszeli ze są niepoważni , że sie umawiają i nie przyjeżdżają. i takie tam.
podsumowując, sala może i ładna . ale właściciel  odstrasza.

Offline Myszk@ Kobieta

ojjj... Alicja czemu się nie chwaliłaś, że dołączyłaś do nas na forum ;> ps. widzimy się w Wami na targach ;> :D

tak jakoś wyszło:P