Autor Wątek: Gościniec Paradise - Przeczyce  (Przeczytany 4124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martuch_a

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
Gościniec Paradise - Przeczyce
« dnia: 8 Stycznia 2010, 23:56 »
Potrzebuje opinii na temat tego miejsca!ktoś był tam na weselu bądź organizował w tym miejscu?

Offline viki11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Paradise - Przeczyce
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2010, 22:24 »
Mam zarezerwowaną tam salę na 2011r , a byłam tam wcześniej na innej imprezie i było wszystko OK, teraz jest super bo sala jest po remoncie.  Jedzonko pyszne i dużo.

Offline softwind
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Paradise - Przeczyce
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Stycznia 2011, 15:15 »
Urokliwe położenie,bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doskonałe i godne polecenia miejsce na organizację przyjęcia weselnego do 90-100os. Jedzonko pyszne i naprawdę dużo,a ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam

Offline zuzulla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Paradise - Przeczyce
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2011, 17:59 »
Dobrze że mamy  podobne odczucia ,ja potrzebuję salę na 2012r i szukam  od miesiąca fajnej sali . Byłam w Gościńcu Paradise i po  wstępnej rozmowie jestem zachwycona ,właśnie ceną ,otoczeniem i podejściem do klienta(nic na siłę, dokładne udzielenie wszelkich informacji ,mogłam odczuc że jestem słuchana ,a nie zbyta byle odpowiedzią). Moja siostra była tam na weselu w zeszłym roku i mówiła że wszystko było w porządku ,jedzenia bardzo dużo i dobre ,jedyny minus to klima która nie wydalała z chłodzeniem a w tedy był straszny upał. Ale z tego co się orientowałam to w upały nigdzie nie jest chłodno zwłaszcza jak się tańczy. . . Brałam jeszcze pod uwagę Pod Lwem i KEM  ale jednak zdecyduję się na Paradise   :)  :)

Offline anna1987
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2012
Odp: Gościniec Paradise - Przeczyce
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopada 2011, 20:56 »
mogłabym prosić o więcej opini na temat Paradise co do wesela