e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Suknię z salonu Sarah - odkupie :)  (Przeczytany 4309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiagesia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 10.07.2010 r.
Suknię z salonu Sarah - odkupie :)
30 grudnia 2009, 12:59
Dziewczynki co myślicie o sukniach z salonu sarah, podobają mi się modele 2916, 2915, 2918, 2921, 2942, 2944. można je znaleźć na stronie http://www.vivien-lublin.pl/index.php?menu=suknie&artid=21 Smiley Jeśli któraś z Was ma do sprzedania to proszę pisać!! Zainteresowana jestem rozmiarem 36/38 a najlepiej 38 na wzrost bez obcasa 160cm ewentualnie + do 7 cm na obcas :] Proszę dziewczynki o kontakt ze śląska  :) :) :) :) :)

Offline angel Kobieta

• forumowicz
hej
ja mam suknie z salonu Sarah Model 2916 ale suknie ktora ja mam jest w innym kolorze niz w katalogu: ja mam ecru ( mam nadzieje, ze widzialas na zywo suknie 2916 bo w katalogu jest po prostu fatalne zdjecie !! )
Aha, ja mam wiekszy rozmiar ( ale zawsze mozna zwezic ) i jestem wyzsza o kilka cm od Ciebie ( ale mialam obcas ok 4-5 cm )
PS. suknia byla odebrana w salonie pod koniec maja. stan baardzo dobry :)
jesli jestes zainteresowana to czekam na info :)

Offline MagdaMM Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28 sierpień 2010
a możecie mi powiedzieć mniej wiecej w których salonach można spotkać suknie Mori Lee? bardzo mi sie podobają ale niestety nie znalazlam adresu salonu który byłby na sląsku. wiecie jakie są tam ceny?bardzo wysokie? dzieki za odp ;)

Offline mamba_m Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.09.2010r.
a możecie mi powiedzieć mniej wiecej w których salonach można spotkać suknie Mori Lee?

z tego co dogrzebałam się na stronie europejskiej Mori Lee, to są salony w Częstochowie i Krakowie

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
salon sary jest na kościuszki w katowicach, prowadzą tam też komis sukien wiec możesz zapytać tam czy nie mają przypadkiem tych modelów

Offline chocolat Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.10.2009
hej,
ja mam di sprzedania białą suknię firmy Sarah (model 2918, rozmiar 36/38, wzrost 168cm + 7cm obcas).  Stan idealny, po czyszczeniu chemicznym, zakupiona w Rybniku w 2009r.   Zainteresowanym zostawiam numer gg : 8093716

Offline aga333 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.02.2010
Witam   ;)

Mam do sprzedania suknię Sarah 2916 - moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę! Mam 172 cm wzrostu a obcas miałam około 2 cm. . .  Rozmiar 38/40 (sklepowe 38 lekko poszerzona od pasa w górę ale i tak jest sznurowana).  Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na maila ab. ss@wp. pl a prześlę zdjęcia - odrazu zaznaczam że w katalogu suknia była ciemniejsza niż na żywo.  Moim zdaniem (i nie tylko moim) jest prześliczna i jakbym drugi raz brała ślub - nie zmieniłabym decyzji! ;)

Offline kasiek66 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Suknię z salonu Sarah - odkupie :)
18 października 2010, 15:47
Mam do sprzedania model 2915.
 Suknia jest przepiękna i w idealnym stanie, kolor biały.   Mam 166cm wzrostu+5 obcasik - razem długość była idealna.  Rozmiar 38 można powiedzieć na 36, bo była jeszcze zwężana, do tego posiada sznurowanie, dzięki czemu trzymała się na prawdę świetnie.   Do tego bolerko - klasyczny model i welon.   
Też nie zmieniłabym jej na żadną inną :)