e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kwietniowe Panny Młode 2010r.  (Przeczytany 3505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline osika_ Kobieta

• "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • data ślubu: 24.04.2010r
Kwietniowe Panny Młode 2010r.
8 grudnia 2009, 19:12
Cześć DZIEWCZYNY (i chłopacy)

Ktoś ślubuje w kwietniu?
JAk idą przygotowania? Wszystko już dograne na ostatnio guzik? Sukienki, bukiety, dodatki wybrane?

Stwórzymy wspólny wątek, w którym pomożemy sobie przejść bez "stresu" przez okres przygotowań :)

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
Odp: Kwietniowe Panny Młode 2010r.
17 grudnia 2009, 19:44
nie ma kwietnioweych panien młodych?

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 17.04.2010 godz.12.00
18 grudnia 2009, 21:58
Hej:) Ślubuje 17 kwietnia:) I prawie wszystko już mamy załatwione:)

Offline Monia20008 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 04.04.2010
3 stycznia 2010, 20:43
Witajcie dziewczyny,ja ślubuje 4 kwietnia ;D...mam sale,orkiestre,kamerzyste. w tym tygodniu ide ustalać menu i bede kupywac zaproszenia (w lutym wysyłam gością)no i sukienusia też na dniach juz bede przymierzać  :skacza: butki juz mam ;D    kwietniowe forumki co wy macie?Pozdrawiam

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
3 stycznia 2010, 23:05
Cześć
My jeszcze wszystkiego nie mamy. Sala, orkiestra zamówiona. Sukienka kupiona, czeka w salonie na przymiarkę ostateczną - marzec. W sobote odbieramy obrączki :) Wódkę też kupiliśmy. Fryzjer, kosmetyczka zamówiona. Pozostał garnitur PM do kupienia. I co jescze? Hmmm pod koniec kwietnia wizyta u księdza w dopełnieniu formalności, umówienie się z orkiestrą na dopięcie szczegółów. W lutym wizyta na sali żeby dopiąć reszta. I co jeszcze? Ech teraz pozostaje już tylko uzbierac kasę :P Aaaaa wiem. Barkuje mi butów, bolerka, welonu i rękawiczek. Mam z tymi oddatkami ogromny problem. Byłam też za bielizną popatrzęc ale moja wizyta w 10-15 sklapach zakończyła się fiaskiem - wszędzie ten sam wzór!!!! Porażka

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
4 stycznia 2010, 09:27
My mamy prawie wszystko załatwione- orkiestra, sala, alkohol, sukienka i dodatki,fotograf, zaproszenia, obrączki, nauki w kościele. Sprawy które chcemy załatwić w styczniu to- dokończenie zapraszania gości, kupno garnituru dla PM, zrobienie winetek, spisanie protokołu i wstępne umówienie sie z orkiestrą na przebieg wesela ;)

• użytkownik
4 stycznia 2010, 14:45
Obrączki mamy,fryzjer i makijazystka jest ;D ,co do koscieoła to wszystko juz też mamy,zaproszenia dzisiaj ogladalismy tylko musimy sie na coś zdecydowac,alkohol to pozniej a w miedzy czasie bede kupywac zawieszki na wódke naklejki itd.  musze jeszcze torta zamówić :o  to tyle dziewuszki jak i sie cos przypomni to napisze

• użytkownik
9 stycznia 2010, 21:55
Witajcie jak ida wam przygotowania juz coraz blizej macie stresa???  Wiecie co mój PM  wymyślił...hehe zastanawiałam sie w jakich  kolorach bedzie moja sala a ze mój PM jest kibicem Barcelony  wymyślił  iż sala,balony serwetki,świeczki beda koloru bordowo-granatowe.... ;D cieszy sie jak dziecko...:)na poczatku myślałam że to pomysł taki sobie ale teraz wiem że bedzie fajnie musi być nie...?   co  o tym sadzicie ?? jakiego koloru wy sale bedziecie miec???

Offline tatsel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2010
13 stycznia 2010, 12:53
Witam
moja data to 17. 04, która bardzo szybko się zbliża
sporo rzeczy załatwilismy w zeszłym roku, ale mimo wszystko pozostało jeszcze mnóstwo spraw do zrobienia :o
dzisiaj właśnie wybieramy się do księdza z dokumentami, bo czas najwyższy na zapowiedzi

• użytkownik
13 stycznia 2010, 15:32
tatsel  witaj  a co to te zapowiedzi ::)?? ;D

• użytkownik
13 stycznia 2010, 15:34
my jesnak sali nie bedziemy mieli w kolorach o których wczesniej pisałam poniewaz wczoraj bylismy ustalac menu i własciciel nam odradził mówł ze chyba bedzie za ciemno:(  no coż muszę myślec dalej :Kwasny:

• użytkownik
15 stycznia 2010, 21:56
kwietniowe co jest z wami?? nic nie piszecie przygotowania pewnie ida pełna para tak jak u mnie cały tydzien walczyłam z zaproszeniami chcem juz rozdac wszystkie zeby miec spokuj ;D cały dzien przez to zajety....ale zostało mi tylko z 15 no i do rozesłania kilka :brawo_2: następna sprawe bede miała załatwiona  :skacza:

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
16 stycznia 2010, 13:30
Ja też walczyłam cały tydzień. Wybieraliśmy zdjęcia do prezentacji i albumów dla rodziców w ramach podziękowań. Byliśmy dogadać szczegóły z zespołem i szukałam materiałów do winetek. pozdrawiam ciepło

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
16 stycznia 2010, 15:48
My wczoraj odebralismy obrączki :) Piękne, aż chciałby sie je założyć ale tylko mi bo mój R mówi ze obawia się czy przyzwyczai się do noszenia obrączki )on nie lubi żadnych takich gażetów na rękach i szyji). A co dalej? W sumie nie wiem za co się zabrac. Zaproszenia macie kupne czy własnoręcznie robione? chyba to jest kolejna sprawa do zrobienia no i ksiądz i chyba w końcu trzeba szczegóły na sali ustalić? czy to za wcześnie?

• użytkownik
16 stycznia 2010, 16:33
ja zaproszenia zamawiałam na allegro miałam robic ale  jakoś mi sie odechciało chciałam bardzo proste i takie tez zamówiłam ;D 

osika_ masz racje ja tez nie wiem za co sie zabrac!!!!!!!!! w przyszłym jade spotkać sie z orkiedtra i kamerzysta a pozniej to sie  zobaczy.....dziewczyny myslałyscie juz o wiązance jakiego koloru i z jakich kwiatów???Pozdrawiam

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
16 stycznia 2010, 19:52
Ja też zamawiałam zaproszenia z allegro. ;) Teraz w ciągu najbliższych dwóch tygodni idziemy spisać protokół do księdza, więc musimy iść do urzędu stanu cywilnego i do kancelarii po akty chrztu. Bukiet będę mieć z róż i orchidei w kolorze biało różowym ;D

• użytkownik
17 stycznia 2010, 19:33
kasia22    twoja wiazanka napewno bedzie piekna:))

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
18 stycznia 2010, 08:45
W moim odliczanku jest zjęcie, ale wkleje je też tutaj ;)Oto mój bukiet ;D

Offline tatsel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2010
18 stycznia 2010, 13:37
Cytat: Monia20008 link=topic=19095. msg1135675#msg1135675 date=1263393137
tatsel  witaj  a co to te zapowiedzi ::)?? ;D

no takie jak w kinie przed premierą filmu^^

kasia22- bardzo ładny bukiet, też coś podobnego będę raczej miała

ja mam za sobą dość pracowity weekend- wizyta u księdza, potem odwiedziny na sali weselnej, gdzie okazało się, że zmieniono kolor ścian, ale na szczęście na bardziej korzystny, no i  w końcu podpisaliśmy umowę na samochód

teraz przede mną wizyta w usc, dogadanie się z kobitką, która piecze ciasta i mnóstwo innych spraw  ::)

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
24 stycznia 2010, 18:25
Sporo macie już załatwione. Dziewczyny a jakie okrycie macie w kwietniu? Bolerka z długim rękawem., krótkim, koronkowe??

Bukiet chciałabym taki wyrazisty np. czerwony z białym albo kremem, albo może różowe kwiatki ale taki intensywny róż. Podobają mi się róże różnej wielkości albo storczyki i chyba te kawiatki będę miała w bukiecie. Nie iwem jeszcze czy kulka czy taki opuszczany. Macie jakieś propozycje.
Musze w tym tygodniu z księdzem nas umówic, z orkiestra i na sale wpasć zeby zapytać czy już czas ustalac szczegóły. O jejku i zaproszenia kupić.

• użytkownik
24 stycznia 2010, 18:49
ja zaproszenia juz mam  rozdane :skacza:     teraz czekam na potwierdzenia od gości:)))

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
24 stycznia 2010, 19:00
Fajnie masz, my daleko w polu bo dopiero listę gości zamknęliśmy

Offline jestem_wredna Kobieta

• honey bunny
  • użytkownik
  • data ślubu: 18.04.2009
24 stycznia 2010, 20:17
Ale Wam fajnie, dziewczyny - sama jestem kwietniową panną (w zasadzie już panią) młodą, tyle że z zeszłego roku :) Mogę Wam powiedzieć, że okres przygotowań do ślubu i wesela wspominam naprawdę super, więc cieszcie się z wszystkiego, co teraz przeżywacie, a czego kulminację będziecie miały w tym wielkim dniu.

Generalnie jako też ta kwietniowa służę radą i doświadczeniem :)

@Osika - co do bielizny to polecam wizytę w sklepie z profesjonalnym brafittingiem i szeroką rozmiarówką. Zajrzyj tutaj http://stanikowamapa.prv.pl/ w Bydgoszczy (o ile dobrze widzę, że stamtąd jesteś) jest co najmniej jeden sklep. Poza tym polecam odwiedzić te strony: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,100345656,100345656,Sklep_w_Bydgoszczy_.html (ogólnie całe forum, nie tylko ten temat) oraz balkonetka.pl

Pozdrawiam

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
24 stycznia 2010, 20:49
Dzieki jestem_wredna każda rada się przyda. Możesz powiedzieć z własnego doświadczenia jaką miałas pogode? lepiej brac bolerko z długim rękawem czy może taką futerkową etolkę albo bolerko z krótkim i rękawiczki do tego?

Offline jestem_wredna Kobieta

• honey bunny
  • użytkownik
  • data ślubu: 18.04.2009
24 stycznia 2010, 21:48
Ja miałam akurat ładną pogodę - było dość ciepło i słonecznie, trochę tylko chmurek i nie padało.
Ja miałam bolerko koronkowe z rękawkiem 3/4, a do tego futerkową narzutkę, którą miałam na sobie gdy byłam na dworze (czyli w czasie podróży i zdjęć plenerowych w dniu ślubu). Tydzień później, gdy mieliśmy drugą, obszerniejszą sesję plenerową już narzutki nie zakładałam tak było ciepło.

Pogodę w kwietniu trudno przewidzieć, ale wydaje mi się że takie rozwiązanie jest najlepsze i uniwersalne - bolerko z rękawkiem plus jakaś cieplejsza narzutka w pogotowiu.

P.S. Mi osobiście rękawiczki średnio się podobają, ale wiadomo - co kto lubi :)

• użytkownik
witajcie  co do tego bolerka ja mam na 3/4 z cienkiego materiałku ale chyba wyporzyczę lub kupie cos z futerkiem wiadomo jak to w kościółku..a pozatym słyszałyscie ze ze na koniec marca ma jeszcze byc zimno...:(oby nie!!!!!!!!

Offline Aniaa Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.04.2010
Czesc dziewczyny :):)

Nie widziałam wcześniej tego wątku, ale jak już znalazżam to i mnie tu nie może zabraknąć :)

Co do bolerka, to myślę, że bezpieczniej będzie mieć w pogotowiu z długim rękawem. Pogodę w kwietniu trudno przewidzieć, jak wcześniej wspomniano, więc lepiej być przygotowanym.

A co do prognoz na koniec marca, to ja mimo wszystko baaaardzo liczę, że jednak będzie (w miarę) cieplo :)

P.S. Osika_ super data ślubu ;);)

Offline osika_ Kobieta

• bywalec
Czyżbyś miała tez w tym samym dniu? Jak przygotowania? Protokół spisany?

Offline Aniaa Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.04.2010
A w tym samym :)

Przygotowania pomału do przodu, ale jeszcze duuużo przed nami do załatwienia.

Protokół w następnym tygodniu spisujemy. A Ty już po?:)