e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: SIERPNIOWE PANNY MŁODE 2010  (Przeczytany 13890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KaroLLA K.J K.G Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.08.2010
SIERPNIOWE PANNY MŁODE 2010
5 grudnia 2009, 22:42
No i czemu jeszcze nie mamy tu swojego wątku to się mocno zastanawiam :):D

A więc Kochane wpisujcie się !!! Będziemy się potem wspierać jak będzie nadchodził wielkimi krokami ten magiczny sierpień 2010:)

28 SIERPNIA 2010

kTO NASTEPNY ??:)  :skacza:

Offline Izia2 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21-08-2010
Odp: SIERPNIOWE PANNY MŁODE 2010
9 stycznia 2010, 22:45
Nastépna ja :) tydzien przed Toba :) Pozdr

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
12 stycznia 2010, 22:06
Bardzo dobry pomysl  z tym watkiem :)

Ja 7 sierpnia wiec ide na pierwszy ogien w sierpniu :)

Ciekawe czy mozna juz jakos przewidziec pogode na sierpien 2010  ;D  ;D  ;D

Offline beety Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: ???2010
14 stycznia 2010, 23:00
oleandro ja tez  7  sierpnia 2010  ;D ;D ;D

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
15 stycznia 2010, 11:17
ja też 7 sierpnia 2010 :)

faktycznie idziemy na pierwszy ogień  :)
co do pogody to w zeszłym roku byłam u kuzyna i było tak piekielnie gorąco, że każdy marzył o deszczu (sala bez klimy - remiza) i w sumie nawet jakby miało padać to w sumie w sierpniu to taki ciepły deszczyk będzie (a przynajmniej się tak pocieszam)  :)   

dziewczyny a zdjęcia plenerowe macie w dniu ślubu czy w jakimś innym?

Offline kate86 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.08.2010
15 stycznia 2010, 11:21
hej, również przyłączam się do wątku,

21. 08. 2010

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
15 stycznia 2010, 18:48
oj, ja bardzo bym chciala piekna pogode :) u nas na sali jest klima a do tego obok sali  ogrod z laweczkami i altanka do posiedzenia wiec piekna pogoda wskazana

My plener planujemy we wtorek po slubie. Nie chcemy w dniu slubu bo przed msza za malo czasu jak rowniez nie chcemy znikac z wesela :)

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
18 stycznia 2010, 11:53
jeżeli chodzi o plener to my wstępnie umówiliśmy się na jakiś dzień po ślubie, jednak chcemy gdzieś wyjechać i tak zastanawiamy się czy nie lepiej wszystko w jeden dzień odbębnić i później spokojnie wyjechać. W sumie to ślub mamy na 12 więc goście się nami nacieszą później możemy zniknąć na trochę.

nie wiem jak wy ale ja mam ciągłe wrażenie, że o czymś zapomnę....

Offline OlaSzelag Kobieta

• Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • data ślubu: 07.08.2010
18 stycznia 2010, 19:54
Ja też mam ślub 7.08.2010 więc pozdrawiam sierpniowe Panny Młode!!!

Ja w plener wybieram się przed Ślubem mamy ceremonie w kościele na 17,30 wiec na zdjęcia jedziemy o 14 chciałam odwrotnie ale niestety sierpniowe terminy są bardzo oblegane i chyba za późno się zdecydowałam przejść do kościoła w sumie 1 rok wcześniej ale niestety nie wystarczyło!!

Tak się zastanawiam czy nie przyniesie mi to pecha ale cóż nie wieże w przesądy a w innym terminie nie mogę bo zaraz następnego dnia wyjeździjmy trochę odpocząć a sukienka z wypożyczalni i rodzice oddadzą jak nas już nie będzie!!

Co do pogody proponuje wspólne zaklinanie żeby nad całą Polską było ŚLICZNIE!!!!! i ciepło

Offline beety Kobieta

• nowicjusz
19 stycznia 2010, 01:08
my  wybieramy sie  na plener  po weselu   na tygodniu.  mysle  ze tak bedzie najlepiej  bo plener amm  ok  70 km od miejsca  wesela  w jedną strone  takze  samo to ponad  2h zajmie dojazda nie chce opuszczac  gosci  i  tracic zabawy.
moja sala  jest  bez klimy  :( ale to taka  duza  wysoka sala  jak w szkole sportowa hala.  wiec mysle ze nie bedzie tak zle w upale.

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
19 stycznia 2010, 11:41
u nas nawet przed kościołem nie wchodzi w grę bo mamy kościół na 12 :) jednak ja nie chciałabym żeby mnie mój narzeczony widział przed cała ceremonią i tu nie chodzi o jakieś przesądy po prostu bym nie chciała. Chcę żeby po raz pierwszy zobaczył mnie jak przyjedzie mnie wykupić  ;D

my sale też mamy niby bez klimy ale podobno jest tam chłodno w lecie .... restauracja jest niby nowa ale słyszałam narazie same pozytywne opinie i obym się nie sparzyła.

70km do pleneru to faktycznie kawał drogi jednak jeżeli jakieś fajne widoki to dlaczego by nie :) 

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
19 stycznia 2010, 15:12
Co do pogody proponuje wspólne zaklinanie żeby nad całą Polską było ŚLICZNIE!!!!! i ciepło
POPIERAM!!!  ;)

beety a gdzie planujecie plener? jakies ciekawe miejsce?

Chcę żeby po raz pierwszy zobaczył mnie jak przyjedzie mnie wykupić  ;D

jak wyglada wykup narzeczonej???

Offline beety Kobieta

• nowicjusz
19 stycznia 2010, 18:57
ja tez nie chciałabym eby mnie widział w suknii prze weslem.  niebyłoby juz wtedy  tego elementu zaskoczenia i niespodzianki  ;D

plener mamy  na zamku w Krasiczynie ( i w jego ogroach) który należy  do najpiekniejszych zamków   w Europie.

• użytkownik
19 stycznia 2010, 19:44
Ja swoją sukienkę wybierałam razem z PM i mama wiec już widział jak w niej wyglądam ja jestem dla siebie zbyt krytyczna a jemu wszystko się podoba w co się ubiorę więc miło było mieć mamę która była tą rozsądną i PM zachwyconego tym jak wyglądam nie zależnie od przymierzanej sukienki było zabawnie!!

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
19 stycznia 2010, 21:35
Beety piekny ten zamek, ale niestety zbyt daleko ode mnie  ;)

OlaSzelag musze przyznac ze pierwszy raz czytam ze ktos wybieral sukienke z narzeczonym, ale na pewno to ma swoje dobre strony :) przynajmniej masz jego blogoslawienstwo w tej kwestii  ;D

• użytkownik
20 stycznia 2010, 08:19
Pojechałam po sukienkę do Salonu do Żnina nie mam prawka wiec i tak musiał mnie zawieść a jak już był głupio było pozwolić mu czekać w samochodzie. Ale nie żałuje a sukienka podoba nam się obu a ja od razu mogłam sprawdzić czy nie jest spódnica za sztywna u mojej kuzynki kiecka była tak dziwnie szyta że podczas pierwszego tańca nieźle się nagimnastykowali żeby móc zatańczyć.

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
20 stycznia 2010, 12:11
Wykup panny młodej to taki zwyczaj śląski, że Pan młody przyjeżdżając po panią młodą zanim wejdzie do jej mieszkania to musi za nią odpowiednio zapłacić. Świadek Pani młodej się z nim licytuje ile może dać za Panią młodą zaczynają od grosików, a kończą najczęściej na ruloniku pieniędzy (który wraca do Pana młodego- jest to kasa na zespół lub coś takiego) ogólnie jest to bardzo fajna i śmieszna zabawa  :) a u Was jak wygląda moment jak Pan Młody przyjeżdża po Panią młodą? 

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
20 stycznia 2010, 13:15
Bardzo fajny ten wykup Panny Mlodej  ;D  ;D  ;D U nas nic takiego nie ma  :( Po prostu Pan Mlody przyjezdza z kwiatami, caluje  ;D i jest blogoslawienstwo :)

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
21 stycznia 2010, 09:26
szkoda, bo przyznam, że to często bardzo rozluźnia sytuację i to takie oczekiwanie na panne młodą i nagle wchodzi i wszyscy goście chcą ją widzieć jest się bardzo w centrum uwagi  ;) ale trwa to niestety trochę czasu także ja muszę być już gotowa co najmniej o 10.30, mimo, że ślub mamy na 12.

dziewczyny a macie już piosenkę na pierwszy taniec?

Offline beety Kobieta

• nowicjusz
21 stycznia 2010, 14:35
dokładnie u nas na podkarpackiu  tez sie z tym spotkałam.
tzn  moze nie w miescie ale poza  zawsze jest  wykup PM.
i teraz nie iwem  Ja mieszkam w RZeszowie a Pan Młody poza. on chce wykupu, grajków pod domem ale ja raczej nie.  :o i pojawia sie problem.  :-\ który nie wiem jak rozwiązać .

moja piosenka to :
Za miłośc mą-weekend

piosenka dla rodziców:
 to dzięki Wam -Preludium .  (całkiem inne i nie tak popularne jak  ''cudownch rodziców mam'')

Offline beety Kobieta

• nowicjusz
21 stycznia 2010, 15:36
lub klasycznie bardziej :
 Robie wialiams -angels  ale  pewnie jesczze  1000 razy zmienie zdanie.

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
21 stycznia 2010, 18:13
to ja tez sie dolacze, jesli mozna. Slubujemy 21 08 i dzis jest rowne 7 mies:)

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
21 stycznia 2010, 21:01
witaj Ajka

beety a dlaczego nie chcesz tego wykupu? mi sie wydaje ze to fajna sprawa :)

Offline aaguss Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.2010
24 stycznia 2010, 19:01
Witam Was.

Ja również jestem na pierwszm ogniu 7 sierpień2010 i powiem szczerze że jeszcze nic nie mam zaplanowane.  Dopero zaczne od lutego poszukiwania. . . :) Mam nadzieje że się wyrobię. . .

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
25 stycznia 2010, 09:06
Ajka Aaguss :hello:

beety dzięki za informacje  :) posłucham sobie Twoje piosenki, bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać a w sumie teraz jeszcze jest czas na to by o takich sprawach myśleć, bo później to już totalny zawrót głowy będzie.

AAguss masz wycięte nerwy ja bym nie mogła tak spokojnie do tego podejść. Sale przynajmniej masz?

• użytkownik
25 stycznia 2010, 10:33
aaguss - podziwiam twoje stalowe nerwy!!

Ja sale, Dj i fotografa musiałam rezerwować 1,5 roku wcześniej za namowa koleżanki która miała wesele troszkę szybciej wzięłam się za to bo jak mówiłam sierpień w słuchawkę to niektórzy mieli już zarezerwowane terminy!!

Teraz mogę spokojnie zająć się duperelami winietki wizytówki itp tort czy bukiet ślubny poczeka do maja lub czerwca.

Offline aaguss Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.2010
25 stycznia 2010, 19:38
Powiem szczerze że też się obawiałam że za póżno się zabrałam ale wykonałam pare telefonów i mam już w 3 miejscach sale zarezerwowaną.  tylko musze znaleźć czaś i pojeździć i pooglądać i się wkońcu zdecydować!!

Trzymajcie kciuki żeby wszysko się udało.  :)

Offline listek Kobieta

• entuzjasta
26 stycznia 2010, 07:52
oj trzymamy trzymamy  :)

no my salę musieliśmy załatwić prawie dwa lata wcześniej i w sumie dopasowaliśmy termin do sali, bo na lato 2010 były wtedy wolne 3 weekendy..... a że gdzieś tam myśleliśmy żeby to był 7.08 to od razu podpisaliśmy umowę.

Offline kijanakijana Kobieta

• nowicjusz
26 stycznia 2010, 21:54
Witam w wątku sierpniowym, nasz wielki dzien to 21.08, chcielismy pod koniec Sierpnia z nadzieją, że bedzie juz troche chłodniej niż w srodku lata, ale to się okaże...
Co do planowania, z wiekszych rzeczy mamy juz wszystko załatwione, sukienka rowniez zamowiona. Zamierzam zabrac sie za tworzenie zaproszen jak tylko znajde chwile wolnego :) mamy 7 miesiecy wiec mam nadzieje sie wyrobic!
Jesli chodzi o tzw. first dance, na dzien dzisiejszy jest to Michał Bajor - Taka miłość w sam raz, chociaz moj B twierdzi ze ta piosenka brzmi jakby byla o krasnoludkach :) a mi sie podoba bo jest taka radosna  :D

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
29 stycznia 2010, 22:22
Ja rowniez bardzo lubie ta piosenke (wlasnie sobie wlaczylam plyte Bajora :) ) nigdy nie pomyslalam ze to jest piosenka o krasnoludkach  ;D  ;D ale to oznacza ze Twoj narzeczony ma swietne poczucie humoru  :razz:

Tak przy okazji, moim zdaniem, nie jest to latwa piosenka do tanca bo jest dosc szybka i liczona na dwa.