Autor Wątek: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego  (Przeczytany 15340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KamilBig

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12 czerwiec 2010
PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« dnia: 1 Grudnia 2009, 14:29 »
Witam Serdecznie  :)

Zgóry powiem ze jestem tu pierwszy raz, gdyż szukam zespołu muzycznego
i natknąłem się na te forum. (pół roku temu narzeczona szukała i może się tu też zarejestrowała)
Z racji tego iż siedze w domu po operacji nogi, staram się poratować sytuację. . .
a mianowicie wesele jak w profilu 12. 06. 2010, sala juz jest, fotograf, autko, kościół też jest. . .
lecz zespół wczoraj zadzwonił i powiedział ze zwracają nam zaliczkę i nie zagrają u nas.  :o
Po długiej kłótni przez telefon wyszło ze ktoś z rodziny jednego z muzyków że tak powiem
"przebił" naszą ofertę. . .  (niestety wpłaciliśmy im zaliczke, a umowa miała być w grudniu spisywana)

Tak więc gorzej być nie może, narzeczona wczoraj ryczała cały wieczór ze wesele sie sypło.  :'(

Jeżeli jesteście w stanie pomóc to szukam zespołu muzycznego, który dobrze zagra i poprowadzi
jakieś fajne zabawy.  Najlepiej zeby to był sprawdzony zespół i w miare waszej wiedzy z wolnym terminem.  
Zresztą każdy namiar obdzwonię i sprawdzę bo sprawa jest straszna.

Może być zespół nawet z dalszych okolic niż śląsk, o ile dojedzie, za dojazd mozemy dopłacić,
bo to juz nie kwestia kasy lecz znalezienia wolnego terminu :( (no dobra, kasa to moze tez tak do maks 4 tys zł)

BĘDE WDZIĘCZNY ZA POMOC i WSZELKIE NAMIARY.  ???

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Grudnia 2009, 17:19 »
no to,że tak powiem macie kiepską sytuacje bo wesele juz niedlugo...ale co to za zespol takie swinstwo wam zrobil?Moze napiszesz zeby nas ostrzec....Znajdz na necie zespoł Kaprys z Mikołowa i zadzwoń do nich,Akord Katowice,Odłam Zabrze,Takie Trio Sosnowiec,Wnukowie z Dg,Song Chorzów,Motiv Częstochowa,Sekret Zawiercie................ mam nadzieje,ze w czymś pomoglam....zycze powodzenia i daj znac jak poszlo


Offline KamilBig

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12 czerwiec 2010
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Grudnia 2009, 12:41 »
Witam ponownie, Dziekuje za podpowiedzi, lecz niestety okazalo sie ze tylko Wnukowie z Dąbrowy Górniczej są dostępni, w czwartek lub piątek jedziemy ich odsłuchać. . .  niestety z płytek jak narazie, dopiero przed sylwestrem bedzie mozna chyba ich na zywo posłuchać.
Może jakies opinie macie na ich temat.

Dodatkowo czekam jeszcze na informacje od zespołu Tequila-band. . .  moze ktos ich słyszał?

jak widac szukam raczej liczniejszego zespołu. . . .  bo na sali jest tak jakby scena i dwie osoby by się mogły stracić . . .  :P

Choc tez czekam aby zobaczyc zespół Echo z okolic zagłębia, moze o nich ktos cos słyszał??

Bede wdzięczny za podpowiedzi.
o Wnukach słyszałem od znajomego troszke dobrego, ale i tak bym chcial to sprawdzić.

Pozdrawiam Serdecznie.

PS.  Nawet nie wiecie jak się narzeczona ucieszyła jak w koncu jakichś zespół powiedział ze ma wolne.
Dlatego jeszcze raz dzieki :)

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Grudnia 2009, 12:45 »
wiesz nie wydaje mi sie ze sie pogubią bo my tez mamy tylko dwoch gosci w zespole i nie raz widzialam dwoch na duzej sali i bylo ok...najwazniejsze zeby sie goscie dobrze bawili


Offline KamilBig

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12 czerwiec 2010
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Grudnia 2009, 00:27 »
niechce zakładać nowego tematu, napisało do nas troszke zespołów, chciałem się zapytać o jeden zespół i co ewentualnie o nim sądzicie? moze ktos ich słyszał albo cos?
Zespół Calipso są z dąbrowy górniczej, jest ich 5 osób, klawiszowiec, saksofon, gitara, kobieta wokal i perkusista.

Offline savia99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudnia 2009, 11:25 »
Powiem tak,jak chcesz mieć zepsute wesele to bierz  :-\ Byłam jakiś czas temu na weselu gdzie grali i młodzi byli bardzo rozczarowani tym zespołem,pani młoda się popłakała nawet. Robili jakieś durne zabawy ze skakaniem po krzesłach i miotłą, a poziom gry no cóż  :-X

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudnia 2009, 10:17 »
savia99, z Twojej wypowiedzi wynika, że to była WIELKA TRAGEDIA.  Nie mogę sobie jakoś tego wyobrazić. Nie ma kapeli, która przypadłaby do gustu wszystkim, ale żeby Pani Młoda płakała? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Offline savia99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudnia 2009, 17:28 »
Młoda się popłakała,bo zespół zrobił po swojemu podziekowania dla rodziców nie pytając młodych o zdanie,chociaż wcześniej uzgadniali,że dadzą znać zespołowi jak będą mieli gotowe prezenty no i miały być jeszcze pozostałe podziękowania (dla chrzestnych,świadków). Poza tym przy jednej zabawie dziewczyna spadła z krzesła, na którym kazano jej stać i o mało by się to nie skończyło szpitalem. W dodatku oczepiny też były okropne,śpiewali jakieś głupie przyśpiewki,a potem kazali coś młodym czytać, w ogóle się to nie kleiło. Już nie wspominając o tym głupim konkursie z kręceniem wokół miotły. Młodzi po tym weselu powiedzieli tylko tyle,że nikomu tego zespołu nie polecają. Oczywiście każdy zrobi jak chce i mogłam wcale tego tu nie pisać,no ale ktoś prosił o opinie,a ja sama w tej chwili poszukuję zespołu na swoje wesele i wolałabym wiedzieć takie rzeczy nim ktoś mi zepsuje wesele. Autor i tak sam zdecyduje, ja po prostu piszę co myślę,co widziałam i co usłyszałam. Nie chce komuś na siłe psuć opinii,jak się komuś podoba to ok. Tak mi się tylko przypomniało to wesele jak zobaczyłam nazwe zespołu w tym temacie ;)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Grudnia 2009, 08:47 »
savia99 Twoja opinia jest bardzo cenna. Powinien to być sygnał dla kapeli, że zabawy, które prowadzą nie koniecznie muszą się podobać . Są rózne wesela i różni goście. Zabawy powinny być prowadzone (o ile jest taka potrzeba bo czasami w ogóle nie ma zabaw) pod gości. Cała sztuka polega na tym, aby zespół wybrał takie zabawy , które zostaną przez nich zaakceptowane . Jeżeli są jakieś w tym kierunku uzgodnienia z Młodymi to żelazną zasadą jest aby się ich trzymać. Można Młodym zasegurować, że należy wprowadzić jakieś zmiany z takiego czy innego powodu, ale tak i tak to Młodzi decydują. Z tego co zrozumiałem to wielkim błędem zespołu było, że pomimo ustaleń z Młodymi zmienili zasady i poprowadzili konferansjerkę po swojemu. Moim zdaniem zespoły, które tak robią są w siebie tak zapatrzone, że nie dopuszczają myśli iż ktoś inny może mieć o nich inne zdanie. Savia99 ciekawy jestem jak sprawa wyglądała pod kątem ich grania. Jak goście odbierali ich kunszt muzyczno-wokalny i co mówili. Może pod względem muzycznym są w porzo?

Offline savia99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Grudnia 2009, 11:54 »
W zupełności się zgadzam z tym podsumowaniem. No a jeżeli chodzi o granie to słyszałam jak pan młody pytał gości czy oni fałszują czy tylko mu się wydaje:D Nie jestem jakąś znawczynią,ale zachwycona nie byłam.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Grudnia 2009, 14:41 »
Rozumiem, dzięki :Daje_kwiatka:

Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Grudnia 2009, 07:52 »
Zespół muzyczny Bas z Katowic.

Offline sony
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Grudnia 2009, 11:55 »
Polecam zespół silver z sosnowca.
widziałem ich na zabawie andrzejkowej i naprawdę fajnie grają

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Grudnia 2009, 14:01 »
TomaszKatowice
nowicjusz

 Offline

Wiadomości: 26

Skąd:



     Zespół muzyczny Bas z Katowic -opinie:
« : Listopad 01, 2009, 21:07:31 » Cytuj 

--------------------------------------------------------------------------------
Proszę o opinie na temat Zespołu muzycznego Bas z Katowic. 


Tomaszu z Katowic, nie lepiej od razu napisać, że polecasz swój zespół w którym grasz?. Tak byłoby uczciwiej ;). W  poście zacytowanym wyżej pytasz się o zespół Bas z Katowic sugerując, że ich nie znasz. Na jakiej podstawie ich polecasz?.

Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Stycznia 2010, 09:01 »
Jeszcze raz polecam Wam osobiście sprawdzić ten zespół. Nie sugerujcie się czyjąś opinią. Posłuchajcie zespołu na żywo w restauracji Cappuccino w Parku Chorzowskim na terenie Ośrodka Harcerskiego :-)


Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Stycznia 2010, 09:09 »
A jeszcze jedno Zespół Bas znam bardzo dobrze i chciałbym znać opinie innych  :-) Dlatego umieściłem taki temat na forum.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Stycznia 2010, 11:34 »
Tere, fere... ;) Nie z nami te numery :ziew:

Offline TomaszKatowice

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Stycznia 2010, 13:30 »
:-)

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Stycznia 2010, 11:57 »
Witam u nas grał zespoł z Lublina,ale jestesmy z nich naprawde zadowoleni,wspaniali ludzie,super wesele mielismy dzieki nim,troche zapłacilismy,ale jakbym miała brac slub raz jeszcze to znowu bez wahania zarezerwowałabym u nich termin :)

Offline KamilBig

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12 czerwiec 2010
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Stycznia 2010, 16:15 »
Cytat: epox link=topic=19027. msg1137689#msg1137689 date=1263553039
Witam u nas grał zespoł z Lublina,ale jestesmy z nich naprawde zadowoleni,wspaniali ludzie,super wesele mielismy dzieki nim,troche zapłacilismy,ale jakbym miała brac slub raz jeszcze to znowu bez wahania zarezerwowałabym u nich termin :)

hej, a jestes w stanie podać namiary na ten zespół? Moze byc w prywatnej wiadomości :)

Offline Jowita2807
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.04.2010r
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Maja 2010, 21:13 »
witam. Jestem tu nowa ale musze sie z wami czyms podzielic. od niedawna jestem mezatka musze wam polecic zespol AVENSIS. jestem ogromnie z nich zadowolona a goscie wprost zachwyceni. z tego co wiem to maja cos jeszcze terminow na 2010r wiec warto pytac naprawde.  avensis_orkiestra@interia. pl numer telefonu niestety zgubilam. powodzenia.

Offline Amelkas
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Maja 2010, 19:58 »
Witam, mogę polecić nowy zespół, który grał u mnie na weselu w grudniu 2009 i muszę powiedzieć, że było cudownie trochę się z mężem baliśmy bo na stronie maja raczej ambitniejsze kawałki a u nas było dużo starszyzny ale jak się okazało grają zdecydowanie pod gości i wszyscy się świetnie bawili.   Dopiero wchodzą na rynkek więc mogą mieć jeszcze wolne terminy.   Podaję stronkę nie podajemy adresów stron www. Proszę przeczytać REGULAMIN
Pozdrawiam, Alicja
« Ostatnia zmiana: 8 Maja 2010, 11:42 wysłana przez Maja »

Offline Agacia_85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Maja 2010, 14:29 »
Cześć dziewczyny.  Może zacznę od tego, że jestem nowa na Forum. 
Bardzo proszę o namiary na jakiś super zespół.  Wasze opinie są dla mnie bezcenne :D

Offline marco
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Maja 2010, 23:08 »
Hejka !
Ja będę polecał zespół INTROBAND  z Będzina .  Byłem na dwóch imprezach i nie mogłem zejść z parkietu .  Dobrze dobrany repertuar , rewelacyjne brzmienie ,pełen profesjonalizm .  Kapela 5 osobowa .  Nie wiem jaki koszt imprezy ale warto .

Offline magda_lena_tt

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • sala jest , kapela jest .... będzie impreza :D
  • data ślubu: 25.VI 2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Maja 2010, 16:07 »
a ja polecam zespół MIDNIGTGROOVE, mam z nimi umowe , cena hmmm mysle że warta świeczki :)  graja naprawdę super i z tego co widziałam na weselu na którym ich podgladalismy ponad 2 godziny z moim M są super , normalnie nogi nam się rwały do tańca hehehe
jak chcecie namiary moge napisać na priva
 

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Maja 2010, 09:02 »
O jakiej kwocie mówimy? ;)

Offline jolaa71

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ???
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Maja 2010, 17:02 »
 :)Hej
Ostatnio pracoałam na weselu, na który grał zespół Cabrio, byli rewelacyjni!!!! Swietny repertuar, zabawy i umieli wszystkich zachęcić do tańca!!

Offline magda_lena_tt

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • sala jest , kapela jest .... będzie impreza :D
  • data ślubu: 25.VI 2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Maja 2010, 20:38 »
MIDNIGTGROOVE liczą sobie 3900  ::)

Offline HIPCIO
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #28 dnia: 4 Czerwca 2010, 00:24 »
Marco a znasz cenę INTROBAND? Chcielismy porównać . . .

Offline magda_lena_tt

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • sala jest , kapela jest .... będzie impreza :D
  • data ślubu: 25.VI 2011
Odp: PILNIE Szukam Zespołu Muzycznego
« Odpowiedź #29 dnia: 4 Czerwca 2010, 13:07 »
Introband liczy sobie 4500 , wiem bo też do nich dzwoniłam