e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: o której godzinie najlepiej ślub ?  (Przeczytany 60803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: o której godzinie najlepiej ślub ?
7 października 2008, 16:05
lepiej 15-ta niz 19-ta bo to juz stanowczo za pozno

Offline domisia82 Kobieta

• bywalec
7 października 2008, 17:38
ja wymyśliłam sobie godzine 16 bo wydawała się najbardziej optymalna, ale tata mojego P. mówi, że to za późno bo wesele jest bez poprawin. Może faktycznie lepiej na 15stą   :?: :?: :?:  Msza plus minus do 16, potem życzenia i takie tam, na sali bedziemy koło 17, potem powitanie, zanim goście usiądą, obiad i pierwszy taniec to zabawa zacznie się chyba przed 19, wiec ta 15sta nie byłaby chyba aż taka zła. Sama już nie wiem  :-\  :drapanie:

rybkawiedenka

• Gość
8 października 2008, 08:43
Ja uważam ze im pozniej tym lepiej.

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
8 października 2008, 22:31
a ja juz teraz. . .  wrecz odwrotnie:)))
po pierwsze sesje w plenerze mamy w inny dzien. . . juz z obraczkami na dloniach, bez stresu na luzie i w niekonwencjonalnych miejscach, takze pozniejszy slub w kosciele nie jest mi potrzebny
po drugie nie wytrzymalabym czekajac do 19!!!!! chyba by makijaz mi splynal od tego upalu w czerwcu:)
po trzecie chce cieszyc sie tym dniem jak najdluzej dlatego warto go zaczac wczesniej:))))))))
juz nie moge sie doczekac!!!!

• bywalec
9 października 2008, 23:36
Ewiszka coś w tym jest, sama zaczynam sie nad tym zastanawiać  :drapanie: chciałam ślub na 16sta, ale teraz zastanawiam się nad 15stą, w końcu ślub ma sie tylko raz w życiu (przynajmniej teoretycznie  ;D) i można dłużej cieszyć sie tym dniem, a nie chodzić w nerwach i czekać na tą godzinę.

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
10 października 2008, 22:57
domisia82 i tak trzymaj...wogle sie nie zastanawiaj i wybieraj 15:)wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazujaze to godzina idealna:)))
pozdrawiam:)
daj znac jak juz cos postanowisz:)

rybkawiedenka

• Gość
11 października 2008, 23:39
Mnie się zdażyło być na wesely i ślubie na 14 i przed północą 4/5 gości pojechało do domu.

Offline Madzior23 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26 wrzesień 2009
12 października 2008, 10:21
Rybkowiedenko ja miałam taką samą sytuację szwagierka wychodziła za mąż o 14 i do północy to już mało kto wytrwał nie mówiąc o późniejszych godzinach...

Offline sssmakija Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 20.06.2009
13 października 2008, 22:49
Ja za chwilkę oszaleję - mamy zaklepaną w Kościele godzinę 18.30. Jak dla mnie to bardzo późno, na sali będziemy o 20. Coprawda to czerwiec, ale ja też chciałabym swoim weselem nacieszyć się trochę dłużej...Ale nijak nie mogę przekonać mojego S. Uprał się i tyle, a kiedy pytam o argumenty czemu akurat 18.30 odpowiada 'bo mi ta godzina pasuje'  >:(

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
13 października 2008, 23:03
sssmakijaporozmawiaj z nim moze,przeciez to nie tylko jemu ma godzina pasowac ,ja osobiscie uwazam ze to panna mloda powinna miec wieksze zdanie na ten temat bo:

-to ty rano idziesz do fryzjera
-ty bedziesz miec makijaz zrobiony wczas rano i po calym dniu on juz nie bedzie tak swiezy
-poza tym ja sobie nie wyobrazam wytrzymac do 18:30 caly dzien widzac ze to moj dzien

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
14 października 2008, 08:41
Jak już pisałam wcześniej, zdecydowaliśmy się na godz.16. Z różnych względów, o których już też pisałam. Ale pomału zaczynam wątpić, czy ze wszystkim zdążymy. Fryzjer, makijaż i jeszcze sesja fotograficzna w plenerze. Fotograf polecił nam fajne miejsce, ale kawałek drogi od nas i nie wiem, czy się na nie decydować. Ale pewnie tego dnia nię będę w stanie długo spać i możliwe, że się wyrobimy ze wszystkim na czas :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
14 października 2008, 08:50
sssmakija być może jeszcze podziękujesz małżowi za tę godzinę, szczególnie jak będzie gorąco ;)
Ja brałam ślub w sierpniu o 18 i dzięki Bogu, ze wszystkim zdążyłam - włącznie z sesją w studio przed ślubem, nie musiałam wstawać bladym świtem, żeby się uczesać i umalować (dzięki temu człowiek wypoczęty, wyspany).
Sporo jest plusów tej godziny, poza tym latem to jak środek dnia. Jakbyś ślubowała jesienią to owszem, 15-16 wręcz wskazna.

Offline asashia Kobieta

• entuzjasta
14 października 2008, 15:39
myślę, że ta 18:30 wcale nie jest złym pomysłem-oprócz tego co napisała Maja, dodatkowym argumentem jest taki wieczorowy nastrój-byłam na weselu-które się zaczynało póżno-i było tak uroczyście...a zabawa przecież jest do rana...z pewnością nie będziecie czuc niedosytu:)
wiem, ze dla ludzi obsłubujących imprezy (fotograf, kamerzysta, dj...) tez jest to lepsze rozwiazanie-bo czesto takie wczesne wesela mają tendecje wymęczenia...i to nie ich samych -ale gości-przez co gorzej jest tych gości przez nich "obsługiwac"

my natomiast ślubujemy zimą o 17...i tez to ustalilismy z premedytacja-bedzie już ciemna noc o tej porze...ale chcieliśmy tak romantycznie-po świetach beda wszedzie migotały lampki choinkowe i latarnie...jakby spadł śnieg to już w ogóle bajka by była...dziewczyny trzymajcie kciuki za Nasz śnieg;)
pozdrowionka
Niezmiennie rozczula mnie etykietka-którą zabrałam z porodówki z łóżeczka córeczki: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne... Zostałam Mamą! Mam w końcu swoje upragnione niebo!

Offline Madzior23 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26 wrzesień 2009
14 października 2008, 16:04
Asashia ja trzymam mocno ;D mhm taki klimat zaczynam Ci zazdościć  ;)

Ja znowu mam problem wybraliśmy z moim R godzinę 16 ta godzina nam odpowiada bo ja sobie zdążę na spokojnie z fryzjerem i w ogóle za to jego rodzice uważają, że to jest za późno i bardzo nas proszą o godzinę 15 jak dla mnie za wcześnie...chyba będziemy musieli powiedzieć im, że u księdza 15 jest już zajęta albo się pokłócić  :P w każdym razie jak na wrzesień wydaje mi sie 16 w sam raz...

rybkawiedenka

• Gość
14 października 2008, 16:55
Mardzior ja brałam 2 śłuby we wrześniu i oba ok 16 i było idealnie za każdym razem!

Offline asashia Kobieta

• entuzjasta
14 października 2008, 18:03
dzięki dzięki Madzior:)
16 tez jak dla mnie brzmi dobrze we wrześniu....pamiętaj, że zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało...wszystkim nie dogodzisz-a to Wasze święto w końcu-nasza rodzina nas też o mało co nie zjadła, że w grudniu się pobieramy:) my uparci im powatarzamy, że to idealna data- i bardzo się z tego cieszymy:)
Niezmiennie rozczula mnie etykietka-którą zabrałam z porodówki z łóżeczka córeczki: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne... Zostałam Mamą! Mam w końcu swoje upragnione niebo!

Offline sssmakija Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 20.06.2009
16 października 2008, 16:47
Udało się się przekonać narzeczonego do zmiany na 17, ale co z tego skoro ta godzina już zajęta  :'( :'( :'(

Offline ikusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 31-05-2008
17 października 2008, 16:36
Dziewczyny nie panikujacie ze do 15-tej,  16-tej nie zdążycie sie wyrobic.... Ja bralam ślub o 13-tej i jakos z wszystkim zdążylam :)

• bywalec
17 października 2008, 22:57
my własnie dziś złożylismy wizytę księdzu w mojej parafii i w końcu zarezerwowaliśmy date i godzine. Miała być 15 bo nasi rodzice twierdzili, że będzie najbardziej odpowiednia, my chcieliśmy 16. W sumie jechaliśmy z myślą rezerwacji 15, ale jak siedlismy przed księdzem to oboje stwierdziliśmy, że lepsza będzie 16 i taką właśnie zarezerwowaliśmy  ;D Ksiądz nam zresztą tez doradzał 16, podobno w naszej parafii najbardziej "chodliwa" godzina   ;D  ;D  ;D

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
24 października 2008, 21:11
Ja też uważam że 16 to najbardziej optymalna godzina. Jeśli chodzi o dziewuszki, które martwią się, że nie zdążą ze wszystkim - myślę, że spokojnie się wyrobicie, a właściwie wyrobimy, bo my też mamy ślub o 16  :D Godzina 17 też jest ok, 18 jednak wydaje mi się troszkę późno. Jeśli chodzi o ślubowanie prędzej, np. 15 i wcześniej - ja osobiście wolałabym nie. Byliśmy co prawda tylko jeden raz na ślubie, który rozpoczynał się o 15, ale było to za wcześnie. Połowa gości już na weselu co chwilę zerkała na zegarek bo się dłużyło, a druga połowa po prostu poszła sobie zaraz po oczepinach. Podsumowując - godzina 16 wydaje mi się najfajniejsza. Ale to tylko moje skromne zdanie  ;)

Offline Karola_kasia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18 04 2009
24 października 2008, 22:20
Hej dziewczyny ja mam ślub o 16-ej i myśle że tu idealna godzina już sie nie mogę doczekać! ;D

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
30 października 2008, 17:23
my tak na 17 bedziemy chcieli, jest to sierpien wiec godzina mysle jest ok tak ok 19 powinnismy byc na sali wiec mysle ze bedzie ok

Offline aaniiusiaa Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 08.08.2009
my w sierpniu i na 16 w kościele, ja chciałam 15 bo wesele bez poprawin ale zdecydowalismy że jednak 15 to za wcześnie.
a sesje w plenerze mamy kilka dni po ślubie, więc w dzień wesela zostaje tylko studio , ryzjer, makijaż itd ;)

Offline wild_rose Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: sierpień 2010
Ja uważam, że 15 to super pomysł :) Nie będziemy mieli sesji tego samego dnia, bo dla mnie to też takie "oszukiwanie" przed ;) msza będzie do 16, życzenia (od gości ślubnych), potem dojazd, toast, znów życzenia (tym razem od weselnych), obiad ok. 17- jakbyśmy podali później to rodzina by mi z głodu umarła ;)

Poza tym im dłużej tym lepiej :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
my juz zaklepalismy godzine 17 :), jest to sierpien wiec msyle ze 17 to tak akurat

Offline margeritta Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 19 czerwca 2010
JA jeszcze specjalnie się nad godzina nie zastanawiałam - w końcu przede mną jaszcze aż, a może tylko  :D półtora roku, ale obstawiam podobnie jak większość z Was 15 lub 16. W tym roku byłam na ślubie o 14 i nie powiem bo akurat ci goście nie opuścili wesela wcześniej, a impreza i tak zaczęła się dopiero po 17 bo do sali była kawałek ( a jacy wszyscy przyjechali głodni  :obiad:) ale 14 to dla mnie za wcześnie. Poza tym znaczna część naszych gości będzie spoza Krakowa w związku z czym i im trzeba dać czas na to żeby spokojnie tu dotarli.

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam slub o 16.00, ale byłam raz na Śląsku na slubie, który się zaczynał bardzo wcześnie, chyba już o 11.00. Wesele skóńczyło się juz o 2.00 - o tej godzinie orkiestra podziękowała gościom za zabawę i zaprosiła na poprawiny. Powiem Wam, że parkiet był wtedy pełny, bo chyba wszyscy goście do tej 2.00 wytrzymali. Nastepnego dnia poprawiny zaczynały się także wcześnie, również od mszy!
Powiem Wam, ze było to jedno z lepszych wesel, na których byłam  :)

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
My mamy zarezerwowaną godz. 15 :D
Dlaczego? Tak na prawdę jakoś samo wyszło.
Stwierdziliśmy, że ze wszystkim zdążymy (tzn. przygotowania przed, sesja po śubie) i mam nadzieję, że tak będzie ;D
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline margeritta Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 19 czerwca 2010
Monijane - ja też bym chciała 15 z tych samych powodów - nie za późno a z przygotowaniami się spokojnie zdąży. Choć w sumie w dniu ślubu to o spokój może być ciężko... ale na pewno zdążymy  :D

Offline madziulka1021 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 17.10.2009r.
Dziewczyny jak myslice  która byłaby lepsza godzina ślubu 16:30 czy 18:00 biorąc pod uwage ze slub mamy 17. 10. ???? Trochę o tej 16:30 boje się że to za wcześnie, goście szybko będą zmęczeni itp.  i w końcu sama nie wiem.