e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: o której godzinie najlepiej ślub ?  (Przeczytany 55258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AniaX

• forumowicz
o której godzinie najlepiej ślub ?
14 września 2006, 18:11
Ja wybiorę chyba 15. Tak do 16 w kościele, potem zyczenia, dojazd do lokalu i obiad nie wcześniej jak kwadrans po 17. Potem trzeba skoczyć na jakieś zdjęcia i tak zleci do wieczora...no i balanga aż do rana. Myśle, że 15 jest OK

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
15 września 2006, 19:21
My mamy zaklepana 15.. najpierw byla 18 ale przyjecie ma byc 150km od Torunia wiec nie zlapalibysmy slonca do zdjec. Trzeba bedzie pewnie wczesnie wstac chociaz odpada nam oddzielny czas na fotografa gdyz chcemy po prostu fotki na slubie i pozniej w plenerze w miejscu gdzie bedzie cala impreza (sa tam piekne tereny poza tym nie cierpie pozowania) :D Hm.. na ktora proponowalybyscie fryzjera i wizazystke i ile czasu trwa ubieranie?:) Troche mnie to wszystko juz zaczyna przerazac..

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
15 września 2006, 21:27
Ja ślub miałam o 15 i wydaje mi się że tak było ok. Plany ze zdjęciami się trochę pokrzyżowały (ponieważ padało  :| ), ale teraz tego nie żałuję bo całą noc mogłam się bawić. A na zdjęcia pojechaliśmy w niedzielę. Pomimo nieprzespanej nocy wyszły super  :id_juz: A TAK SIĘ BAŁAM

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
15 września 2006, 21:37
Faktycznie.. ostatnio pogoda w sierpniu raczej nie sprzyja plenerom.  Trzeba wiec i taka sytuacje brac pod uwage.. tylko gorzej pewnie z terminem u fotografa :(

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
15 września 2006, 21:43
Mój ślub był prawie 2 lata temu, 16 października. Więc pogoda była jak na październik przystało  :wink:

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
15 września 2006, 21:59
Cytat: "s.aga"
Mój ślub był prawie 2 lata temu, 16 października.

Więc obchodzicie rocznice w moje urodziny :wink:

Offline kate-monday

• nowicjusz
Ślub-o której godzinie???
12 stycznia 2007, 21:50
Witam!!!

Mam pytanko dotyczące godziny ślubu.Wstępnie mamy zarezerwowaną mszę w kościele na godzine 16:00,ale okazuje się, że organista i zespół wokalny może nam uświetnić uroczystość dopiero o godz.17:00.
Myślicie , że ta godzina to zbyt późno na ślub???Dodam tylko,  że mamy datę na 18.08.2007, a sala na wesele znajduje się "na rzut beretem" :koncert:

Pozdrawiam, Kaśka

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
12 stycznia 2007, 22:04
Oczywiście, że nie będzie za późno.. robisz wesele w środku lata, będzie jasno, itp.. to jest bardzo dobra godzina..
 o 17 ślub, do 18 z kawałkiem życzenia, po 18 jesteś w lokalu, uważasz, że to późno?

Nie martw się, to jest bardzo dobra pora.. zwłaszcza jeśli trafisz na upalny dzień.. 17 to tak idealnie.
Powodzonka  :przytul:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
12 stycznia 2007, 22:16
spokojnie..

ja miałam w czerwcu slub o 16.30.. tak posrednio..

wiele dziewczyn slubowało własnie o 17tej

gdzies juz był taki temat.. zaraz postaram sie go odnaleść

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2007, 22:45
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=1899

a cały duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzy temat znajdziesz tu

http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=1898&start=0

powodzonka w czytaniu ;)

Offline kate-monday

• nowicjusz
13 stycznia 2007, 12:02
Dzięki wielkie za podpowiedz.
Zaczynam dojrzewać do ślubu o godz.17:00.Jak pomyslę, że miałby nam śpiewac organista z kościoła w którym bierzemy ślub to mnie ciarki przechodzą :dno: Tak więc lepiej przesunąć godzinę i mieć uroczyste zaślubiny a nie wyjca :Olaboga:

Mamy jeszcze niedzielę do zastanowienia, bo w poniedziałek trzeba zarezerwować i zmienić ewentualnie godzinę w biurze paraf.

Pozdrawiam

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 stycznia 2007, 12:27
myslę,ze 17 to dobra godzina..

spokojnie ze wszystkim msię wyrobisz.. mnawet bedziesz miała czas na  foty w plenerze czy stuudio ..  :brewki:

Offline megam

• nowicjusz
13 stycznia 2007, 12:38
Ehh a ja mam właśnie dylemat mam zdjęcia na 14:30 do 16 a Kościół na 18 i właśnie tu jest duży odstęp ehh nie wiem czy teraz przestawić Kościół na 17  czy co - bo zdjęcia to wątpie by się udało mam w studiu ESTE więc troche oblegane jest i szanse są malutkie.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 stycznia 2007, 12:43
zadzwoń do pana sławka i spytaj się czy jest taka mozliwość

nei martw się tym odstepem czasowym.. spokojnie pojedziesz do domu.. cos  lekiego zjesz (uwierz mi.. potem niewiele bedzie czasu na jedzenie).. poprawisz makijaz.. ewentualnie zapierzesz suknie jeśli sie przybrudzi

przuyda ci sie ta chwilka

i tak musisz być min 20 min przed ceremonią w kościele.. więc bedziesz miała kole półtorej h dla siebie..

pewnie będa jeszcze jakies błogosławieństwa..

myslę,ze to dobry plan.. :D

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
13 stycznia 2007, 12:57
My chcemy slub na 17.

Offline megam

• nowicjusz
13 stycznia 2007, 13:00
Tak? heh uspokoiłaś mnie trochę "monia" dziękuje  :skacza:   może to faktycznie dobry pomysł wszystko na spokojnie i wogóle. Też właśnie myślałam o Błogosławieństwie przed Kościołem ale wizażystka radziła żeby przed zdjęciami czyli przed 14:30 żeby mnie tam nie wycałowali i za bardzo makijażu nie zmyli...... zresztą po zdjęciach do domu to  około 20 min plus przed Kościołem wyjść tak wrazie co 40 min przed 18 bo to blisko centrum więc dojazd i takie tam.... żeby być 20 min przed - to może wogóle nie próbować przekładać  :drapanie:  heh Dziękuje :D

Offline Karmen Kobieta

• użytkownik
My już mamy ustalone, że ślub odbędzie się o 12:00 w samo południe... zanim msza się skończy zanim złożą nam zyczenia i zanim zjawimy sie na sali to bedzie cos godzina 13:30 a 14:00 a szef restauracji mówił, że nie ma od razu obiadu na samo wejśce tylko jest mała przekaska taka przed samym obiadkiema żeby nie było, że od razu nic tylko za jedzenie sie zabierają garściami hehe

Offline justyska Kobieta

• bywalec
Jak na mnie to 12 godzina to troche za wczesnie!My planujemy gdzies na okolo 15!No ale najpierw musimy pojsc do kosciola,takze to sie jeszcze wszystko moze pozmieniac!

Offline ewak

• bywalec
Cytat: "MARTKA"
My chcemy slub na 17.

My rowniez zdecydowalismy sie na 17:00  :brewki:

Offline Karmen Kobieta

• użytkownik
hmmm 12:00 za wcześnie... to tak jak dla mnie 17:00 tylko, że za późno...

Tu gdzie ja mieszkam i w pobliskich okolicach pary młode zwykle biorą ślub w takich godzinach... najwcześniejsza to była 11:00 a najpóźnije to 14:00 ...

dla mnie to odpowiednia pora gdyż wesele rozpocznie sie o 12:00 w kosciele a zakonczy gdzies koło 3:00 na sali... ze względu że będziemy sie bawić 2 dni... a wiadomo że w poprawiny trzeba jakoś wyglądać ... z życiem...

Offline Myping

• nowicjusz
A my mieliśmy ślub o 18.00 - potem była kolacja dla 50 gości, która skończyła się ok 2 w nocy. Mieliśmy troszkę kłopotu z ustaleniem takiej godziny ślubu, bo to było święto Trzech Króli i księża mieli dużo pracy. Ostatecznie stanęło na naszym.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
proponuje TU kontynuować

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
pozwoliłam sobie dodac  dodatkowe opcje do ankiety.. teraz mozecie szaleć z godzinami..

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
Nasz slub  jest na 12:30 w sumie zanim msza zyczenia i dojazd przeleci to bedzie kolo 15:00 Dla nas ta godzina byla odpowiednia

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
U nas slub odbedzie sie o godz. 15:30

Po 1
 - Jest to Wielkanocna niedziela

Po 2
 - Wesele odbywa sie w odleglej miejscowosci okolo 40 km

Jak widac z ankiety na godzine 15 najwiecej ludzi glosowalo  :los:

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 27.07.2007
a u nas bedzie o 16,moja siostra miała o 15 i było za wczesnie.wiec nasza godzina bedzie ok

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
My postanowilismy o 13 slubowac:) Jak na nasze zwyczaje to w sam raz choc zazwyczajw  okolicy o 12 sie  slubuje.

Offline froogunia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16 września 2006r.
My ślubowaliśmy o 16... 16.09.2006 o 16  :hahahaha: Uparłam się na ta godzinę i tak było...poza tym mieliśmy dużo przyjezdnych gości to tak akurat na obiadek po 17 zasiedli  :brewki:

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
my o 13 bedziemy slubowac 13stego;)

Offline shain Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
najważniejsze jest to żeby sie wyspać bo cala noc  na nogach!ja mialam o 18 i prawde mowiac nie moglam sie wyrobic mimo ze mialam wszystko zaplanowane!