e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fotograf Świnoujście - może ktoś ma kogoś godnego polecenie :)?  (Przeczytany 1606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szargiel

• użytkownik
Witam wszystkie piękne przyszłe panny młode i szczęśliwe już mężatki :)

czy może macie jakieś namiary bądź opinie na bardzo dobrego fotografa ze Świnoujścia, który nie będzie do tego tak drogi jak niektóre studia w Szczecinie? Zależałoby mi także na tym, aby fotograf po ślubie i weselu dał mi na płytce wszystkie zdjęcia, jakie zrobi (oprócz tych naprawdę nieudanych), a nie tylko zgrywał te, za które zapłacę i poproszę o wywowłanie.

pozdrawiam

Offline anonimizacja58 Kobieta

• Wielki dzień za 5 miesięcy:))))))
  • użytkownik
  • data ślubu: 04.06.2010
My wzięliśmy PAna Daniela Szysz- jest ze Świnoujścia wejdź na stronkę i zobacz jego zdjęcia są piękne !!!Mom zdaniem najlepsze jakie widziałam. Cenę ma też konkurencyjną, jak coś pisz to odpowem na wszytskie pytanka

Offline przemekb Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 07.06.2008
Cytat: kukuletka link=topic=18949. msg1120184#msg1120184 date=1261939222
My wzięliśmy PAna Daniela Szysz- jest ze Świnoujścia wejdź na stronkę i zobacz jego zdjęcia są piękne !!!Mom zdaniem najlepsze jakie widziałam.  Cenę ma też konkurencyjną, jak coś pisz to odpowem na wszytskie pytanka

Niestety prawda jest taka ze na Swinoujskie ceny razem z Danielem jestesmy nadal za drodzy, a moze tak ludziom zalezy na zdjeciach bez wiekszego zglebiania sie w to co jest na nich i jaki jest tego sesn, generalnie mnie w miescie nazwano sarkastycznie mowiac "wielkim artysta" bo nie lubie fotografii pozowanej i mowie to bezporsrednio klientowi, ale jesli osobie z pierwszego postu ceny Daniela beda za wysokie zawsze moze znalezc kogos z poza miasta, w chwili obecnej jest coraz to wiecej fotografow potrafiacych dobrze "widziec"

Offline szargiel

• użytkownik
dziekuję za obie odpowiedzi :) Przyznaję, że ceny pana Daniela są wysokie i dlatego nie skuszę się na niego, co do ślubu i wesela, chociaż zdjęcia na stronie są piękne. Na spokojnie po ślubie pomyślę o takiej sesji tylko z mężem, już po wszystkich weselnych atrakcjach, to wtedy pewnie będe skłonna wydać więcej pieniędzy na totalnie profesjonalną sesje tylko dla nas.

pozdrawiam

• użytkownik
Wiesz może i masz rację - my wzięliśmy P. Daniela tylko na plener, więc cenę, którą nam zaproponował za plener plus to co w tej cenie dostejmy chyba nigdzie nie znajdziesz w Szczecinie a zdjęcia same za siebie mówią. Jeśli chodzi o reportaż to my wzięliśmy fotografa, który fotografuje dla przyjemności a przy okazji zaczął zarabiać na tym, więc cenę ma nie do podbicia przez innych. Jak chcesz to mogę przesłać namiary na priv.Pozdrawiam

Offline Asik_24 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.08.2011
WItajcie

Planuję ślub w 2011 roku  i właśnie od kilku miesięcy ostro poszukiwałam dobrego fotografa i wreszcie znalazłam:D
Pomimo że jestem z woj.  opolskiego to właśnie fotografa będziemy mieć ze Świnoujścia a jest nim Przemek Białek. 
Bardzo długo przeglądałam różne oferty i uważam że zdjęcia Przemka są rewelacyjne:) Są niebanalne, ciekawe, naturalne:)

Dlaczego On . . .  w końcu odległość jest spora. . . 
Chciałam mieć świetną pamiątkę z wesela w postaci zdjęć.  ( w końcu zdjęcia to pamiątka która pozostanie nam najdłużej)
Chciałam aby był to fotograf który nie tylko potrafi robić świetne sesje plenerowe. . .  bo w końcu plener to ustawiane zdjęcia można powtórzyć
ale przede wszystkim potrafi uchwycić chwilę ślubu wesela. .  tego co się nie powtórzy. 
A co do sesji plenerowych . .  to uważam że są rewelacyjne. . .  nie widziałam jeszcze takich pomysłowych sesji.  większość jest ciągle powatarzana. . .

a i jeszze co było dla mnie ważne oprócz zdjęć. . .  sama osoba. . .  Przemek jest świetnym gościem z którym można normalnie porozmawiać.  Wiadomo że dobry kontakt z fotografem jest bardzo ważny dzięki temu nie stresujemy się tak samą obecnością obiektywu. 

A znalazłam go przez forum slubne - ranking  50 najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. 

Co do zdjęć Daniela Szysz też je widziałam. . .  ale nie zrobiły na mnie wrażenia. . . 

Offline szargiel

• użytkownik
kukuletka dziękuję Ci bardzo za własne zdanie. Jeszcze myśle nad fotografem więc w razie czego poproszę namiary. Póki co opcja jest taka,   z powodów czysto finasowych, że bierzemy profesjonalistę na sam ślub i potem plener w tygodniu. Na wesele raczej nie, gdyż po pierwsze nasz kamerzysta też pstryka świetne foty na weselach (oprócz tego, że kręci, gdyż jest z córką, więc ona np: kręci a on fotografuje w danym momencie), a po drugie, wszyscy teraz mają cyfrówki na weselach, a paru moich znajomych robi zdjęcia bardzo dobre więc więcej mi do szczęścia nie trzeba.
Poza tym, to moim własnym zdaniem, zdjęcia plenerowe, a zdjęcia z weselnej imprezy zawsze będą nieporównywalnie piękniejsze. Bo plenerowe, to już sie ludzi ustawia, nie ma ruchu, albo jest niewielki, więc zdjęcie się nie rozmazuje tak jak chcemy uchwycić kogoś tańczącego, nie ma poobcinanych głów, nóg i tym podobnie :). Plener to plener, wszystko dzieje się wolniej, ma człowiek więcej czasu na uśmiechy, ustawienia. A wesele to bal, tańce, gdzie ludzie szybko się przemieszczają, cyfrówka czasem nie uchwyci czegoś bo w ułamku sekundy się wszystko zmienia. I ktoś moze mieć sfotografowaną krzywą minę zamiast uśmiechu. Poza tym przekonuje mnie jeszcze jedna rzecz: jak znajomi będą robić zdjęcia to będę mieć wszystkich na zdjęciach, bo każdy ze swojej perspektywy i ze "swoim stolikiem" się fotografuje. A profesjonalni fotografowei nie zawsze fotografują wszytskich, albo też na 300 zdjęciach jakaś ciocia jest raz lub dwa tylko, a ktoś inny ze 20. I jak później tak Cioci pokazać zdjecia z wesela :)? A tak, pozbieram od wszystkich, sama sobie je "poprawię i przerobię" i będę mogła podzielić się później ze wszystkimi przenajróżniejszymi zdjeciami bez obawy, że kogoś będzie mniej lub więcej.

pozdrawiam serdecznie

Offline Asik_24 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.08.2011
właśnie dlatego bierze się profesjonalnego fotografa na wesele żeby potrafił uchwycić ten ruch te ułamki sekund.
Tym się różnią zdjęcia pstrykane przez znajomych cyfrówką od zdjęć robionych przez profesjonalnego fotografa że taki fotograf ma drogi bardzo dobry sprzęt plus umiejętności które powodują że zdjęcia w ruchu wyglądają  świetnie.

WIadomo że i tak pozbierasz wszystkie zdjęcia które robili znajomi  ale na przykładzie mojej siostry która miała w tym roku wesele widzę dokładnie jaka jest różnica pomiędzy zdjęciami robionymi przez znajomych rodzinę a przez fotografa profesjonalnego.

Pierwszy taniec Pary Młodej obroty...
1) zdj znajomego- rozmazane nie umiał uchwycić ruchu
2) zdj fotografa- dynamika ruchu uchwycona znakomicie.

Co jest dla Ciebie ważniejsze pozowane fotki?? czy właśnie ślub wesele...
dla mnie zdecydowanie ważniejszy jest ślub i wesele i dlatego chce mieć profesjonalne zdjęcia oczywiście zdjecia znajomych też sobie potem zgram tak dla siebie.  Wesele ślub się ma raz w życiu... tego dnia nie powtórzy się tych chwil...
a plener... możesz robić nawet 10 razy u różnych fotografów w różnych miejscach w różnych porach roku... ale tego konkretnego dnia już nie powtórzysz.

• użytkownik
Szargiel ja tez jestem tego zdania co ty:)) My tego fotografa mamy do dyspozycji przez cały dzień od rana od przygotowań aż do oczepin. Widziałąm jego zdjęcia i są niezłe. Dodatkowo na weselu będzie nasz kolega, który robi piękne zdjęcia, więc nie mam co się martić o rozmazane, rozmyte zdjęcia, czy o sto zdjęć, na których będzie ta sama ciocia:) Dla nas też plener jest nieporównywalnie piękniejszy, ale oczywiście to nasze zdanie. Wiem, że większośćosób kładzie jednka nacisk na reportaż od profesjonalisty, ale każdy robi jak uważa. Podeślę ci namiary na tego naszego fotografa na priv. Pozdrawiam

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
Ciekawe zdjęcia w Świnoujściu robi też Sławek Ryfczyński .... REGULAMIN! Proszę się zapoznać z treścią!
« Ostatnia zmiana: 13 stycznia 2010, 20:59 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Darek Jankowiak Mężczyzna

• nowicjusz
Cytat: Asik_24 link=topic=18949. msg1130450#msg1130450 date=1262885850
WItajcie
Planuję ślub w 2011 roku  i właśnie od kilku miesięcy ostro poszukiwałam dobrego fotografa i wreszcie znalazłam:D
Pomimo że jestem z woj.   opolskiego to właśnie fotografa będziemy mieć ze Świnoujścia a jest nim Przemek Białek.  
Bardzo długo przeglądałam różne oferty i uważam że zdjęcia Przemka są rewelacyjne:) Są niebanalne, ciekawe, naturalne:)

Gratuluję wyboru - to jest naprawdę kawał dobrej fotografii (to moje zdanie jako fotografa ślubnego - zaznaczam, że nie znam Przemka i nie mam żadnego interesu żeby go promować)

Offline przemekb Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 07.06.2008
Cytat: Asik_24 link=topic=18949. msg1130450#msg1130450 date=1262885850
WItajcie
Pomimo że jestem z woj.   opolskiego to właśnie fotografa będziemy mieć ze Świnoujścia a jest nim Przemek Białek.  

Gratuluję wyboru - to jest naprawdę kawał dobrej fotografii (to moje zdanie jako fotografa ślubnego - zaznaczam, że nie znam Przemka i nie mam żadnego interesu żeby go promować)

dzięki Darku :)) miło mi to czytać

pozdrawiam Przemek Białek