Autor Wątek: 150 dni spanikowanej Asiuli i zrelaksowanego Rafcia którzy wspólnie kroczyć chcą  (Przeczytany 37285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
Witam :hello:
Od czego zacząć.... Pewnie że od początku... Ale jak to było? Hmyymmm no nie zapomniałam ;) Żartuje.... pewnie, że pamiętam początek, a kto nie pamięta pierwszego spotkania, uśmiechów, pierwszego dotyku, całusa, tych podchodów do siebie, ćwierkania o każdej porze, wzajemnego poznawania i wyczuwania drugiej osoby... Potem pierwszy spacer, taniec, wypad, można tak wymieniac i wymieniac? Ktoś zapomniał o tym?  Tego nigdy się nie zapomina. Teraz nadszedł czas aby to wszystko co do tej pory robiliśmy razem ale jednak osobno przypieczętować, by już zawsze robiąc coś osobno robić to razem. heh zakręciłam... Ale wiadomo w czym rzecz.
Jak już w jednym poście wspominałam jestem kompletnie spanikowana i zakręcona. ślub za 150 dni a tu wszystko daleko w polu. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi w odliczaniu i w przygotowaniu tego "wielkiego dnia". Dziewczyny już mi pare pomysłów nasunęły ale to kropla w morzu.
W ogóle jesli ktoś oczekuje bajkowej i wymarzonej opowieści to się rozczaruje, bo nasza 7-letnia droga była bardzooooo ale to bardzoooo wyboista ale wcale nie dlatego, że coś lub ktoś nam bruździł, wręcz przeciwnie, ale dlatego że miłość wpasowała się w to nasze ziemskie, brutalne życie, gdzie bajki niszczy realizm. Smutne to? Nieeeeeee Miłość jest piękna zwłascza jesli dwoje ludzi potrafi czerpać z niej siłę wspólnie zestarzeć się :P
Jejku 7 wspólnych lat ile marzeń spełnionych a ile przed nami. Tylko przeżyć ten dzień "w centrum uwagi" łooo matko jak ja nie lubie być "gwiazdą wieczoru" Mój R. też i tu się zgadzamy, więc razem przetrwamy  :przytul:
... Fajnie jakby już był dzien po całej akcji...
 Mężatki jak to jest obudzić się rano nie u boku narzeczonego tylko już męża???

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Będę podczytywać :D

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
Witam KaKa85

                   .....Zarys naszych dziejów....             

1 poznanie: Internet / dostałam opr od R i tak to się zaczęło
1 spotkanie: 02.04.2003r. w tłumie w dodatku z 3 osobową obstawą!
1 spotkanie kameralne: na łonie natury....
1 spotkanie z rodzicami: wow to był dzień chyab zaraz na drugim spotkaniu R. stanął oko w oko z moim tatą :P do dziś wspomnienia pozostały
1 całus: hmmmmm wszystkie były pierwszymi
1 oświadczyny (nieoficjalne, takie podlotków: 10.07.2003r.
1 oświadczyny oficjalne: w zeszłym roku pod choinkę.....

              ... cdn. ....
                .... Lecę bo R. wrócił po całym dniu pracy, a jako przykładna żona "bez papierka" idę podgrzać mu obiadek i poopowiadac co dzisiaj się wydarzyło i posłuchać co słychać u niego bay........         

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
..... jak ten czas leci.....
Na dzień dzisiejszy mamy salę, orkiestrę, umówioną datę i godzinę.... i to byłoby na tyle.....  :-[ co dalej?
.... sukienka jest!! Biała, biel nad bielami... Bez trenu bo mi sie nie widzi... Kwestia welonu do rozwiązania
... szukam teraz jakiejś fryzurki i bukietu.... w tym koloru jaki będzie dominował. O czym zapominam? W ten weekend umowię się do fryzjera, kosmetyczki. Wódką zajmie się R. co dalej?

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
jestem i ja
[/url]
[/url]

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Pochwal się sukienką ;D

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
... już, już się chwalę, tylko muszę dojść jak wstawić foto



Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
...Uff udało się wkleić moje cudo:) Tam widać w tle welon ale on chyba musi być inny... już o tym wspominałam w innym wątku, że chyba welon z lamówką to przesada. Nie lepiej taki bez obszycia, cięty? hmmm ...

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Mhm, ja bym zmieniła ten welon, ten tak przytłacza całość. Z delikatną mereżką bym radziła, albo cięty :D  Będzie pięknie pasował :tak_2: :D

Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
jestem i ja
sukienka cudna  :)ale co do welonu to zgadzam się ze powinien być inny :tak_2:

Offline kasia22

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1391
  • Płeć: Kobieta
  • "Kocha się za nic"
  • data ślubu: 17.04.2010 godz.12.00
jestem i ja :) świetna suknia :)


Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
mogę?? będę podczytywać i w miarę wiedzy pomogę :)

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
.... Witajcie kobietki ... :)

Każda pomoc się przyda zwłaszcza, że mój Ukochany mówi, że na wszystko się zgadza więc za bardzo mi nie doradza - jemu wszystko pasuje.
... wczoraj z tego wszystkiego palnęłam że na pierwszy taniec fikniemy walczyka... odruchowo się zgodził hehe ale za chwilę zaskoczył " jak to walczyka??? zwariowałaś? przeciez ja nie umiem tego tańczyć.... ":D uśmiałam się i tyle bo przecież żartowałam - wiem że mój Luby nie lubi tańczyć więc nie mam zamiaru go katować wymyślnymi tańcami, coś tam zabujamy się i po sprawie a potem już wolna amerykanka, jak nam wpadnie w rytm i nogi  ::) ....

Ten welon będzie do zmiany na pewno od tygodnia patrze na to zdjęcie i mi nie pasuje, chociaż mama i bratowa mówią, że jest dobrze... Próbują mnie przekonać... wybiorę się na oglądanie welonów to coś innego wybiorę....

Teraz myślę nad kolorystyką sali, bukietu.

No i ta słynna sala... temat na językach bo jest dylemt 1 czy 2. Już prawie z wszyskimi rozmawialiśmy, ze znajomymi, z tymi co mieli ślub na tej samej sali co my i zdania są podzielone....

a

Offline gosiaczek252
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 621
  • Płeć: Kobieta
 :hello: można?

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Ja również chętnie dołączę :)

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
cześć, cześć

... Dziewczyny a macie wybrane zaproszenia? Nie mogę się na żadne zdecydować....

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Suknia ładna  :D
a jesli chodzi o zaproszenia to wklej kilka co najbardziej przypadły ci do gustu i moze razem cos wybierzemy  ;)
[/url]
[/url]

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
my zaproszenia mamy wybrane, ale są 4 wzory bo też nie mogłam zdecydować się na jeden konkretny ::)
wklej, wklej- podpowiemy :)

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
I tu własnie jest problem. Jakbym maiła jakiś typy to wybór już byłby prostszy ale jakoiś na razie żadne zaproszenia mnie nie powaliły. Może źle szukam?

....Mamy niedziele a ja kolejną spędzam sama...
Mój R jest w pracy, o 6h dał mi buziaka i pojechał do pracy - wróci dopiero koło 19h...
Nie lubię takich niedziel. Co tu robić? A tak ostatnio jest ciągle, wyzywa na tych co grafik ustawiają no ale co z tego? A Święta? Pracuje!! Dzięki Bogu 25 grudnia jest ustawowo wolny i wtedy tez odpoczywa a Wigilia i 26 do pracy, zresztą 27 (niedziela) tez ma zaplanowany kurs... Porażka...
Dobra już wrcam do tematu bo smęce. Dodam tylko, że teściowe dotrzymują mi dzisiaj towarzystwa i już zaplanowali po obiedzie wypad do miasta na zakupy :P

Wczoraj świadkowa R. czyli jego siostra a moja szwagierka oświadczyła, że na 100% stroi samochód, koncepcję już jakąś ma. Ja ochoczo się zgodziłam.:) jeden problem z głowy.

Słuchajcie a do mojej sukienki chyba bez różnicy czy bukiecik będzie taki okrągły czy taki np. w tryjkąt zwisający? Bo własnie coś takiego upatrzyłam.

Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
hej, mozna sie dołaczyć?

ja sama projektowałam zaproszenia wiec po problemie  ;D ;D ;D

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
osika a wiesz już jakie chcesz mieć?? czy sama chcesz robić, kupne do wypełnienia czy takie już wypełnione?? Oglądaj wszystkie jakie możesz, jakaś w oko na pewno Ci wpadnie ;) ja kupowałam takie bez wypełnienia i też nie mogłam się zdecydować.. skończyło się na tym że mam 5 różnych typów zaproszeń :P każde mi się podobają a na jeden nie mogłam się zdecydować..
a co do bukietu to ja Ci niestety nie podpowiem bo mi to wszystko pasuje ;)
zostawiam wieczorne  :-* :-*

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
hehe aż 5 rodzajów? wow  u nas pewnie też tak się skończy, że wezmę każdych po trochu :P Sama robić nie będę, bo ze mnie antytalent plastyczny, jak mam kartkę obciąć to robię to krzywo  - chociaż linia namalowana, to i tak tnę gdzieś po bokach także obawiam się iż zaproszenia w moim wykonaniu będę nadawały się tylko jako papier t... :P:P

Dziewczyny dały mi namiaty na sklep w Bydzi z różnymi dekoracjami w tym z zaproszeniami, co prawda jest na drugim końcu miasta ale planuję lada dzień tam się wybrać. Na pewno zdam relacje z wizytacji. teraz oglądam na necie (allegro) naklejki na wódkę i...
.... wybór ogromny ale co z tego skoro, jak widzę ładne, to nie ma możliwości wstawienia fotki i danych personalnych, a te które mają taką możliwośc  nie podobają mi się... Lecę szukać dalej bo na dniach kupujemy wódkę i fajnie jakby zaraz były naklejki co kolejna sprawa będzie zamknieta...

... werka23 masz może zdjęcie Twoich zaproszeń? sezorg rzuć jakąs fotkę zaproszenia? Może złapię inspirację od Waszych cudeniek ... :)

Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
jestem i ja :))

jak duze weselisko planujecie :)?
no i jak przebiegly zareczny, opoooowiesz :)?
Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
... Zaręczyny....
...Żadnych ochów, achów, i nie wiadomo czego...
    ...Pierścionek zaręczynowy dostałam pod choinkę w zeszłym roku:) Zjedliśmy Wigilię i R. wręczył pudełeczko przy rodzicach...
     ... Byli totalnie zaskoczeni, ja nie bo wczęsniej R. zabrał mnie na zakupy, mieliśmy zrobić sobie prezent wspólny i tak trafiliśmy - R. prowadził - do jubilera, gdzie pokazał mi pierścionek, który wybrał - od razu mi się spodobał, trafił w mój gust. Kupił i od razu schował :P Nie dał się nacieszyć. Wręczył mi go dopiero po Wigilii. Oczywiście spytał tatę o rękę córki (chociaż mnie osobiście to nie - chyba uznał, że po tylu latach to oczywiste :P) - tatuś się zgodził, mama wycałowała - pstrykali fotki jak zakładałam pierścionek i od razu obdzwonili rodzinkę czyli zadzwonili do moich 2 braci :) ...


Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
osika_ niestety nie mam, wrr... juz dawono obiecała, ze fote wkleje ale produkcje zaczynami około nowego roku  ;) ;)

a co do zaproszeń to jest watek na forum o zaproszeniach robionych własnoręcznie  ;) ;)

oto link, moze ci w czymś pomoże  ;) ;)

https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=390.750

Offline kaamila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Ja też będę podczytywać, jeśli mogę.... ;D

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
... Witam w ten deszczowy dzień....
... Od samego rana leje, szłam na pociąg to lało, skończyłam pracę tez lało...
...Nie znoszę takiej pogody, przygnębia mnie na maksa....
Ale jest plus dzisiejszego dnia!!!!
Byliśmy z R. obejrzeć obrączki, co prawda starczyło nam czasu tylko na jeden jubiler ale to zawsze krok naprzód. I wiecie co? O dziwo byliśmy jednogłośni, co do wzoru. Aż byłam w szoku, bo te co podobały się R. wpadły i mi w oko i odwrotnie ten wzór, co ja pokazałm podobał się i R. Z tego jubilera mamy 4 wzory upatrzone. Zaliczymy jeszcze ze 2-3 jubilery aby mieć "czyste sumienie" i wtedy coś wybierzemy. Planujemy obrączki kupić albo przed Świętami taki "prezent" pod choinkę albo zaraz na początku stycznia. Musimy jeszcze wódkę kupić w tym miesiącu.
W ogóle kupujecie wódkę obojętnie jaką byle byłak czy konkretną aby miała "wyśmienity"smak?
             ...Tak na marginesie -  jakaś cisza na forum, chyba dziewczyny "śpią snem zimowym"...

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
W ogóle kupujecie wódkę obojętnie jaką byle byłak czy konkretną aby miała "wyśmienity"smak?
No na pewno nie byle jaką, my teoretycznie kierujemy się smakiem, ale wiadomo Finlandii nie postawimy bo nas nie stać, a z tańszych to nam smakuje sobieski i tę będziemy kupować.

Fajny pomysł z obrączkami jako 'prezent' świąteczny :D

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
A my jeszcze nie wiemy na jaką wódkę się zdecydujemy :)

Super, że co do obrączek macie wspólny gust... U mnie trochę są tarcia jeśli chodzi o matowe/błyszczące złoto...  ::)

Offline osika_

  • "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010r
... my od razu wiedzieliśmy, że matowe odpadają - Pan sprzedawca w jubilerze tylko nas utwierdził w tym przekonaniu, powiedział że szybko się ścierają i po kilku latach stracą swój urok (R. mi też to tłumaczył). Także już idąc do jubilera zdecydowani byliśmy na błyszczące...