e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 237806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stadi Kobieta

• nowicjusz
Odp: Restauracje Bydgoszcz
11 lipca 2008, 01:16
Hej dziewczyny!!! (oo czy ja dobrze widzę, jakiś Pan się pojawił)  :o ;)
dawno mnie tu nie było.. jakoś nieśmiało się wkręcam;)
bałam się pisać, ale widzę, że nie będę pierwsza...

Miałam podobną przygodę z Hotelem Saga jak Iza22  >:(

może i warunki mają fajne, wszystko pięknie ładnie, ale żeby napisać komuś w mailu!!!

odpowiedź na zapytanie telefoniczne o terminy czerwcowe : cytuję:

" W czerwcu 2009 r. mamy cztery terminy sobotnie zajęte (jedynie 13.06.2009 mamy rezerwację wstępną, na małe wesele na około 50 osób w Sagowej Chacie - czekam jeszcze tylko na podpisanie umowy i wpłatę zaliczki).
W przypadku wstępnej akceptacji naszej oferty może będę mógł to wesele przesunąć na inny termin. "

oczywiście nigdy więcej się do tego Pana nie odezwałam >:(

Offline ania24polska Kobieta

• uzależniony
    • Ania i Michal
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
11 lipca 2008, 08:40
niezly tupet

Offline etkapetka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.05.2009
11 lipca 2008, 23:28
Witam koleżanki i kolegów  ;D
Czy ktoś z Was wie czy w Ostromecku jest tylko jedno miejsce organizujące wesela czy może więcej??
Czy był ktoś z Was na weselu w Gazdówce lub coś o tym miejscu słyszał??

Offline stadi Kobieta

• nowicjusz
12 lipca 2008, 13:33
W Gazdówce sama się rozglądałam, ale przeraziła mnie szczerze mówiąc wizja tych ław 3 albo i 4-osobowych ::)
jakoś nie wyobrażam sobie gości przeciskających się przez 3 osoby żeby pójść na parkiet albo do WC ;D
chociaż mówili,że będą się starać na przyszły rok mieć krzesła dla wszystkich  ;)
może ktoś jest bardziej zorientowany teraz? ja byłam w marcu/kwietniu jakoś ;)

Offline natashqa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: ???
13 lipca 2008, 19:02
w Ostromecku poza palacem jest jeszcze Restauracja Lesna-za zakretem.  maja ok. 10 miejsc noclegowych.  slyszalam ze dobre jedzonko, ale to rzecz gustu:)

Offline remlin Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
13 lipca 2008, 19:35
co myślicie o motostajni na fordonskiej??
Pozdrawiam

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
13 lipca 2008, 20:10
heja ja mam wesele właśnie w Gazdowce w przyszym roku noi z tego co mowił menager na uroczystości będą ławy drewniane jako stoły to ok noi drewniane krzesła,pamiętam tez oto pytałam i powiedział,że na wesele wystroj jest troszeczkę inny jak na codzień i pytałam o to w lutym,także teraz niewiem co jest grane,ale jakby były takie ławy do siedzenia 4 osobowe to według mnie jeszcze tragedii przecież niema,niema takiego momentu na weselu gdzie wszyscy siedzą przy stolikach(coto za wesele!!!)no z wyjątkiem obiadu;-)))ja bylam bardzo podekscytowana całym wnętrzem Gazdówki i jak dla mnie spoko.Fajny teren,parking i cała reszta wogóle,jedzonko inne,inna atmosfera,mam nadzieje że będzie niezapomniana,ale przekonamy sie o tym za rok!!!!

• użytkownik
13 lipca 2008, 21:05
Dziekuje za odpowiedzi na moje zapytanie :)
W sobote bylam w Gazdowce i dałabym sobie glowe uciac, ze nie widzialam law do siedzenia tylko krzesla.  Sala byla przyszykowana do wesla - za moment mieli przyjechac Panstwo Mlodzi i nikt nie mial czasu, zeby z nami porozmawiac.  Moze od Waszych ostatnich wizyt juz sie zmienilo :) Moj narzeczony ;D porobil zdjecia, ale teraz nie mam do niech dostepu bo moj tata gra na moim komputerze  ::) ale pozniej sprawdze .  Gazdowka mnie bardzo urzekła :) tylko moj narzeczony  ;D mial "ale".  Zauwazyl ze jest tam bardzo ciemno i troszke niespodobal mu sie komin, ktory byl na srodku czesci sali przeznaczonej do tancow, ale nie wiem czy to przeszkodzi jakos zabawie :) Daruda prosze o info dotyczace ceny za osobe ( i co w tej cenie jest) i czy dobrze zrozumialam, ze caly hotel jest w cenie wesela?? jesli nie mozna tego pisac na ogolnym to prosze o wiadomosc na priv.

Offline natashqa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: ???
13 lipca 2008, 21:09
Daruda a na ile osob masz wesele? i ile mniej wiecej  placisz od osoby? bo mi Gazdowka tez sie podoba:) tylko jakos brak czasu zeby sie tam przejechac i zorientowac. . . ;/ a jak jest z pokojami w hotelu?

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
13 lipca 2008, 21:18
etkapetka wiadomośc poszła na priva

Offline Qetesh Kobieta

• nowicjusz
    • www.suwaczek.pl
  • data ślubu: 18.07.2009
16 lipca 2008, 14:06
Cytat: etkapetka link=topic=1887. msg633022#msg633022 date=1215610652
Witajcie :)
Niedawno byłam na weselu kuzynki w hotelu Brzoza i bardzo polecam.   Jedzenie przepyszne, zawsze ciepłe i bardzo dużo, często zmieniane nakrycia, kelnerki bezszelestne.   Tylko z winkeim był kłopot bo nie postawili na stole tylko nalewali jak ktoś poprosił a Para młoda mówi, że sporo kupili tych win.   
Ja planuje wesele na przyszly rok.   Nie chce powtorzyc miejsca po kuzynce.   Dlatego szukam innego miejsca.   Bardzo bym chciała jakąś sale z ghotelem bo mam sporo gości z poza Bydgoszczy. 

Hej, chciałabym się dowiedziec  od Ciebie jak wyglądala kwestja jedzenia w brzozie, czy rzeczywiscie bylo go duzo i czy stalo na stolach czy raczej bylo dosc szybko sprzatane, i czy moglasbys mi jeszcze napisac czy Twoja kuzynka miala wesele w namiocie czy tez w sali.  Aha i (o ile wiesz) jaką opcje cenowa za osobe wybrala Twoja kuzynka?? Z góry bardzo dziękuję Tobie za odpowiedź. 

PS.  Jeżeli ktoś z Was wie coś jeszcze na temat brzozy to prosze o info.  ponieważ nie znam nikogo kto tam mial slub i nie wiem czy zdecydowac sie na ten lokal.  Pozdrawiam :)

• użytkownik
16 lipca 2008, 14:14
hej Qetesh :) Wlasnie wczoraj zarezerwowalam dla siebie Brzoze :) kuzynka miala w restauracji a ja wybralam namiot. Ja sie na tym weselu malo zajmowalam jedzeniem :) co swiadczy o rewelacyjnej zabawie  ;D wydaje mi sie ze jedzenia nie sprzsatali zbyt szybko, kawa i ciasto caly czas staly na szwedzkim stole
Kuzynka wybrala opcje za 200zl (z alkoholem:wodka, wino i piwo. ciasta, cieple napoje i zimne napoje w cenie bez ograniczen)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 lipca 2008, 14:19
W sobote bylam w Gazdowce i dałabym sobie glowe uciac, ze nie widzialam law do siedzenia tylko krzesla.  Sala byla przyszykowana do wesla - za moment mieli przyjechac Panstwo Mlodzi i nikt nie mial czasu, zeby z nami porozmawiac.  Moze od Waszych ostatnich wizyt juz sie zmienilo :) Moj narzeczony  porobil zdjecia, ale teraz nie mam do niech dostepu bo moj tata gra na moim komputerze  ::) ale pozniej sprawdze .  Gazdowka mnie bardzo urzekła :) tylko moj narzeczony   mial "ale".  Zauwazyl ze jest tam bardzo ciemno i troszke niespodobal mu sie komin, ktory byl na srodku czesci sali przeznaczonej do tancow, ale nie wiem czy to przeszkodzi jakos zabawie :) Daruda prosze o info dotyczace ceny za osobe ( i co w tej cenie jest) i czy dobrze zrozumialam, ze caly hotel jest w cenie wesela?? jesli nie mozna tego pisac na ogolnym to prosze o wiadomosc na priv.

Etkapetka skoro byłaś w Gazdówce tuż przed jakimś weselichem napisz prosze kilka info jak wogóle tam wyglądało???no wiesz stoliki itp. ja widziałam zdjęcia noi było spoko,ale chciałabym sie dowiedzieć tak wiesz jak ty to widziałaś;-))))o rany zdfania mi sie niekleja chyba za długo spałam,a juz wiem jai namiot sobie zarezerwowałaś-tez tam byłam;-))))
o rany nawet cytatu niepotrafie wkleić;-))))))))
« Ostatnia zmiana: 16 lipca 2008, 14:21 wysłana przez Maja »

• użytkownik
16 lipca 2008, 14:49
Hej Daruda :) wiesz jak pogorszyc jakos zdjec zebym mogla Ci je wkleic??  ???
W Gazdowce bylo przeslicznie, mnie urzekly drewniane krzesla i kelnerzy i piekne talerze i ze wszyscy goscie beda blisko siebie siedziec . Oczywiscie sala bez balonow bo to nie pasuje do tego miejsca. naprawde bylam zachwycona
Oto zdjecia  ;D
:)
   .

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 lipca 2008, 17:48
ojjjjjjjjjjjjj dziękuję etkapetka za fotki;-)))))bedę mogła pokazać narzeczonemu,bo jeszcze niewidział przystrojenia na wesele;-))))no ładnie ładnie,skromniutko bez przepychu slicznie poprostu,noi krzesła jednak są czyli menager niekłamał  :skacza: ciekawa jestem jeszcze w którym miejscu jest orkiestra....hmmmmmm noi czy tam jest serio tak ciemno.....zobaczymy za rok!!!!a kelnerzy to masz rację ciacha hihihiihih

Offline AniaRomek Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 21.08.2009
16 lipca 2008, 20:52
Etkapetka :)
A Ty na ktora wersje decydujesz sie w Brzozie?Z alkoholem itd czy tylko jedzonko?
My tez mamy tam wesele i sie zastanawiamy co wybrac :)
Powiedz jeszcze jak wygladala dekoracja na weselu u kuzynki? Mi Pani przeslala zdjecia i jestem zachwycona ;D
Pozdrowionka!!!!

• użytkownik
16 lipca 2008, 21:25
AniaRomek chyba zdecyduje sie na wersje z alkoholem i ciastem, ale jeszcze nie jestem pewna musze sie popytac i policzyc wszystko. Nie pamietam dokladnie jaka byla dekoracja. Moge przejzec zdjecia, ktore robilismy - jak cos znajde to wysle :)

• forumowicz
17 lipca 2008, 16:40
Dzieki bardzo :)
Ja mam zdjecia z namiotu (wesele 21.06) wiec tez Ci przesle :)
Pozdrowionka!!! ;D

Offline Qetesh Kobieta

• nowicjusz
    • www.suwaczek.pl
17 lipca 2008, 17:46
Regulamin pkt. 15
Zabrania się cytowania w całości postów bezpośrednich poprzedników. Cytowanie poprzednika może być stosowane w wyjatkowych sytuacjach, kiedy np zalezy nam na podkresleniu jedynie fragmentu wypowiedzi, której dotyczy nasz post

Fajnie byłoby jakbyście mi też przesłali  :)
« Ostatnia zmiana: 17 lipca 2008, 21:35 wysłana przez rybkawiedenka »

• użytkownik
18 lipca 2008, 13:11
Dzieki AniaRomek  :) czekam na zdjecia

• forumowicz
18 lipca 2008, 17:15
Hmmm ??? Myslalam,ze juz Ci wyslalam ???
Chyba cos mi sie pomylilo w takim razie :P Poki co chwilowo nie mam dostepu de neta,wiec wysle Wam zdjatka w poniedzialek :)

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.05.2009
18 lipca 2008, 17:33
witam, chce robc bankiet weselny w Dolce Vita.  czy m. ógłby mi ktoś na tenat tej restauracji napsac.

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
10 sierpnia 2008, 20:55
Witam Was serdecznie  :) :)
Pisze na forum po raz pierwszy ale czesto tu zagladam ;] Mam do Was pytanie.  Czy miał juz kotos wesele w GAZDOWCE k/Bydgoszczy?? Jestem bardzo ciekawa czy jest tam dość miejsca to tańczenia.  Mam zarezerwowany termin na 1 sierpnia przyszlgo roku a aly czas sie zastanawiam czy to dobry wybor!! Moze mi ktos pomoc ??
Pozdrawiam :)

Offline paulikb Kobieta

• użytkownik
10 sierpnia 2008, 22:53
Ja bym chciała w Myślęcinku, ale narazie nie odbieraja tam telefonów wiec nieczego nie moge się dowiedziec :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
11 sierpnia 2008, 22:38
ja też mam wesele w Gazdówce,myslę ze jest tam wystarczajaco miejsca do tanczenia(mam wesele na ok 70 os) i staram sie niewkrecać sobie ze cos bedzie nie tak!!!takze nataliaxp będzie oki-mysl pozytywnie;-))))coprawda na srodku stoi ten komin,ale te boczne stoliki odejdą...spoko.pozdrawiam

Offline lesniczy_25 Mężczyzna

• nowicjusz
12 sierpnia 2008, 14:03
Witam.  Mam pytanko.  Czy miał ktoś z was wesele w Moto Stajni bo chciał bym sie coś więcej dowiedzieć na temat tej restauracji.   :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
12 sierpnia 2008, 21:48
No ja tez mam nadzieje ze bedzie ok !! Ten komin jest pewnym problemem ale damy rade !!

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
14 sierpnia 2008, 23:45
Hej Daruda . . .  nie mamy sie co martwic o sale w Gazdowce !! !! !! Byłam tam dzisiaj dwa razy.  Pierwszy raz okolo 16 zeby zobaczyc ustrojona sale, jest duzo miejsca do tanczenia akurat dzisiaj bylo wesele na niecale 80 gosci i bylo good, bylo dobre miejsce na oriestre, nie ma problemu z osobnym stolikiem dla dzieci  -- naprawde nie spodziewalam sie ze to tak ladnie bedzie zoorganizowane, drugi raz bylam o 22 zeby zobaczyc jak jest w srodku z oswietleniem i tez jest good, nie jest bardzo jasno jak zwykle na salach weselnych ale jest tak mniej wiecej jak wieczorem w pokoju, za zwenatrz jest tez duzo swiatel, to male oczko wodne z mostkiem jest slicznie oswitlone, to boczne wejscie rowniez, gril ma osobne podswietlenie - serio bardzo ladnie :) W kazdym razie wszystkie moje watpliwosci dzisiaj rozwialam  ;D na szczescie !! teraz tylko przygotowywac wszytko do naszego wielkiego dnia !!  Jesli chciałabys zobaczyc zdjecia z udekorowanej sali to daj znac mi na gadu, na zdjeciach ktore ja mam inaczej sa ustawione stoly niz na towich zdjeciach i wydaje mi sie ze na tych zdjeciach ktore ja d\isiaj zrobilam sa ustawione bardziej praktycznie, ale to rowniez zalezy od ilosci gosci  :) To zaczynamy odliczanie do WIELKIEGO DNIA --- Pozdrawiam :):):)
Sorki ale pomylilam osoby ktore wystawily na forum zdjecia  :P ale i tak reszta do jest wszytskich zainteresowanych  ;) POZDRAWAM :)
przepraszam za te bledy  :-[ ----   do jest  ---   ??? !! sorki 

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
15 sierpnia 2008, 11:40
to super ,że pojechałas tam i sprawdziłaś!ja niemam narazie takiej mkozliwości,no ale za dwa tygodnie bedę w Polsce noi też poade zobaczyć jak to wygląda na żywo-mam nadzieję,że akurat bedzie wesele,bo wystrój widziałam tylko na fotkach,noi w końcu będzie okazja pokazać Gazdówkę narzeczonemu;-)))fajnie ,że jest oki,bo szczerrze mówiąc i ja miałam obawy,dzieki za DOBRE WIEŚCI!!!!!noi poprosze o te fotki jasne,mój adres email podaje na priv!!!pozdrawiam

Offline Demonica Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.06.2010
15 sierpnia 2008, 12:13
mi też się podoba Gazdówka i jakbyś mogła to też poproszę zdjęcia na piv A miał ktoś może wesele albo był oglądać salę w Ogniem i mieczem?? bo też mi się podoba i jest w Bydgoszczy to nie było by problemów z powrotem po weselu. . .