e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Problem z piersia.  (Przeczytany 678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Problem z piersia.
20 listopada 2009, 12:55
Kochane foremki , moze ktoras z Was tak miala. Zaznaczam odrazu ,ze aktualnie przebywam z Matim w szpitalu i nie moge zglosic sie do Gina z tym problemem.

Po zakonczeniu ostatniego opakowanie Cilestu nie wystapilo krwawienie (przy moich miesniakach to sie zdarza) dla pewnosci w dniu poczatku nowego opakowania zrobilam test i wyszedl negatywny . Po kilku dniach zaczela mnie bolec prawa piers , pomyslalam ,ze moze jednak ciaza , wczoraj tj w 8 dniu brania tebsow zrobilam ponownie test i znowu ujemny. Zauwazylam podczas kapieli ,po dokladnym samobadaniu tej piersi ,ze  cos wycieka z sutka , jest to ciecz podobna do pokarmu ale gestej konsystencji ... Najbardziej boli mnie jek dotykam w okolicy sutka  i jak na niego naciskam..... Mam nadzieje , ze do srody wyjdziemy bo w czwartek 26 .11 mam planowane USG ginekologiczne kontrolne....

Prosze o Wasze  zdanie , moze ktoras  z Was miala podobne objawy ...
Pozdrawiam...

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Odp: Problem z piersia.
20 listopada 2009, 19:09
Nie wiem co to może być ale na pewno trzeba z tym pójść do lekarza. Skoro boli i coś wycieka z tej piersi...
Trzymaj się kochana.

P.S. Coś się dzieje, że jesteście z Matim w szpitalu?

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Odp: Problem z piersia.
20 listopada 2009, 21:30
Dzieki Asiu  ,zeby  nie ten pobyt  w szpitalu dawno bym juz byla po wizycie ....

PS. Super avatarek masz... a te kitki normalnie extra a corcia Ci wyrosla juz na pannice ....