e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sprzedam TANIO wózek Inglesina  (Przeczytany 3812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k.ignalewska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2008
Sprzedam TANIO wózek Inglesina
12 listopada 2009, 20:54
Witam Mam do sprzedania używany wózek włoskiej firmy INGLESINA w wersji głęboko-spacerowej (podwozie, gondola i spacerówka).  Wózek na podwoziu Ergo Bike - podwozie zmontowane z grubych, zielonych, posiada duże pompowane białe kółka oraz rączkę o regulowanej wysokości.  Stan wózka oceniam na bardzo dobry.  Cena takiego nowego wózka to w tej chwili 2500zł !!! Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.  Wózek wysyłam dopiero gdy pieniądze znajdą się na moim koncie.  Zapraszam do zakupu.  Wózek naprawdę wygląda prawie jak nowy.  Był bardzo dbany przeze mnie.  Nie ma żadnych wad.  Wszystko działa idealnie.  Większość czasu wózek stał na dworzu a dziecko w nim spało.  Posiada normalne ślady użytkowania. Zachęcam do zakupu.  Naprawdę warto.  Wózek jest wielofunkcyjny.  Gondola ma wewnętrzna, zdejmowana wyściółka oraz materacyk nadają się do prania.  Gondola posiada regulację dopływu powietrza do wnętrza, dzięki regulowanym otworom.  Gondola jest bardzo obszerna co widać na zdjęciach.  Gondola ma możliwość regulacji kąta położenia oparcia pleców dziecka do pozycji półsiedzącej.  Dzięki uchwytom możemy ją przenosić.  Okrycie na nóżki z gondoli można przekształcić w ciepły śpiworek, który można wykorzystać również w spacerówce.  Spacerówka ma możliwość regulacji oparcia oraz podnóżka (posiada pełną pozycję leżącą).  Budka i okrycie na nóżki z gondoli pasuje do spacerówki (jako śpiworek).  Oprócz tego spacerówka posiada osobne okrycie na nóżki.  Budkę w pozycji siedzącej można bardzo mocno zaciągnąć do przodu tak, że daje ochronę przed słońcem.  Zarówno gondola jak i spacerówka mają możliwość zamontowania przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.  W komplecie znajduje się elegancka torba w kolorze obicia wózka - torba była przez nas używana, jest bardzo zadbana.  Wózek posiada duży kosz na dole na zakupy.  Wózek można obejrzeć osobiście w Szczecinie po umówieniu sie ze mną.  Cena za wózek 600 złoty.  Niestety nie mogę dodać zdjęc.  więc jak ktoś bedzie chciał obejrzeć zdjęcia to prześle zdjęcie na podany meil. 

Offline ewaikrzys Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Sprzedam TANIO wózek Inglesina
15 grudnia 2009, 10:59
Dzień dobry! Jestem zainteresowana wózkiem Inglesina - proszę mi wysłać jakieś zdjęcia - evalod@interia. pl.  Proszę powiedzieć w którym roku wózek został kupiony? i skąd pani jest ??
Dziękuję! Ewa O.

krysia1232

• Gość
Odp: Sprzedam TANIO wózek Inglesina
17 grudnia 2009, 00:23
prosze o zdjecia wozka na email babel123262@wp. pl pozdrawiam